Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Skaitymo įpročiai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 81

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Kaip jūs esate dažniausiai įpratę skaityti knygas?
Pavyzdžiui, ar skaičiuojat perskaitytus puslapius, gal mėgstat skaityti su kavos puodeliu rankoje arba įjungtu radijo aparatu? :) O gal skaitymo metu mėgstat daug užkandžiauti?
Atskleiskite savo skaitymo įpročius. :tmi:
  • 0

#2
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Turiu tokį įproti skaičiuoti perskaitytus lapus..
Ir jis jau senei pas mane toks..Niekaip išmesti neišeina ;D
Nors iš dalies labai džiaugiuosi kai suskaičiuoju kiek perskaitau ;D
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#3
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Aš mėgstu skaityti valgydamas.
  • 0

#4
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Man irgi patinka valgant skaityti =) dažnai skaitau su arbatos puodeliu, susirangiusiu lovoje =) dar patinka savaitgaliais (arba kai šiaip nereikia anksti keltis), prabusti ir kokia valandą paskaityti =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#5
Skotomafobija.

Skotomafobija.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai.
Ir aš lapus skaičiuoju. Įprotis, atėjęs iš pradinių klasių, kai perskaitęs daugiausia būdavo kietas. Dažniausiai skaitydama šalia pasidedu ir arbatinuką (Nepaisant to, kad skaitant man tikimybė užsiversti puodą arbatos ant savęs padidėja trigubai.)
  • 0
".. bet niekad savo minuso aš neslepiu po pliusiu."

#6
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Aš pradinėje irgi skaičiuodavau puslapius, nes reikėdavo būt perskaičius tam tikrą jų skaičių, bet su pradine tas įprotis ir baigėsi, nes dabar tai tikrai to nebedarau :lol:
Neskaitau knygų valgydama, man tai trukdytų, išvis dažniausiai nieko neskaito valgydama.
Iš tokių įpročių tai gal būtų tai, kad skaitau važiuodama viešuoju transportu, na aišku ne troleibuse, bet jei tenka važiuot ilgesnį atstumą ir neužmirštu pasiimt knygą, tai skaitau.
  • 0

#7
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Dar vieną pastebėjau, tik čia jau neskaitymo, o po skaitymo įprotis =D turiu tokį sąsiuvinuką, kuriame užsirašau knygos pavadinimą, puslapių skaičių, leidyklą ir patikusias mintis (jei tokių buvo =))
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#8
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
skaičiuoti puslapius ir mano įprotis :lol: skaitant nevalgau, nes susikaupt negaliu. jei skaitau knygą, tai kitiems sunku mane prakalbint, t.y. gauti iš manęs kokį atsakymą (pvz. klausia : ir tau arbatos išvirti? tai aš dar kelis sykius paklausiu ,,ką?'' ), nes būnu taip įsijautusi į knygą, kad nieko aplinkui negirdžiu..
o įprotis po skaitymo yra labai panašus į Mergiotės, tik tai būna ilgesnis ritualas : aš aprašinėju savo perskaitytą knygą.. turiu jau sukaupusi du šimtus aprašymų. šis įprotis atsirado nuo to laiko, kai reikdavo aprašyti per vasarą perskaitytas knygas. aprašymai tikrai praverčia :)
  • 0

#9
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Neprisiverčiu aprašinėti knygų, nors galvoju, kad tai būtų labai patogu ir šiaip gerai. Bet kadangi nemėgdavau ir mokykloje jų aprašyti, tad įpročio neišsiugdžiau =D
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#10
zhyrapha_

zhyrapha_

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 116 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas.
Nekeliu kojos iš namų, jei tašėje nėra knygos. Skaitau kiekvieną laisvą minutę.
Ir, kaip kažkas jau rašė, perskaičius knygą ją aprašau ;)

  • 0
|| PostCrossing'as || deviantART'as || Blog'as ||

You know you've read a good book when you turn the last page and feel a little as if you have lost a friend. ~ Paul Sweeney

#11
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:
Neskaičiuoju puslapių ir valgydama neskaitau. Ankščiau, kai mokiausi aprašydavau ir aš, dabar to net nebereikia, nežinau kur ir nusimetė.
Kur tik aš, ten su manimi ir knyga, daugiausiai skaitau lovoje prieš miegą, kartais ir tualete skaitau, taip įsiskaitau, net negirdžiu ką man sako mama.
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.

#12
Hasisas

Hasisas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 146 Pranešimai:
Visiskoje tyloje, siltai isitaisius prie stalines lempos.
  • 0

#13
Dark*Wild

Dark*Wild

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 137 Pranešimai:
  • Miestas:būsimas kaunas;]p
ramioje vietoje .
būtinai pašonėje turi būti kas nors skanaus ;D
kitaip negaliu ;D
ir būtinai , na dažniausiai , tai turi būti vakaras.;]
  • 0

#14
agnieskiuxxx

agnieskiuxxx

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:
Kur nors susirangius (lovoje ar fotelyje), įsijungus radiją ar ausinuką skaitydama dar pasižymiu patikusias citatas, kurias po to nusirašau :D
  • 0
Kai kada gyvenimas žiaurus, bet žmonės žiauresni

#15
lepeckoja

lepeckoja
  • Nariai
  • 4 Pranešimai:
Labai mėgstu skaitydama klausytis muzikos, ji man tarsi fonas. šiuo metu labai daug klausaus IL DIVO dainų taip pat arbatos puodelis su manimi visada kai skaitau.
  • 0

#16
Fikcija

Fikcija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 151 Pranešimai:
Įprastai skaitau gulėdama lovoje. Tuo metu nieko nevalgau ir negeriu, muzika išjungta. Kai tenka skaityti viešajame transporte, tada įsijungiu ir muziką.
  • 0

#17
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
prasidejus naujam skyriui, perverciu puslapius iki kito skyriaus, tiesiog paziureti koks skyriaus ilgumas :)
  • 0

#18
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Man tai kažkaip neįprasta skaičiuoti puslapius :D O valgau tik skaitydama skaniai "valgomas"knygas :)
  • 0

#19
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
nezinau. Skaityt galiu visur bet kokiom salygom, kartu prie to - iprotis visada tureti knyga. Vi-sa-da. Daugiau iprociu gal nera... aha, megstu ir valgyt, kai skaitau, bet siaip, nezinau. A! Visada skaiau maziausiai tris knygas paraleliai. Ir skirtuku nemegstu naudoti, kazkaip neprilipo; vaikystej lankstydavau kampus, kol atgrase mama, nuo to laiko isimenu puslapi bent jau.
  • 0

#20
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

nezinau. Skaityt galiu visur bet kokiom salygom, kartu prie to - iprotis visada tureti knyga. Vi-sa-da. Daugiau iprociu gal nera... aha, megstu ir valgyt, kai skaitau, bet siaip, nezinau. A! Visada skaiau maziausiai tris knygas paraleliai. Ir skirtuku nemegstu naudoti, kazkaip neprilipo; vaikystej lankstydavau kampus, kol atgrase mama, nuo to laiko isimenu puslapi bent jau.


Aš tai niekaip nesuprantu, kaip galima atsiminti puslapį :) Ypač jei skaitai kelias knygas vienu metu Kadangi kolekcionuoju skirtukus, tai ne problema man pasižymėti :)
O puslapius irgi skaičiuoju, skaitai, pažiūri kiek lieka iki skyriaus pabaigos, ar iki 100psl. paskui 200. Dar kai užverčiu knygą, pažiūriu, iš viršaus, kiek atrodo jau perskaityta ir kiek liko :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0