Peršokti prie turinio

Nuotrauka

laTulipe


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 60

#1
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
Sveiki :)
Pradėsiu nuo to, kokiu tikslu sukūriau temą apie save. Priežastis gan paprasta : noriu paskatinti ir kitus sukurti temelę su prisistatymu, kad kiekvienas forumietis galėtų geriau jus pažinti. Juk visai įdomu, su kokiu žmogumi diskutuoji apie vieną ar kitą dalyką.
Esu Dovilė. Man šešiolika. Tiesą sakant niekaip negaliu patikėti, kad esu Jau dešimtokė. Laikas taip greitai bėga, o dažnai taip norisi pabūti vaiku
Gyvenu bendrabutyje, netoli miesto. Mane supa graži vieta : netoli upė, pušynas, keletą kilometrų paėjus ir mišką galima prieiti Bet, kad ir kokia būtų graži vieta, baigusi mokslus tikrai nenoriu paasilikti čia..
Mokausi mieste esančioje gimnazijoje. Negalėčiau išskirti kurio nors labiausiai patinkančio mokomojo dalyko. Nors šiaip sekasi lietuvių k., matematika. Baigusi dvylika klasių norėčiau studijuoti žurnalistiką arba lietuvių filologiją. Svajoju dirbti redaktore arba rašyti straipsnius kultūrinėmis temomis.
Save apibūdinčiau kaip ramų, draugišką, tolerantišką žmogutį.
Laisvalaikiu klausausi pačios įvairiausios muzikos, žiūriu filmus ( ilgą laiką mėgau siaubo filmus, tačiau pastaruoju metu kabina komedijos, dramos ir pan. ), susitinku su draugėmis. Didelę dalį laisvalaikio užima knygų skaitymas. Mėgstu įvairią grožinę literatūrą. Na, gal tik visiškų meilės istorijų (panašių į muilo operas) neskaityčiau..
Vos nepamiršau paminėti, kad nemėgstu televizijos.. Pastaruoju metu tiek kvailų laidų privisę, kad net nesinori televizoriaus pusėn žiūrėt... Žinoma, tikrai yra gerų laidų, bet, kai keturiems žmonėms tenka vienas televizoris, nugali daugumos norai (kuruie nėra mano naudai). Bet dėl šito tikrai nė kiek nesikremtu. Būtų mano valia, iš viso televizorių išmesčiau :lol:
tai tiek jei kas domina, klauskit
  • 1

#2
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Smagu, kad kuriami prisistatymai
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#3
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Labas.
Parašyk geriausią ir blogiausią skaitytą knygą.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#4
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Gali dviem žodžiais apibūdinti dėl ko gyveni?
  • 0

#5
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
Atsakymas į Yoel klausimą : geriausia knyga, kurią skaičiau, yra Suada ,,Sudeginta gyva'' (pati istorija labai sukrėtė). Blogiausia knyga- ,,radau tavo dienoraštį'' (lyg ir taip ji vadinas) ir dar buvo tokių ,,be ryšio'' paagliams skirtų knygų. Beje, jau kuris laikas, kai į mano rankas nepakliūna nė viena labai prasta knyga.

Atsakymas į Juodas.Baltas klausimą: gyvenu dėl savęs. Galbūt tai atrodys savanaudiška, bet taip jau yra :lol:
  • 0

#6
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
gyveni prie gamtos.o jeigu reiktu rinktis kur labiau noretum gyvent, judriame mieste, su daugybe galimybiu ar vistik gamtoje ir ramybej?:lol:
  • 0

#7
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
man prie širdies gamta ir ramybė, tad ten ir norėčiau gyventi :lol: nors norėčiau, kad miestas nebūtų toli :)
  • 0

#8
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Kadangi rašot, kad norėtumėt studijuoti žurnalistiką ar LT filologiją, o vėliau rašyti straipsnius, tai norėjau paklausti gal dabar jau kur nors rašot, na ar praktikuojatės kokiam mokyklos laikraštuke ar gal internete skelbiat savo straipsnius, o gal bent jau turit kokį blog'ą?
  • 0

#9
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
šiais metais mokykloje atsirado žurnalistų būrelis, tai su malonumu būčiau į jį ėjusi. deja, tas būrelis taip ne laiku- kai jis vyksta, man būna pamoka...tai nepasisekė..
blog'o neturiu, kol kas niekur nerašau..
kadangi žinau, kad praktika, kaip ir visur, yra labai reikalingas dalykas, mąstau apie tai.. tik dar nepradėjau veikti. ;)
  • 0

#10
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
niekada nevelu ;)
  • 0

#11
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Išties niekada nevėlu ir galit pradėt, kad ir nuo šio forumo. Manau, kad mes mielai paskaitysim, o gal dar ką ir patarsim.
  • 0

#12
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
Sveikutė ;)

turim bendrą pomėgį - komedijas, tačiau aš niekada nemėgau žiūrėti siaubukų , na nebent su gera kompanija :) man kažkaip nemalonu save gazdinti :)
  • 0

#13
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
aš tai filmų nemėgstu žiūrėti su kompanija ( nebent kino teatre).. ;) jau kartą pažiūrėjau, tai ir visas noras pradingo :) mano kompanijoje yra plepių merginų, kurios mėgsta komentuoti.. tai tada, kai žiūrėjom iš eilės tris filmus, gal tik trečio filmo vidury girdėjosi tik veikėjų balsai :)
tad aš namuose būdama įsijungiu kompiuteryje kokį filmą ir žiūriu. jei kas aplinkui vaikšto, ausines užsidedu..kad kuo mažiau pašalinių garsų būtų :lol:

Le Meute , turėdama laiko parašyčiau.. tik vat apie ką?.
  • 0

#14
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
na man su kompanija žiūrint siaubo filmus staiga jie tampa komedijomis , nes kažkodėl būnant su draugais visi tie baubai iš filmų tampa labai juokingi ;)
  • 0

#15
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
į mane net draugės keistai žiūrėdavo, kai kino teatre per siaubo filmą imdavau juoktis (žinoma, tyliai) ;)
  • 0

#16
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
kino teatras ir siaubukas , mm , kiek gerų prisiminimų :D :D
mes tai visi kartu , iš visokių pagalių , kuriuos sukiša žmonėms į galvas juokdavomės ( daugiausia dėl aktorių sugebėjimų ir nesugebėjimų ) :D nors būdama viena į visa tai visai kitaip reaguoju , tie siaubo filmai man paskui neleidžia normaliai iki lovos prieiti jei viena ar tyloje žiūriu juos :D
  • 0

#17
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
na, jeigu jau labai geras, tai iš galvos jis neišlekia keletą dienų.. :D o įbaugint gali nebent tada, jei žiūriu vėlai vakare, o aplink nieko nėra arba visi jau miega :D :D
  • 0

#18
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Dėl savęs? Kaip konkrečiai dėl savęs? Dėl galvos, dėl rankų, ar dėl ko?
  • 0

#19
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
hmm. kaip čia geriau paaiškinus?.. gyvenu dėl savęs- t.y. gyvenu taip, kad pajusčiau gyvenimo malonumą, kad kuo daugiau pamatyčiau, išgirsčiau, užuosčiau..kad sau nepakenkčiau, kad savo kokiais nors poelgiais nesugadinčiau savo gyvenimo... o tai reiškia, kad gyvenu ir dėl savo kojų, ir dėl rankų, ir dėl galvos, ir dėl kitų kūno dalių, ir dėl viduje esančių organų, ir dėl savo jausmų, ir dėl savo pojūčių ir t.t..
beje, jau tai, kad atsiradau šiame gyvenime, reiškia, kad turiu gyventi dėl tų žmonių, kurie mane sukūrė- tėvų.
ir iš viso, man niekada net nebuvo kilusi mintis, kad nenoriu gyventi. tiesą sakant, daug nemąsčiau ir apie tai, kodėl noriu gyventi šiame žiauriame pasaulyje.. neturiu išsikėlusi gyvenimo tikslo. manau, kai ateis laikas, pati suprasiu, ko noriu. juk su brendimu, su gyvenimo patirtimi viskas atsiranda. lengviau pasakyti, ko nenoriu..galbūt šiandien rašau vienokias ,,dėl ko gyvenu'' priežastis, o po kiek laiko parašyčiau visai kitokias.
atsakiau gal ir nevisiškai aiškiai ir su trumpais nukrypimais (o gal man tik taip atrodo?), bet juk paauglystė- ieškojimo savęs laikotarpis, tad viskas tik formuojasi..
  • 0

#20
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Tave sukūrė tėvai? O galbūt jie tik davė pradžią tavo sukūrimui?
Savęs ieško žmogus visada, ir viskas formuojasi ne nuo tada, kai formuoji tu (paauglystė), o nuo tada, kai prasideda formavimai apskritai, kad ir iš aplinkinių/tėvų/draugų ir pan (vaikystė).
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0