Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Knygugrauzike


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 34

#1
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:
Labas, visi kurie mėgsta skaityti knygas.

Aš esu Daiva iš Panevėžio, mano pomėgiai: skaityti įvairias knygas, žurnalus bei laikraščius, taip pat ir naršyti internetą, jame daugiausiai skaitau įvairias naujienas ir susirašinėju su toli gyvenančiais draugais bei giminėmis.
Labai ilgai svarčiau ar prisiregistruoti į šį forumą ir pagaliau tai padariau, iš jo tikiuosi, daug patarimų bei knygų rekomendacijų.
Mano choroskopas: Dvyniai, na o kituose choroskope rašo, kad esu Jautis, esu labai jautri, kantri, draugiška, paslaugi, gan aktyvi, komunikabili.
Atrodo, kad viską čia surašiau, jei kils kokių nors klausimų, drąsiai klauskite, jei galėsiu - atsakysiu.


Iki malonių susitikimų forume.
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.

#2
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Sveika. Labai malonu, kad prisijungei prie šios bendruomenės, bet kodėl svarstei ar verta prisiregistruoti?
  • 0

#3
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Labas,o ar galim būtų sužinoti kiek tau metų? ;]
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#4
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:
Vėjo_Nublokšta, nejaugi taip svarbu žinoti mano metus, vistiek nepatikėsit, gal geriau, nereikia, gerai ?
Brownas, svarčiau, nes ne per seniausiai ir sužinojau apie šį forumą.
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.

#5
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Vėjo_Nublokšta, nejaugi taip svarbu žinoti mano metus, vistiek nepatikėsit, gal geriau, nereikia, gerai ?

Žinoma, kad nėra svarbu.Gyvenime daug svarbesnių dalykų, bet ne tame čia esmė.Tiesiog jei jau sukūrei temą, malonėk ir atsakyk, o ar patikėsim mes ar ne, čia jau mūsų reikalas.Nematuojam klausimų pagal tai kiek jie globaliai svarbūs, tiesiog klausiame kas įdomu.
Man pasirodė įdomu, kodėl tavo horoskopo ženklas ir jautis, ir dvyniai, kaip taip gali būti?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#6
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
man truputį nesuprantama, kodėl turėtume nepatikėti tavo amžiumi? beje, smagu forume sutikti panevėžietę :) aš irgi iš ten pat :)
  • 0

#7
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:
laTulipe, malonu sužinoti, kad esate iš to pačio miesto.
Yoel, nes aš pati nežinau kas esu pagal choroskopą, o gal galite pasakyti, kas esu iš tikrųjų, esu gimusi gegužės 21 dieną.
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.

#8
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
Sveika prisijungusi ;)
  • 0

#9
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:
Ačiū, Inesss, už tokį malonų pasisveikinimą ir priėmimą.
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.

#10
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Manyčiau, jog jautis.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#11
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:
Yoel - gal ir jautis esu, na gerai pasisakysiu, kad man 31 metai
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.

#12
Dark*Wild

Dark*Wild

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 137 Pranešimai:
  • Miestas:būsimas kaunas;]p

Yoel - gal ir jautis esu, na gerai pasisakysiu, kad man 31 metai


nieko gi čia baisaus ;]
  • 0

#13
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
tikrai, kad nieko čia baisaus.. kažkuriame forume buvo man nejauku pasisakyt amžių dėl to, kad ten daugiausiai bendrauja į ketvirtą, penktą dešimtį įkopę žmonės. beje, palaikiau jus žymiai jaunesne :)
  • 0

#14
Dark*Wild

Dark*Wild

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 137 Pranešimai:
  • Miestas:būsimas kaunas;]p

tikrai, kad nieko čia baisaus.. kažkuriame forume buvo man nejauku pasisakyt amžių dėl to, kad ten daugiausiai bendrauja į ketvirtą, penktą dešimtį įkopę žmonės. beje, palaikiau jus žymiai jaunesne :)

pritariu..
nepasakyčiau kad jums tiek metų ;]
  • 0

#15
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:
Sakiau, kad negalėsite patikėti, kad tiek man metu, aš juk negalėčiau meluoti.
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.

#16
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
:lol: o aš ir nemanau, kad meluojate :) nuo kelių metų suaidomėjote knygomis? kokio žanro knygos jums labiausiai prie širdies?
  • 0

#17
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:
laTulipe, nuo kelių metų pradėjau domėtis knygomis, negalėčiau pasakyti, turbūt, tada kada išmokau raides, už tai labai dėkoju savo pirmąjai mokytojai.
Kiek iš pasakojimų sužinojau, kad prieš einant į mokyklą, jau gan gerai pažinojau rusiškas raides.
Mane daugiausiai domina grožinė literatūra, įvairiausi romanai ir t.t., na o šiuo laiku jas renkuosi pagal savo pomėgius.
Kažin ar yra knygų apie šokius ?
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.

#18
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
paminėjote, kad paskutiniu metu renkatės knygas pagal pomėgius.kokie jie? (neskaitant tų, kurriuos išvardijote prisitatyme.)

p.s. dėl knygų apie šokius, tai nelabai žinau.. bet tikriausiai todėl, kad neteko pasidomėti tuo.
  • 0

#19
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:
Gerai, laTulipe, dar keletą pomėgių išvardinsiu, kurių dar nepaminėjau, tai: savarankiškai mokausi rusų kalbos, skaitydama knygas šia kalba mintį jau suprantu, bet kalbėti nelabai, užsiimu šokią tokią ir kūrybą, mėgstu šokti, klausytis įvairios muzikos, sprendžiu kryžiažodžius bei rebusus, domiuosi viskuo kuo tik įmanomą.
Jei dar kas domina, galite drąsiai klausti, jei žinosiu tai atsakysiu. Man malonu, kad taip gražiai mane priėmėte į šią bendruomenę.
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.

#20
Akela

Akela

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:
  • Miestas:palanga
Sveika :)
maža pastabėlė, tavo antraštėje yra klaida, reikia rašyti ne pasaulys, o pasaulis. tai tiek :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0