Peršokti prie turinio

Nuotrauka

žirafa


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 57

#41
zhyrapha_

zhyrapha_

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 116 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas.

Kaip sau nori, Žirafa, kaip sau nori. Bet aš duosiu tau dar vieną patarimą. Nebūtina pradžiuginti draugę tik per gimtadienį, Kalėdas ar Vėlykas. Nebūtina. Paimkim kad ir eilinę rudens ar pavasario dieną. Nueik pas draugę. Pabučiuok į skruostą. Pasakyk, kad ji tau yra svarbi. Pradžiugink ją. Būtent - pradžiuginsi ją ne tada, kai REIKIA (nes gimtadienis - suprask, jei nenupirksi dovanos, ją įžeisi, būsi bloga draugė), o tada, kai tikrai NORI ją pradžiuginti. Tai veikia labiau nei nupirktas Feraris Naujųjų proga.


Aš ir nesupratau, ką tuo norėjai pasakyti...
Bet visiškai sutinku, kad džiuginti žmones galima neišleidžiant nei cento ir be jokios progos :)

Dar norėjau tavęs paklausti: kodėl rašai kursyvu? Tik nesakyk, kad 'įprotis'. Man įdomu būtų sužinoti konkrečias priežastis.


Tiesiog man taip gražiau. Raidės ne tokios kampuotos ir "piktos" :D
  • 0
|| PostCrossing'as || deviantART'as || Blog'as ||

You know you've read a good book when you turn the last page and feel a little as if you have lost a friend. ~ Paul Sweeney

#42
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius

Yra toksai dalykas kaip bokso kriaušė. Pasiemi ir daužai. Žinok tai daug geriau nei giežti ant žmogaus tuščią neapykantą.


Leisk paklausti prie ko čia mano žodžių citata ? na nebent tu manai , kad aš dėl ko nors išliejau pyktį ant tavęs ta , na bent mano akimis , nepikta , bet išreiškiančia situacijos ( mano nuomone ) juokingumą žinute . Norėčiau tavo nuolat reikalaujamų argumentų , kodėl tu neseniai mane apkaltinai liejant neapykantą ant nieko dėto žmogaus ir iš esmės neseniai mane išvadinai isterike ar pikčiurna , kas mane galėtų įžeisti jeigu man rūpėtų ir nors truputį abejočiau tuo ,kad aš tikrai nepykau ( tai galėtų parodyti net ir dvi šypsenėlės :) ). taigi būk malonus ir jei rašai rašyk ką nors sąmoningo ,o nedalink patarimus kurie man netinka :) ir pyktis aš tikrai neketinu , o jau kai ketinsiu , pažadu , tikrai suprasi tu ir visi kiti :)
  • 0

#43
zhyrapha_

zhyrapha_

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 116 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas.
Niekas su manim nebendrauja
  • 0
|| PostCrossing'as || deviantART'as || Blog'as ||

You know you've read a good book when you turn the last page and feel a little as if you have lost a friend. ~ Paul Sweeney

#44
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Tai papasakok dar ką nors apie save. Gal turi kokių blogų įpročių? Rūkai?
  • 0

#45
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Brownas- džentelmenas.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#46
zhyrapha_

zhyrapha_

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 116 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas.
Rūkau ir paragauju ko nors stipresnio tik per vakarėlius, kurie būna retokai.
Hm... Blogi įpročiai... Gal dar, kad namų darbus darau dažniausiai per pertraukas; viską atidėliojiu iki deadline'o; mėgstu daug darbų pradėti daryti, tačiau ne visada užtenka valios pabaigti iki galo...

  • 0
|| PostCrossing'as || deviantART'as || Blog'as ||

You know you've read a good book when you turn the last page and feel a little as if you have lost a friend. ~ Paul Sweeney

#47
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Sakei, kad tau labai patinka Remarkas. Tai kuo jis tave žavi?
  • 0

#48
aleksita

aleksita

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 64 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
o ko jau iškart žmogų reik blogais įpročiais pult? ;D ar rūko ar ne, koks skirtumas? ar žmoną renkatės pone moderatoriau ;D
  • 0
Mylintieji apglėbia tai, kas yra tarp jų, o ne viens kitą.
Kahlilas Gibranas

#49
zhyrapha_

zhyrapha_

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 116 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas.

Sakei, kad tau labai patinka Remarkas. Tai kuo jis tave žavi?



Rašymo stiliumi, temomis, atvirumu.
  • 0
|| PostCrossing'as || deviantART'as || Blog'as ||

You know you've read a good book when you turn the last page and feel a little as if you have lost a friend. ~ Paul Sweeney

#50
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Nemanai, kad perskaičius vieną jo kūrinį tampa aiški visa jo kūryba? Iš esmės skiriasi tik vieta ir laikas, bet ir tie ne visada.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#51
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
papasakok daugiau apie PostCrossing'ą ;)
  • 0

#52
zhyrapha_

zhyrapha_

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 116 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas.

Nemanai, kad perskaičius vieną jo kūrinį tampa aiški visa jo kūryba? Iš esmės skiriasi tik vieta ir laikas, bet ir tie ne visada.


Taip, tema visose knygose vienoda. Bet man įdomu skaityti apie karą, ypač kai taip atvirai aprašyti įvykiai. Juk nėra daug tokių knygų (bent jau aš nežinau )


papasakok daugiau apie PostCrossing'ą ;)


Užsiregistruoji svetainėje; "išsitrauki" adresą, jį parenka kompiuteris burtų keliu; perskaitai to žmogaus profilį, kokių atviručių jis norėtų sulaukti etc. tačiau siųsti gali betką; nueini į paštą/knygyną ir nusiperki atvirlaiškį ir pašto ženklų; užrašai jį, gali papasakot apie save, miestą, šalį, orą, žodžių - betką ir išsiunti; būtinai reikia užrašyti ID; gavęs žmogus užregistruoja ID sistemoje ir kompiuteris duoda tavo adresą kitam žmogui bet kurioj pasaulio vietoj; tu, gavus atviruką, užregistruoji. Ir vėl viskas nuo pradžių :D
Iš pradžių gali keliauti 5 atvirukai vienu metu, vėliau tas skaičius didėja, priklausomai nuo išsiųstų atvitukų skaičiau.
Nežinau, ar aiškiai paaiškinau, bet daugiau info gali surasti čia ;)

  • 0
|| PostCrossing'as || deviantART'as || Blog'as ||

You know you've read a good book when you turn the last page and feel a little as if you have lost a friend. ~ Paul Sweeney

#53
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Gal ir įdomu būtų pamėgint jei kada tūrėsiu daugiau laiko ;)
O tu jau daug turi surinkus atvirukų, iš kur toliausiai esi gavus?
  • 0

#54
zhyrapha_

zhyrapha_

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 116 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas.

Gal ir įdomu būtų pamėgint jei kada tūrėsiu daugiau laiko ;)
O tu jau daug turi surinkus atvirukų, iš kur toliausiai esi gavus?


» Sent: 198 postcards
» Received: 195 postcards
» Traveling: 11 postcards out of 11
» Sent distance: 671,757 km (417,410 miles)
» Received distance: 689,108 km (428,192 miles)

Čia statistika

  • 0
|| PostCrossing'as || deviantART'as || Blog'as ||

You know you've read a good book when you turn the last page and feel a little as if you have lost a friend. ~ Paul Sweeney

#55
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Oho tikrai įspūdinga, o kiek jau laiko tuo užsiimi?
  • 0

#56
zhyrapha_

zhyrapha_

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 116 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas.
540 dienų.

Ką tik 200-ąjį atviruką užregistravo

  • 0
|| PostCrossing'as || deviantART'as || Blog'as ||

You know you've read a good book when you turn the last page and feel a little as if you have lost a friend. ~ Paul Sweeney

#57
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Taip, tema visose knygose vienoda. Bet man įdomu skaityti apie karą, ypač kai taip atvirai aprašyti įvykiai. Juk nėra daug tokių knygų (bent jau aš nežinau )

Yra apie karą.Lietuvos partizanų atsiminimai, dienoraščiai, Eidinto ,,Erelio sparnų dvelksmas" ir t.t.
Aš kažkaip paskaitau Remarque, bet man pakanka pusmečiui ar metams vienos jo knygos.Per daug monotoniška.Vėliau pasiilgstu.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#58
zhyrapha_

zhyrapha_

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 116 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas.
Tai aš ir neskaitau visų viena po kitos. Visada padarau pertraukas tarp bet kokių to pačio rašytojų knygų ;)
  • 0
|| PostCrossing'as || deviantART'as || Blog'as ||

You know you've read a good book when you turn the last page and feel a little as if you have lost a friend. ~ Paul Sweeney




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0