Peršokti prie turinio

Nuotrauka

žirafa


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 57

#1
zhyrapha_

zhyrapha_

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 116 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas.
Labutukas

Esu Agnė. Spalio 31-ąją (taip, per Helovyną) švenčiu kiekvieną savo gimtadienį. Šis buvo jau šešioliktas. Gyvenu Kaune. Lankau “Varpo” gimnaziją, esu dešimtokė.

Kadangi mano horoskopo ženklas Skorpionas, esu begalo užsispyrusi. Kaikas gali pagalvoti, kad esu šalta ir nemėgstu bendrauti, bet tai tik pirmasis įspūdis… Tiesiog reikia mane geriau pažinti ir “išlukštenti”. Iš tikrųjų esu linksma ir mėgstu bendrauti, bet jei neturiu ką pasakyti tai ir nesakau, o ne blevyzgoju nesąmones (nors turiu prisipažinti, kad būna ir tokių momemtų, ypač mokykloje :) ). Greitai supykstu, dažnai įrodinėju savo tiesas, net jei esu neteisi… Jei kas nors stipriai įskaudina, nuoskaudas galiu nešiotis ilgai. Nemėgstu taikytis pirma… Mėgstu vadovauti ir būti dėmesio centre. Kartais esu truputi “crazy”. Taigi tiek apie charakterį, o dabar šiek tiek apie pomėgius.

Pirmiausiai KNYGOS. Dievinu knygas (vasarą skaitaus per naktis ir dažniausiai pabaigiu tą pačią dieną kai nusiperku knygą…), niekada nepalieku fotoaparato namuose (šio įpročio rezultatus galite pamatyti mano deviantART'e), lankau šiuolaikinių šokių studiją “Vėtra”, iš to galima spręsti, kad šokiai užima didelę vietą mano gyvenime ir širdyje. Prieš pradėdama šokti, septynerius metus lankiau meninę gimnastiką, deje, dėl traumos turėjo palikti šį nuostabų sportą. Niekada negalvojau, kad atsisveikindama su trenerėmis ir gimnastika, kuri kiekvieną dieną atimdavo iš manęs po 3-4 valandas, verksiu ;( Neatsiejama mano lasvalaikio dalis yra piešimas, todėl savo ateitį sieju su architektūra ir interjero dizainu. Taip pat iš rankų nepaleidžiu MP3 grutuvo ir kambaryje niekad nebūna tylu. Šiuo metu mėgstamiausia grupe pavadinčiau COLDPLAY, bet klausausi ir kitų. Muziką renkuosi ne pagal atlikėją, o pagal dainą. Prieš metus atradau dar vieną nerealų dalykėlį, tai PostCrossing'as. Jau turiu virš 150 atvirukų iš įvairiausių pasaulio kampelių, taip pat susiradau kelis pen-friend’us, kuriuos drąsiai galiu vedinti geriausiais draugais. Tad, siūlau pamėginti ir jums. Net neįsivaizuojate, kaip atvirukas pašto dėžutėje praskaidrina dieną ;)

Kolkas tiek. Mane pamatyti galite čia.

Malonu susipažinti

  • 0
|| PostCrossing'as || deviantART'as || Blog'as ||

You know you've read a good book when you turn the last page and feel a little as if you have lost a friend. ~ Paul Sweeney

#2
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Labas,
Būsiu pirmoji ir pasveikinsiu prisijungus prie mūsų, tikiuosi būsit aktyvi narė ;)
Peržiūrėjau jūsų fotografijas ir tikrai šaunu, kad tuo užsiimate
Beje esu sukūrusi čia temą apie fotografiją į kurią niekas nerašo, bet jei norit padiskutuot ar pasidalint mintim apie fotografiją tai rašykit :)
  • 0

#3
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Sveika prisijungusi!
Šaunu, kad prisistatinėjate =)

Prieš metus atradau dar vieną nerealų dalykėlį, tai PostCrossing'as.

Čia tikrai gerą dalyką atradau dar tik rugpjūty tikrai ir aš patariu, rekomenduoju, labai faina rasti pašto dėžutėj atviruką iš kito pasaulio kampelio =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#4
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
Sveika prisijungusi ;)
  • 0

#5
zhyrapha_

zhyrapha_

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 116 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas.
Labas
Ir jūsų visų vardai yra..?

  • 0
|| PostCrossing'as || deviantART'as || Blog'as ||

You know you've read a good book when you turn the last page and feel a little as if you have lost a friend. ~ Paul Sweeney

#6
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
Na manąjį ir iš logino nesunkiai galima suprasti ;)
  • 0

#7
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Tai taip sakant, esi žmogus nevertinantis tylos teikiamos naudos?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#8
zhyrapha_

zhyrapha_

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 116 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas.
Taip išeina, kad ne...
O kokią naudą teikia tyla?

  • 0
|| PostCrossing'as || deviantART'as || Blog'as ||

You know you've read a good book when you turn the last page and feel a little as if you have lost a friend. ~ Paul Sweeney

#9
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Man tyloje nurimsta protas,mintys stoja į vietas.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#10
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Nuo žmogaus priklauso: kam tyloj gera, o kas negali joje būti =)
Man pačiai tai kartais reikia, bet dažniausiai būnu triukšme šiokam tokiam =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#11
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Esu linkęs manyti, jog tokie žmonės bijo pažvelgti į save.Triukšmas padeda pabėgti nuo problemų, atsiriboti.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#12
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

Esu linkęs manyti, jog tokie žmonės bijo pažvelgti į save.Triukšmas padeda pabėgti nuo problemų, atsiriboti.

Pritariu =) ne faktas, bet ir aš tą pastebėjau =) kartais iš savo pavyzdžio =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#13
zhyrapha_

zhyrapha_

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 116 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas.
O man kaip tik lengviau galvoti su triukšmu, nebūtinai labai garsiu, bet fonas turi būti... Tada įvairių įdomių idėjų šauna į galvą
  • 0
|| PostCrossing'as || deviantART'as || Blog'as ||

You know you've read a good book when you turn the last page and feel a little as if you have lost a friend. ~ Paul Sweeney

#14
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:

Esu linkęs manyti, jog tokie žmonės bijo pažvelgti į save.Triukšmas padeda pabėgti nuo problemų, atsiriboti.



Žmogui, norinčiam nuraminti mintis, netrukdo nei triukšmas, nei tyla.



Sveika, žirafa. Fotografijos labai kokybiškos, tiesiog super. Tik vienas patarimas būtų iš mano pusės - daugiau fotografuok neeilinių dalykų, tokių, kurių šiaip žmonės nepastebi. Vorai, stogai etc yra gražu, bet mes juos pastebime. Tegu tavo nuotraukos būna.. esu matęs fotografijų, į kurias pasižiūrėjęs net nusišypsai - kaip tobulai atkreiptas dėmesys į kai kurias detales. :D
  • 0

#15
zhyrapha_

zhyrapha_

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 116 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas.
Sudominai :D Galima pamatyti pavyzdžių?
  • 0
|| PostCrossing'as || deviantART'as || Blog'as ||

You know you've read a good book when you turn the last page and feel a little as if you have lost a friend. ~ Paul Sweeney

#16
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Buvo toks vienas labai geras blog'as (angliškas), bet pamečiau jį.. Jeigu rasiu tikrai parodysiu.
Svarbiausia - nesilaikyk jokių taisyklių ir rėmų. Stenkis naudoti gamtos 'efektus', tokius kaip saulėlydis, mėnulio šviesa, rūkas, vaivorykštė ir pan.
  • 0

#17
zhyrapha_

zhyrapha_

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 116 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas.
Ačiū už patarimus
Tikiuosi, surasi :D

  • 0
|| PostCrossing'as || deviantART'as || Blog'as ||

You know you've read a good book when you turn the last page and feel a little as if you have lost a friend. ~ Paul Sweeney

#18
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Tiki Dievu?
  • 0

#19
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
labuka
turime keletą panašumų :D esame dešimtokės, šešiolikmetės, abi mokomės gimnazijoje (tik,aišku,ne toje pačioje). ir kad iš šono atro taip, kad nenorime bendrauti, nors mėgstam tai daryti. ir kad geriau patylime, nei iš neturėjimo ką kalbėti, šnekame bet ką :D
kaip supratau, esi labai užimta.. kaip spėji viską? ar po ilgos dienos nesijauti nuvargusi?
  • 0

#20
zhyrapha_

zhyrapha_

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 116 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas.
Ar tikiu Dievu? Hmm... Kaip čia pasakius... Tikiu, kad kažkas yra, bet tai nebūtinai Dievas, Alahas etc. Į bažnyčią neinu ir prieš miegą nesimeldžiu...

laTulipe, malonu susipažinti su panašiais į save :) O taip, užsiėmimų man netrūksta :D O dėl nuovargio, turbūt ne, nes jau nuo pirmos klasės būrelių kalnai pas mane buvo :D O dabar namo grįžtu dažniausiai apie 18-19h ir nesiskundžiu... Daug kas galvoja, kad per visus užsiėmimus nukenčia mokslai, bet kolkas viskas normaliai (pavyzdžiui, dabar turėčiau rašyti 400 žodžių recenziją, o sėdžiu čia :D ) Spėju ir su draugais susitikt, ir į kiną nueiti, ir paskaityti, ir dar bala žino kokių nesąmonių prisigalvot :P

  • 0
|| PostCrossing'as || deviantART'as || Blog'as ||

You know you've read a good book when you turn the last page and feel a little as if you have lost a friend. ~ Paul Sweeney




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0