Peršokti prie turinio

Nuotrauka

laTulipe


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 60

#21
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
keisti tie juodo.balto klausimai . zigota kažkas juk sukūrė ? o sukūrė ją tėvų lytinės ląstelės . Zigota jau yra žmogus ,kuris vystosi ir tobulėja , vadinasi tėvai sukuria žmogų . o klausimas gal tėvai tik davė pradžią tavo sukūrimiui yra dviprasmis ,nes neaišku apie kokį sukūrimą kalbama - ar apie žmogaus fiziškai , ar dvasiškai.
  • 0

#22
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
taip, dėl formavimo, juodas.baltas, galima sakyti esi teisus. visgi tai prasideda nuo pat mažų dienų. tik , manau, ieškojimas savęs daugumai prasideda paauglystėje.
teisus ir dėl to, kad pradžią mano sūkurimui davė tėvai. bet visgi, jie ir tam tikra prasme sukūrė mane- jei ne jie, manęs čia nebūtų.
Inesss, man tavo šie pamąstymai atrodo visai teisingi o dėl keistų juodas.baltas klausimų tai ,,pavaikščiojus'' po forumą galima ir dar keistesnių jo klausimų atrast :D
  • 0

#23
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Yra zen budizme toks 'įšventinimas į meistrus'. Meistras pasirenka savo mokinį ir nuveda į salę, kurioje yra lankas, strėlė ir taikinių lenta. Meistras liepia šauti mokiniui, tik šauti užsimerkus. Ir netaikyti. Visiškai netaikyti. Pasiemi lanką, užsimerki ir iš karto iššauni. Jeigu meistras pasakė 'užtenka' - mokinys tapo meistru. Bet jeigu mokinys bandė taikytis, bandė įtakoti strėlės distanciją etc - meistras liks nepatenkintas.

Matote? Mokinys duoda tik pradžią strėlės iššovimui. Vėliau viskas vyksta pagal gamtos dėsnius. Savaime.

Tėvai ne kuria. Tėvai tik duoda pradžią. Vėliau viskas vyksta savaime. Tėvų lastelės, ne tėvų.. Skirtumo nėra. Tėvai ne kuria.
  • 0

#24
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
jeigu ne tėvų ląstelės, tai kieno daugiau gali būti?:D
  • 0

#25
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Man rodos be dėmesio perskaitei palyginimą su strėle.
Po pradžios viskas vyksta savaime. Kaip ir su valgiu. Tu tik maistą įdedi į burną ir sukramtai. Vėliau nuryji. Ar tu sąmoningai virškini, kemši gautą turinį į žarnas ir t.t.?
  • 0

#26
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
ne, nes tai ir daro skrandis, žarnos ir pan. bet, galime palyginti:
- jei virškinimo organai sutriktų, jie nebevirškintų maisto ir tai tikrai pajusčiau.
- jei vyro ir moters lytinės ląstelės nesusilietų, nesusidarytų zigota. tad nebūtų kaip atsirasti ir gyvybei.tavo minėtoji ,,pradžia'' - tai yra tas veiksmas,kuris vyksta, kai ląstelės susilieja. o iki to gyvybės atsiradimas priklauso nuo tėvų.
  • 0

#27
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Nesupratau tavo aiškinimo. Ką norėjai pasakyti paskutiniu sakiniu - pritari ar prieštarauji?
  • 0

#28
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
ar čia aš tokia kvaila ar Juoda.Baltas tikrai pastoviai su tuo budizmu nusišneka ? pagal tave nėra nei mūsų ,nei nieko ir išvis nėra nei šios žinutės , nes iš esmės ( remiantis kitose temose tavo pasakytais argumentais) nėra manęs :tmi:
norėčiau surasti sąsajį su nekontroliuojamu strėlės paleidimu ir apvaisinimu , o gal ryšys tas ,kad kai vyriškis paleidžia lytinę ląstelę jis jos nekontroliuoja kaip tas mokinys negali įtakoti strėlės ? ( :D ) na mano subjaktyvia nuomone nelabai vykęs tas palyginimas :P ir aš norėčiau paklausti išvis iš kur tu trauki tokias pievas ? skaitant ką parašai man susidaro įspūdis ,kad tu pats visai nesupranti ar blogai interpretuoji budizmo mokymą , bet nieko neteigiu , nes nežinau aš to mokslo, bet iš tavo pasisakymų jis atrodo nesubrendęs ir paviršutiniškas ( na bent man) ,tačiau kitur kai paskaitau , ar paklausau kitų nuomonių man atrodo kitaip
  • 0

#29
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
'pagal tave nėra nei mūsų ,nei nieko ir išvis nėra nei šios žinutės , nes iš esmės ( remiantis kitose temose tavo pasakytais argumentais) nėra manęs'

Iš tikrųjų. Nenoriu aš drabstytis (tavo metodu) tokiais purvais kaip 'tu nusišneki' , bet aš pateikiau argumentus, o tu - ne. Bet nepradėsiu vėl nekonkrečiai aiškinti, nes Inesss labai dažnai mėgsta savaip viską interpretuot. Tebūnie. Manai, kad yra ši žinutė? Parodyk man ją. Manai, kad esi tu? Parodyk. Apie dalių dalis jau kalbėjau, ir jeigu nesuradai nė vieno argumento man paprieštarauti, tai tiesiog pylei mėšlą ir tiek? Įdomus sprendimas. Man rodos, net vienintelis sprendimas liekantis žmogui, kuris neturi nieko daugiau ką pridurti, bet jam labai knieti įgelti..

'norėčiau surasti sąsajį su nekontroliuojamu strėlės paleidimu ir apvaisinimu , o gal ryšys tas ,kad kai vyriškis paleidžia lytinę ląstelę jis jos nekontroliuoja kaip tas mokinys negali įtakoti strėlės ?'

Aš sakiau, kad tu savaip viską interpretuoji, bravo. Tik aišku, nesivarginsi skaityti pusę lapo teksto dalies apie tai, kaip aš paaiškinau savo palyginimą? Žinoma. O paaiškinau aš taip:

Matote? Mokinys duoda tik pradžią strėlės iššovimui. Vėliau viskas vyksta pagal gamtos dėsnius. Savaime.

Tėvai ne kuria. Tėvai tik duoda pradžią. Vėliau viskas vyksta savaime.


'ir aš norėčiau paklausti išvis iš kur tu trauki tokias pievas ? skaitant ką parašai man susidaro įspūdis ,kad tu pats visai nesupranti ar blogai interpretuoji budizmo mokymą'

Dar didesnis nusišnekėjimas. Aš pats visai nesuprantu, ką aš rašau, taip? Stop. Aš pateikiu argumentus. Jais aš remiuosi. Kuo remiesi tu?

'bet iš tavo pasisakymų jis atrodo nesubrendęs ir paviršutiniškas ( na bent man) ,tačiau kitur kai paskaitau , ar paklausau kitų nuomonių man atrodo kitaip'

Man tu panaši į kaimo bobutę, kuri neturi ką veikti. Prisiklauso gandų, įvairiausių istorijėlių ir dedasi išmintinga. Ginčinasi su kiekvienu pasitaikiusiu, net nepateigdama argumentais tų savo nusususių gandų.
  • 0

#30
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:

o gal ryšys tas ,kad kai vyriškis paleidžia lytinę ląstelę jis jos nekontroliuoja kaip tas mokinys negali įtakoti strėlės ? ( :D )

:) :D :lol: gerai jūs čia pasakėt :D :D
o juodam.baltam galiu paprieštarauti : sakei, kad nėra tos žinutės, nėra ir mūsų. tai kodėl visi mato tą žinutę? kodėl mes matome vieni kitus? tik įsivaizduojame? nes man tai neįtikima.
  • 0

#31
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Ko tu čia Juodas.Baltas purkštauji? Nematai, kad atsibodo tos tavo pasakėlės? Juokie čia argumentai iš to tavo budzimo, nei mokyklos nurodai, nei konkretaus šaltinio.Gal nėra net kaip tu ten rašai.Užsiimi savikūryba ir viskas, kas ten žino su tavim...

Dar didesnis nusišnekėjimas. Aš pats visai nesuprantu, ką aš rašau, taip? Stop. Aš pateikiu argumentus. Jais aš remiuosi. Kuo remiesi tu?

Pieva čia o ne argumentas....juokini žmones...jei kalbi apie zigotas, blastules, blastomerus, gastrulias tai apie as ir kalbėk, duok va, argumentų iš mokslinių leidinių, kaip ten viskas formuojasi.Ir patikėsim tavim visi, nesiginčysim.Kiši čia nesąmones apie visokius meistrus, nei taip reinkamas meistras, nei kas ten užsimerkęs šaudo,o jei šaudo tai dar didesnes nesąmones daro.VIenas apie zigotas, kitas apie lankus, kas čia per diskusija?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#32
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:

o juodam.baltam galiu paprieštarauti : sakei, kad nėra tos žinutės, nėra ir mūsų. tai kodėl visi mato tą žinutę? kodėl mes matome vieni kitus? tik įsivaizduojame? nes man tai neįtikima.


Matai ne žinutę, o jos dalį. Matai ne dalį, o dalies dalį. Matai ne dalies dalį, o dalies dalies dalį. Ir t.t. Kas neaišku?

Yoel vėl tą patį kartoja.
Mokslinių faktų nepateiksiu. Užtat pateikiu loginius palyginimus. Nesupratai? Gaila.
  • 0

#33
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Pažiūrėk ,kad ir laTulipe nesupranta, ir aš nesuprantu.
Čia palyginimai netinka, ne literatūrinėm formom kalbam.Kada suprasi, kad kalbėdamas apie chemiją, fiziką, biologiją- negali kalbėti metaforom, palyginimais, aforizmais, sentencijom ir t.t. Ir dar taip ištemptai, manai, čia laiko turim skaityti visokias pasakėles apie samurajus ar kaip neegzistuojantys meistrai renka neegzistuojančiose mokyklose neegzistuojančius mokinius?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#34
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:

neegzistuojančiose mokyklose neegzistuojančius mokinius?


Kodėl taip nusprendei. Šiaip sau? :D

P.S. O jūs šitaip neskubėkit. Pasidarykit arbatos, ramiai atsisėskit. Gal tada labiau įsigilinsit.
  • 0

#35
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
kokia mokykla,pavadinimas?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#36
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Išties Juodas.Baltas nurodykite šaltinius kuriais remėtes nes dabar atrodot vaikiškai.

La Tulipe rašyt juk galima apie viską, aišku būtų paprasčiausia apie knygas, bet juk nebūtina tuo apsiribot juolab jei norit tapt kultūros žurnaliste, tai pvz. rašykit apie aplankytą naują parodą, matytą spektaklį ir pan. svarbu nebijot.
  • 0

#37
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
juodas.baltas - man tavo pamąstymai apie dalių dalis yra visiškai nesuprantami... išgerčiau penkis puodelius arbatos, bet vis tiek nieko nesuprasčiau..
Le Meute, galbūt nuo pabandynų mane ir atbaido baimė, kad būsiu sukritikuota. Bet juk kritika- labai geras dalykas (jei ji išsakoma argumentuotai ).. mąstau pradžiai sukurti blog'ą, kur ir dalinčiausi mintimis apie knygas, aplankytus koncertus, renginius, ar šiaip ką nors, kas tuo metu patraukė akį. kai tik jame pasirodys pirmasis įrašas, pranešiu :D
  • 0

#38
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:

kokia mokykla,pavadinimas?


Nežinau. Ir neprivalau žinoti. Lygybė, ane? Aš nežinau ir tu nežinai. Nuleisk nosį.

juodas.baltas - man tavo pamąstymai apie dalių dalis yra visiškai nesuprantami... išgerčiau penkis puodelius arbatos, bet vis tiek nieko nesuprasčiau..


Kas neaišku? :D Man būtų įdomu sužinoti. KAS KONKREČIAI NEAIŠKU? A? :)
  • 0

#39
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Nežinau. Ir neprivalau žinoti. Lygybė, ane? Aš nežinau ir tu nežinai. Nuleisk nosį.

Jokios čia lygybės.Nusišnekėjimas ir tiek.Jeigu aš pateikiu teiginį, turiu jį argumentuoti, įrodyti.
Aš sakau: nebuvo tokios mokyklos, nebuvo tokio mokymo, visa tai pasakos.Įrodyk? Šiuo atveju aš esu teisus, nes jeigu tu nesugebi įrodyti, vadinasi, taip nėra.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#40
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Ei, žmonės, ne į temą jūs labai =DD
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0