Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Skaitymo įpročiai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 81

#21
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
ne tai supranti, tada ir skaitai nebilekaip! Ipratau gilintis sitaip, uzverciu ir atsimenu, kas dejosi paskutiniam skaitytam puslapy ir kuris jis yra. Kai ipranti, labai patogu :} ir naudinga, jauciu.
  • 0

#22
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:

ne tai supranti, tada ir skaitai nebilekaip! Ipratau gilintis sitaip, uzverciu ir atsimenu, kas dejosi paskutiniam skaitytam puslapy ir kuris jis yra. Kai ipranti, labai patogu :} ir naudinga, jauciu.

Nepraktiška.
  • 0

#23
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
kurgi. Man nepraktiska is puslapiu krentantys skirtukai, kuriuos vis vien pamirstu ideti atgal.
  • 0

#24
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:
Visuomet skaitau atsigulusi, man, matyt, sunkiau absorbuot info sėdint. :) Dar mėgstu ir užkąst, arbatos išgert skaitydama, patinka mirtina tyla skaitant, todėl dažniausiai skaitau naktį. Skirtukus retai naudoju, lengviau įsimint puslapį, nei susirast besimėtantį skirtuką kambary. :}
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#25
vika

vika

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 67 Pranešimai:
  • Miestas:Kauno r.
Šiltai, savo lovoj, pusiau gulom. ir tik vakare, kai aplink tylu ir ramu, kitaip nieko neatsimenu ką perskaičiau. Skaitydama įsidedu kokį nors lapuką į puslapį, kuriame yra kokia nors man patikusi mintis, o baigusi knygą pasiimu savo sąsiuvinį ir ją užsirašau.
  • 0

#26
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:
Aš pasiimu prie kavos paskaityti, tada geriu kavą ir skaitau, tada išgeriu kavą, bet knygos nebepaleidžiu iš rankos, kol nebaigiu :D
  • 0

#27
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
man patinka skaityti kai būna tylu.labai dažnai skaitydama valgau arba geriu ką nors
skaitau ir sėdėdama ir gulėdama nors nuo pastarojo varianto stengiuosi atprasti- labai jau nekoks įprotis. :$
kartais skaitau gamtoje bet dažnai būna tiesiog per sunku susikaupti.. :)
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#28
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Galima tai jau pavadinti įpročiu.
Kiekvieną vakarą prieš miegą turiu valanda paskaityti knygą. Antraip blogai miegosiu.
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#29
ageno

ageno

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 28 Pranešimai:

Kiekvieną vakarą prieš miegą turiu valanda paskaityti knygą. Antraip blogai miegosiu.


Hm, man lygiai taip pat.
  • 0
Filosofija - tai spindintis debesis, ant kurio atsistojo Kristus, žengdamas į dangų.

#30
des

des

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 98 Pranešimai:
Mano skaitymo įpročiai susiformavo gal tik per kelis pastaruosius metus. Jei skaitau mokslinę literatūrą (studijoms), tai man reikalinga "kiek galima visiška" tyla ir kiek galima mažiau aplinkinių, kadangi kitaip susikaupti negaliu. Jei skaitomas kūrinys yra sudėtingai parašytas arba jis reikalauja įsigilinimo, taip pat reikalinga tyla, todėl būtent šios rūšies skaitinius skaitau arba ryte arba vėlai vakare/naktį. Su retomis išimtimis, saugojuosi nuo nesusipratusių triukšmadarių ausinėmis, kuriose turi skambėti atmosferinė (plačiai tariant - ambient stiliaus) arba klasikinė muzika, išskyrus visokias arijas ar kitus dainuojamojo pobūdžio kūrinius. Jei skaitau, visa kita, kas nepriklauso aukščiau minėtoms skaitinių grupėms, išsiverčiu ir su paprastesnėmis sąlygomis.
  • 0

#31
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
Jei jau nusprendžiu skaityti, susirandu ramų, malonų kampelį, atsiverčiu knygą (dažnai perverčiu visą, susidarau bendrą vaizdą). Susikaupiu, kiek leidžia aplinkybės, tuo momentu, ir tada jau pasineriu į knygą. Ar diena ar vakaras - nesvarbu dažniausiai.
  • 0

#32
ginklas

ginklas
  • Nariai
  • 4 Pranešimai:

Aš pasiimu prie kavos paskaityti, tada geriu kavą ir skaitau, tada išgeriu kavą, bet knygos nebepaleidžiu iš rankos, kol nebaigiu :lol:


o jeigu knyga 1000 puslapiu
  • 0

#33
Spalvota.

Spalvota.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 149 Pranešimai:
Gal čia ir nėra įprotis, bet dažniausiai knygas mėgstu skaityti gulėdama
  • 0

#34
Giedrius

Giedrius

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 22 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Negaliu skaityt knygos sėdėdamas, net nekyla noras bandyt, tada jausmas toks lyg eičiau kokių tai namų darbų daryt, skaityt, nes reik...
Tad visad mano skaitymas vyksta lovoje, šiltai, minkštai apsitaisius, dažniausiai vakarais, kai būna ramiau, o tada jau pasineri į skaitymą ir lyg miegant valandos bėga minutėm, iki kol pasiekiu savo fizinių galimybių ribą : ) Jei skaitau romaną tai būna, kad visą naktį nemiegu ir tik paryčiais, kai jau nebesugebu suvokt teksto krentu miegot :D
  • 0

#35
Supernova

Supernova

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 51 Pranešimai:
šiaip dažniausiai skaitau gulėdama, tik studijoms, kai reikia skaityt, tai stengiuos sėdėt, nes dažnai užmiegu :D dar turiu įprotį skaityt tualete arba vonioj - vienu metu tai buvo tyliausia vieta namuose :)
  • 0

#36
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

šiaip dažniausiai skaitau gulėdama, tik studijoms, kai reikia skaityt, tai stengiuos sėdėt, nes dažnai užmiegu :D dar turiu įprotį skaityt tualete arba vonioj - vienu metu tai buvo tyliausia vieta namuose :)



As irgi taip megejas.... 8-) malonu rast bendraminciu...tiksliau bendrasedinciuju...
  • 0

#37
cloudmaker

cloudmaker

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 60 Pranešimai:
Prieš miegą dažnai paskaitau :) O šiaip turiu įprotį visada ką nors skaityti :D tik gaila, kad dabar nieko neskaitau
  • 0
Be muzikos pasaulis būtų klaida.

#38
Tangler

Tangler
  • Nariai
  • 3 Pranešimai:
Svarbu, kad aplinkui būtų tyla ir ramybė(nesisukinėtų prie nosies niekas), jei priešingai, tai neina susikaupt - skaitai skaitai, įsijauti į tekstą ir kokia mokytoja kai užrėkia"pasižymėkit namų darbus!", tai visas malonumas dingsta, tiesa galbūt tas įsijautimas toks ir tėra, kad taip lengvai išsiblaškau :D
  • 0

#39
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:

kurgi. Man nepraktiska is puslapiu krentantys skirtukai, kuriuos vis vien pamirstu ideti atgal.

Ah, bet tai tavo charakterio bruožai. Trouver des défauts*? Oui?
Greičiau atsiversi reikiamą knygos puslapį turėdama bookmark skirtuką negu otherwise kitaip?
*kabinėjuosi
Atsijungti nuo išorinių trikdžių skaitant neįkainojamas įgūdis (tips?*). Pastaruoju metu dėstytojai mėgsta kurti noise plepalus beskaitant jų teorinę medžiagą BŪTINA savo kompetenciją pademonstruoti mat. Multitasking sucksass**. Čystai
*arbatpinigiai
**daugiaprogramis režimas sėkmė

  • 0

#40
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
skirtukai yra iprocio reikalas.

atsijungti - nezinau, ar igudis, bet isties baisiai pravartu.

o multitaskingas tikrai sucks ass, ir dar pasirodo, kad vienas dalyku [igudziu?], kuriuos ilgainiui ne tobulini, o atvirksciai, mazini leveli. Internetinis ADD manyje tiek isisaknijes, kad jau sunku ir isivaizduoti, kad imanoma susikoncentruoti kokiai uzduociai nuo pradzios iki galo.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0