Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Mergiote


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 67

#1
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Kadangi sau pažadėjau, kad jei nutiks vienaip (taip ir nutiko), tai susikursiu temą apie save =)

Taigi, mano vardas Aistė.

Nick'o reikšmę kažkada aiškinau, nebesikartosiu =)

Man 18. Pagal zodiaką esu Mergelė, nors negalėčiau sau priskirti joms būdingo bruožo tvarkingumo =D Vat kas tinka, tai, kad esu žemiškas žmogus =D nors iš esmės zodiakais netikiu (jei tiksliau, tai tikiu gerais, kuriuos vis vien greitai pamirštu =D)

Mokausi 12 klasėje. Mokslai, galima pasakyti, kad sekasi gerai. Patinka lietuvių kalba, geografija, istorija, kartais matematika ir dar kitų sričių po truputėlį. Šiaip nemėgstu gamtos mokslų. Užsienio kalbos ne itin sekasi, todėl irgi ne per daug mėgstu. Su mokytojais nekariauju. Nėra nemėgstamų. Visi man dėstantys turi tikrai daug žavinčių savybių.

Gyvenu kaime (~15km iki miesto). Mėgstu pavaikščioti miške. Labai faina =D Mokausi mieste, tai tenka ir tokio, ir tokio gyvenimo =)

Užaugusi norėčiau būti ( :lol: ) psichologe. Patinka. Labai įdomu kodėl žmonės tam tikrose srityse, skirtingai elgiasi ir taip toliau =) Jei tiksliau tai darbo psichologiją mielai studijuočiau arba reklamą ir daugiau nesugalvoju, nors reikėtų =D

Meilę knygoms sužadino tėtis, nes vis matydavau kad jis skaito, tai ir pati nesąmoningai kopijuodavau =D mylimiausių knygų nevardinsiu, nes jau yra tokių temų =)

Laisvalaikiu mėgstu skaityti, būti su draugais, žiūrėti filmus ir panašiai. Prieš kokius metus domėjausi biseriu, vilna ir tokiais niekučiais, daug visokių gėrybių pridariau, bet pamažu atsibodo. Tai nuo šių metų kovo nebuvau paėmusi nieko į rankas, bet kažką jau padarytą reikėjo pataisyti =)

Mėgstama muzika labai įvairi =) po šių metų Rugsėjo pirmos įsimylėjau Sindikato muziką ir šiaip lietuvių atlikėjus =) mėgstu roką, popsą, alternative, metalą ir daug jų rūšių =) esu griežtai prieš teiginį, kad ,,lietuviška muzika š....".

Turiu anketas one.lt, facebook'e =D nors toli gražu iki oninės mergaitės =D tiesiog tai vienintelis būdas bendrauti su kai kuriais žmonėmis (būna atveju, kai telefono nesinori duoti, o visai nebendrauti dar labiau). Taigi, nesu nieko prieš socialinius tinklapius, jei tik turima saiko =)

Galvojau, kad nieko neprirašysiu, bet visai nemažai gavosi =D

Jei kažkas domina, klauskite =)
  • 1
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#2
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Kodėl taip mėgsti šitą =D smailą? =D
  • 0

#3
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Smagu,kad su kuriai prisistatymą :lol:
Dabar nors sužinojau kelis dalykus ;]
Vat man įdomu ką ten jau prisižadėjai sau,kad teko sukurti prisistatymą? ;D
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#4
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

Kodėl taip mėgsti šitą =D smailą? =D

Dar ir =) šitą mėgstu =D
Su senu telefonu rašydavau taip, bet su dabartiniu nepatogu. O per kompą išmokau patogiai jį parašyt, todėl ir naudoju=D gražus jis man =)

Vat man įdomu ką ten jau prisižadėjai sau,kad teko sukurti prisistatymą? ;D

Jei išlaikau vairavimo teoriją, tai susikuriu =D tie dalykai jokio tarpusavio ryšio neturi =D
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#5
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
O gal turi ;D
Išlaikei teorija,nes labai norėjai sukurti prisistatymą apie save ;D
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#6
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Aš vis galvojau, kad nesiskelbsiu bet kokiu atveju, bet daug žmonių šiaip sužinojo, tai tada jokio skirtumo, kad čia nesakyčiau :lol:
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#7
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Kas esi?
  • 0

#8
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Ką konkrečiau nori žinoti?

Dabar nors sužinojau kelis dalykus ;]

Ir kas labiausiai domino =D?
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#9
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Atsakyk man į klausimą. Be melo, be vingrybių, gali būti net ir be logikos.

Kas esi?

Galiu ir kitaip.

Ar žinai, kas esi?
  • 0

#10
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Mane šiaip viskas domina ;D
Ypač man labai patinka skaityti kaip pats žmogus save pristato.
Tada pasimato jo iškalbumas ;]
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#11
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Žmogus
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#12
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Spėjau, jog taip atsakysi.
Žmogus. Taip tu manai? Ar manai iš tikrųjų, ką tu manai, ar tik tą, ką norėtum manyti?

Bet viskas bus palaipsniui. Aš tau paaiškinsiu vėliau.

Kaip manai, ar žmogus gali egzistuoti be kūno? T.y. ar tu taip pat manai, jog esi ir kūnas?
  • 0

#13
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Ei, kas čia per klausimynas =D?
Na vat,kokia nuspėjama =D
Aš manau, kad esu žmogus, tiek fizine prasme, tiek dvasine. Nežinau koks procentas yra, kad tuo noriu būti, bet ne didesnis negu manau, kad esu =)
Mano sąvoka žmogus ir kūnas ir protas, visuma =)


Ir iš tiesų laukiu paaiškinimo =D
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#14
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

Mane šiaip viskas domina ;D
Ypač man labai patinka skaityti kaip pats žmogus save pristato.
Tada pasimato jo iškalbumas ;]


Iš tiesų sunku save aprašyti. Na ta techninė pusė (vardas, amžius ir t.t.) tai nieko, bet šiaip =D sunkiausia savybes, tik dabar pastebėjau, kad jų neparašiau, tad neredaguosiu, nes kiekvienas susikurs jas mintyse kaip kam atrodys=)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#15
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Dėl to ir sakau,kad tada pasimato žmogaus iškalbumas.
Aš manau,kad kiekvienas iškalbus žmogus gali gan lengvai ir įdomiai apie save papasakoti.

Bet Tu gali jas ir išreikšti kiti pasitikrins ar gerai susikūrė ;]
O visiškai nepažįstamam žmogui bus daug lengviau Tave pažinti.
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#16
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Na taip, iškalbingumo reikia, tik visi, jei nors truputį turi gali jo surasti =)

Nea, sugalvojau daug įdomiau =D tegu visi kiti parašo kaip mane įsivaizduoja =D rimtai, parašykit, įdomu pasidarė =D


P.S. Svarbaus kai ko nepasakiau prisistatyme: kreipkitės ,,tu" o ne ,,Jūs". Ir nepykit, kad aš taip pat kreipsiuosi =) tiesiog nemėgtu per daug formalios aplinkos, o kad gerbiam vieni kiti, tai aš manau =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#17
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Spėjau, jog taip atsakysi.
Žmogus. Taip tu manai? Ar manai iš tikrųjų, ką tu manai, ar tik tą, ką norėtum manyti?

Bet viskas bus palaipsniui. Aš tau paaiškinsiu vėliau.

Kaip manai, ar žmogus gali egzistuoti be kūno? T.y. ar tu taip pat manai, jog esi ir kūnas?


Užduodamas tokį klausimą, turbūt pats žinai, kas tu toks esi, bet tu klysti...
  • 0

#18
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Neklausimynas. Įdomu šiaip. Smalsu, kiek žmogus suvokia apie save nugyvenęs aštuoniolika vasarų.

Kūnas ir protas, šių abiejų segmentų visuma. Protą šiek tiek nustūmkime į šalį, panagrinėkime kūną.
Kūnas..
Ar gali man parodyti savo kūną? Puiku. Ne, ne galvą. Ir ne kaktą. Ir ne kojas. Ne kūno dalis, o kūną.
Sunkiau?
Hau. Neįmanoma parodyti kūno.
Supranti, link kur suku?

Kūno nėra.

Sakai, kūno dalys yra? Klysti! Tu man negalėtum parodyti net savo galvos, rodytum kaktą, nosį ar dar ką, bet ne galvą. Ir t.t.t.t.t.t.
  • 0

#19
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Kaip aš įsivaizduoju Mergiotę. :D

18m, 171 ūgis, plaukai tamsūs, plati šypsena ( štai tokia =D ). Gan drąsi, gali kalbėti įvairiomis temomis. Internete drąsesnė negu realiame gyvenime. :D

Paskui dar ką parašysiu.
  • 0

#20
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Juodas.Baltas.
Kūnas yra visų kūno dalių visuma. Sutinku, kad tau neparodysiu kaktos atskirtai ar lūpų. Visiška tiesa, bet kūnas yra visuma, nedaloma, beje =)

Brownai,
Nekomentuosiu, labai smalsu pasidarė, kokį įspūdį sukūriau, nes tai nedarydama apie tai negalvojau (painu =D) Ir klausimas, kodėl tamsiaplaukė?
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0