Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Apie Yoel


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 101

#1
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Taigi.
Trumpai
Esu Yoel, kaip visi žinote ir matote, tikras vardas nėra svarbus, vis vien čia nesikreipsite manau niekas juo į mane.O jeigu kažką labai domina, galėsiu parašyti asmeniškai. :tmi:
Apie skaitymą ir knygas
Savaime suprantama, jog knygos užima didelę mano gyvenimo dalį, nors kaip tik dabar yra tos dienos, kai nelabai skaitosi.Dabar skaitau Maiklo K gyvenimas ir laikai 78 psl.
Mėgstamiausi autoriai yra H.Hesse, F.Dostojevskis, A.Camus, F.Kafka.
Griežtai esu nusitatęs prieš visokias literatūrines paplavas, kaip ,,Saulėlydis" ir t.t. Vien dėl to, jog kai žmonės masiškai jas perka, knygynai yra užpildomi dideliais tiražais, ir gerų autorių kūrniai nebėra išleidžiami arba nustumiami į šoną, kas, pavyzdžiui, yra daroma ir su lietuvių literatūra.Savu laiku pats skaičiau tokią literatūra(,,Otorių sakmės"), iš esmės, ta literatūra nėra bloga, tačiau pykdo reklama, masinis nusvaigimas...
Gerai, jau gerai, kad nebūtų vien apie Meyer, tai P.Coelho, ypač Alchemikas, irgi tokios pat literatūrinės pjuvenos...
Apie pomėgius
Mėgstu sportuoti, daug metų žaidžiau futbolą, kažkiek krepšinį, vėliau lankiau kovos menus, nors sportininku taip ir netapauLabai mėgstu vandenį, plaukti, šokinėti nuo tilto.Nors su nardymo įranga nesu nardęs ir nelabai norėčiau.
Ankstyvoj paauglystėj maniau, jog skaito tik mulkiai, bet vėliau pats pradėjau skaityti.Nors anksčiau,vaikystėje, buvau skaitęs ir ,,Grafą Montekristą", ir ,,30 000 mylių po vandeniu".
Apie studijas
Dabar studijuoja gamtos mokslus, o tai man labai nepatinka ir labai neįdomu, neplanavau tai studijuoti, taigi tikiuosi kitą met kažkas keisis.
Apie tikėjimą/religiją/pažiūras
Esu katalikas ir tikintis žmogus.Tikintis, ne kažkoks[tikintis , bet tikintis, reiškia, atliekantis tai, kas yra mano pareiga.
H.Hesse rašo: ,,Svarbiausia ne tai, kokį žmogus tikėjimą išpažįsta,bet ar išvis jį turi." Toliau: ,,Tikėjimas ,kaip ir meilė, gimsta ne prote." Tai galiu patvirtinti- pats ne visada buvau tikintis.
Skaitau Šventąjį Raštą, seniau domėjausi ir rytų kultūromis, ypač Japonija, bet domėjimasis rytų filosofija išliko.
Labai domina šventųjų biografijos ir gyvenimai.
Apie forumą
Šį forumą atradau per kitą forumą, kuriame buvo patalpinta reklama.
Dar kartą apie save
Ar esu draugiškas, ar ne, galite įvertinti patys, tik nemėgstu kai yra kišama kita nuomonė ir vien ji laikoma tiesa.Esu linkęs manyti, jog jeigu žmogus eina vienu keliu, nereikia aiškinti kitam, jog jo kelias nėra teisingas.Kelių yra daug.Visi vis vien turėtų vesti ne kur kitur, bet į tave patį.
Gyvenimo credo
Nežinau, yra daug patinkančių minčių.
Tačiau dabar viena labai įstrigo:
Tu gali, jeigu manai, kad gali. Jei manai, kad negali - irg esi teisus Henry Ford.
Beje, tą pastebėjau, jau ir Vergilijus sakydamas: Jie gali, nes taip mano.
Dėkoju, už dėmesį.

...........................................................................................
Yoel
  • 1
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#2
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Oho, daugėja prisistatymų...
Šiaip pritariu dėl populiariąja literatūra užpildytų knygynų, kartais tikrai nervina, kad negali rast reikiamo autoriaus, kad ir lietuvio.
O dėl studijų tai tikrai meskit jei nepatinka, gyvenime visad vadovaujuos taisykle, kad reikia stengtis daryt tik tai kas išties patinka.
Ir dar jei nepaslaptis, ką norėjot studijuot?
  • 0

#3
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Džiugu, kad pagaliau prisistatei =)

Mane domina tavo vardas, tad laukiu až

O dėl studijų, tai ką konkrečiau? Ir kodėl rinkaisi tą specialybę iš viso, jei nėra mėgstama?

Kodėl pradėjai tikėti? Kažkas atsitiko, kad pakeitė požiūrį ar tiesiog prireikė atramos?
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#4
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

O dėl studijų, tai ką konkrečiau? Ir kodėl rinkaisi tą specialybę iš viso, jei nėra mėgstama?

Dėl to, kad iš pradžių maniau, jog įstosiu kitur.Kadangi nerašiau šios specialybės pirmuoju numeriu.
Kaip tik atsakymas Le Meute: galvojau, jog įstosiu į mediciną.
O ir šiaip įsivaizdavau visai kitaip, kad mokysiuos kitokius dalykus nei pasirodo reikia.

Kodėl pradėjai tikėti? Kažkas atsitiko, kad pakeitė požiūrį ar tiesiog prireikė atramos?

Sunku tai paaiškinti.Turbūt Dievas užklumpa, kai mažiausiai to tikiesi.Niekada per daug nemąsčiau apie Dievą prieš tai.Kažkokios paramos neprireikė...jeigu reikia paramos ir vien dėl to ,,tiki", tikėjimas iš to negimsta, galiausiai vis vien grįši prie senojo gyvenimo būdo.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#5
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
O kokią specialybę dabar studijuoji, nes gamtos mokslai ir fizika, ir chemija, ir biologija =)?
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#6
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Biologiją :P
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#7
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Sakei, kad pirmu numerio stojai į mediciną. Tai turbūt norėjai stoti tik į nemokamą vietą?
Ir ar tu užtikrintai galvojai, kad įstosi į mediciną? (ar tiksliai žinojai kur nori stoti ir rašiai maždaug kas arčiau tavo norų?)
  • 0

#8
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Galvojau, kad tikrai įstosiu.Tik buvo labai aukštas konkursinis balas.
O po medicinos jau ir nebežinojau ką rašyti...tai suėjo viskas: biologija, visuomenės sveikata ir panašiai.Žodžiu, toje srityje įdomių specialybių nebebuvo...Tiksliau, kurios domintų mane.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#9
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Į net nebuvo vilčių į mokamą įstot?
  • 0

#10
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Buvo :P Dėl to ir tikėjausi.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#11
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Tai bandykit kitais metais vėl į tą mediciną
  • 0

#12
Monikutė

Monikutė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas

Taigi.
Ankstyvoj paauglystėj maniau, jog skaito tik mulkiai, bet vėliau pats pradėjau skaityti.Nors anksčiau,vaikystėje, buvau skaitęs ir ,,Grafą Montekristą", ir ,,30 000 mylių po vandeniu".



ar ne "20 000 mylių po vandeniu" vadinasi knyga? : )
  • 0

#13
Werwolf

Werwolf

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 50 Pranešimai:
O tu tiki į kokį tai konkretų dievą ar esi agnostikas?
  • 0
Nuotrauka

#14
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Tikėti į konkretų Dievą yra truputį per konkretu ,o būti agnostiku, per daug neapibrėžta.Svyruoju.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#15
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Rašei, kad skaitai |Maiklo K gyvenimas ir laikai". Gal jau perskaitei? Ar teko skaityti šio autoriaus "nešlovė"
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#16
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Minėjai, kad domiesi šventųjų gyvenimais, koks šventasis labiausia prie širdies, klausiu, nes kaip tik rašau baigiamčąjį iš Vakarų Europos ankstvųjų viduramžių šventųjų kulto ir gyvenimo,...
  • 0

#17
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Sunku pasakyti.Labiausiai domėjausi šv.Pranciškumi Asyžiečiu, dar Ignacas Lojola prie širdies.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#18
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Rašei, kad skaitai |Maiklo K gyvenimas ir laikai". Gal jau perskaitei? Ar teko skaityti šio autoriaus "nešlovė"

Ne, neteko.

O ,,Maiklo K gyvenimas ir laikai" perskaičiau.Įspūdį paliko iki šios dienos.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#19
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
man patinka vardas Yoel. O tu, panasu, ir prie religiniu paziuru nika priderines, ne?
  • 0

#20
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Kažkada labai domėjausi hebrajų kalba.Man apskritai įdomios senoji graikų, hebrajų, aramėjų kalbos.Gal kada gyvenime teks jų pasimokyti.Žinoma, religinės pažiūros turėjo tam įtakos, mat šventraščiai buvo rašomi šiomis kalbomis, todėl būtų įdomu paskaityti ir suprasti originalus.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0