Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Apie Yoel


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 101

#41
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Galbūt tame sakinyje slypi paradoksas.Bet aš turėjau galvoje ne tai, kad kiti geriau pasakytų už mane, tarsi aš pats nežinočiau, o kad iš kitų išgirsti yra įdomiau.Tik tiek.
Jeigu tavęs paklausiau, kuo tu išsiskiri arba pasakyk išskirtinį savo bruožą, ypatybę, ką atsakytum?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#42
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Galbūt tame sakinyje slypi paradoksas.Bet aš turėjau galvoje ne tai, kad kiti geriau pasakytų už mane, tarsi aš pats nežinočiau, o kad iš kitų išgirsti yra įdomiau.Tik tiek.
Jeigu tavęs paklausiau, kuo tu išsiskiri arba pasakyk išskirtinį savo bruožą, ypatybę, ką atsakytum?

Supratau ;)
Kai bus tema apie mane, tada ir atsakysiu 8-)

Beje, vis pažiūriu, kad Hessę skaitai, tai įdomu, ką iš jo kūrybos dabar narstai?
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#43
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Esė.Bet man nelabai, tai nebaigsiu.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#44
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Kokiu metų laiku jautiesi geriausiai?
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#45
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
birželio-liepos mėnesį.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#46
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:

Aš juk nesakiau, kad negali laisvai kalbėti apie save. Bet daugelis žmonių, kai yra paklausiami kokie jie yra, kokios jų teigiamos/neigiamos savybės ir t.t. iškart išpyškina šį sakinį "apie mane geriau psakytų mano draugai". Kiekvienas mes esam asmenybė ir turim pažinti save labiau nei kiti.

aš ir buvau šitą pastebėjus pas daugelį žmonių. Labai gerai tu čia pasisakei
  • 0

#47
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Dėl ko tau patinka Kafka?
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#48
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Dėl to ,kad jis sukrečia.Pilis taip pat sukrėtė, bet buvo šiek tiek per monotoniška, o novelės visos labai patiko, galima skaityti daug kartų.Ir Procesas stiprus.Žinau tik, kad Amerika nuvilianti, nekafkiška.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#49
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Gal-gali-pakomentuoti-plačiau?
Matai-žodžiai-"stiprus","sukrečiantis"-praktiškai-nieko-nepasako.
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#50
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Kūriniai sukrečia savo siužetu ir pagrindine mintimi.Kad plačiau galėčiau pakomentuoti, reikėtų analizuoti konkretų kūrinį, tarkime, kad ir ,,Procesas".Visa aplinka, tie koridoriai, namai, kuriuos aplanko pagrindinis veikėjas, žmonės, su kuriais jis bendrauja, aiškinasi savo padėtį, lyg jam ir padeda, bet apgauna, moterys, kurios elgiasi lyg prostitutės, ir finalas, kai atrodo, jau jį paliko ramybėje, galiausiai
Spoiler
Tai sukrečia ir priverčia viduj sukilti įvairiems jausmams.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#51
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Ačiū-už-atsakymą:)
kad-ir-dėl-proceso-turiu-klausimų-bet-dabar-negaliu-normaliai-rašyti-stringa-klaviatūra,taigi-nepamiršiu-to-ir-rudenį-būtinai-priminsiu-tau-:)
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#52
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Tik rudenį? Nepamirši?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#53
Gegytė

Gegytė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 54 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Ar ir realybėje kalbi taip konkrečiai, viską apgalvoji?

Nes pvz. aš esu totali čiauškutė, nemąstau ką kalbu, čiaušku be perstojo, Tu, kiek matau, atvirkščiai.

Kaip manai, kas yra tikras Draugas?
  • 0

#54
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Iš tikrųjų kalbų nedaug.Žmonės dažniausiai teiraujasi, ar kas nors negerai, kad tyliu.Bet iš tikro, tai nesinori tuščiai plepėti, jeigu įsiveliu į diskusiją dažniausiai turiu ką pasakyti ir argumentų atsiranda.O šiaip nemėgstu tuščiai kalbėti.
Tikras draugas yra tas žmogus, kuris nepavydės kai tau sekasi geriau nei jam.Būtų galima išsiplėsti ir kalbėti apie ištikimybę, nuoširdumą ir visa kita.Nematau reikalo, tai ir taip aišku, kad turi būti atviras ir nuoširdus žmogus.Sako, kad draugą nelaimėje pažinsi.Tai netiesa.Kai kam ištinka nelaimė neretas kuris imasi padėti, nes tai garbinga, kilnu ir t.t. Bet kai žmogui sekasi-kiek pavydžių kalbų ir kurie išlieka šalia tavęs, nuoširdūs ir nesiekiantys naudos sau iš tavo sėkmės, tie yra tikri draugai.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#55
Gegytė

Gegytė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 54 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Labai pritariu dėl to pavydo ir naudos. Turėjau aš draugę, kelis metus bendravom idealiai. Aš pradėjau kažkaip suktis, keliauti, tą tą ir dar aną gauti, ko ji neturėjo (bet man teko dirbti juodai, kad tą gaučiau), ir tiesiog nutolom, nes matosi, kad taip pavydi visko... ir dabar beveik nebebendraujam. Bet kažkaip nepasigendu labai...
  • 0

#56
smilga

smilga

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 69 Pranešimai:

.
Tikras draugas yra tas žmogus, kuris nepavydės kai tau sekasi geriau nei jam.


Patiko atsakymas. Taigi turiu klausimą. Ar tiki, jog egzistuoja ir neegoistiška draugystė?
  • 0
"Mes patys turime talentus uždirbti.Mums yra duotas pagrindas,tasai pradinis kapitalas.Tačiau jis vienas nepadarys mūsų buvimo egzistencija.Jis vienas mus nuves tik į tamsybes."

#57
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Labai norėčiau tuo tikėti.Tik ar apskritai egzistuoja, kas nors neegoistiška? Kažkodėl labiausiai tikėtina tokia draugystė atrodo tarp vyro ir žmonos.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#58
smilga

smilga

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 69 Pranešimai:
Gal galėtum paaiškint, kodėl taip manai?
  • 0
"Mes patys turime talentus uždirbti.Mums yra duotas pagrindas,tasai pradinis kapitalas.Tačiau jis vienas nepadarys mūsų buvimo egzistencija.Jis vienas mus nuves tik į tamsybes."

#59
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Zmogau taip beklausant imu apie tave nuomone keist...
  • 0

#60
smilga

smilga

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 69 Pranešimai:

Tik ar apskritai egzistuoja, kas nors neegoistiška?


Kalbant apie draugystę, egoizmas, mano nuomone, yra pagrindas. Yra tokių, kurie draugauja vien dėl materialinės ar šiaip naudos. Visi turim "draugų", kurie prisimena, kai jiems prisireikia pinigų, cigaretės ar tiesiog atliktų namų darbų užduočių. Be abejo čia dominuoja vien nauda sau.
Dažnai tikrais draugais laikome žmones, kuriems to nereikia, kurie nedingsta, kai tau ypač gera ir šilta, o jiems priešingai. Berods Aristotelis yra pasakęs: "Kai draugystės pagrindas yra nauda, žmonės myli dėl to, kad siekia sau naudos, o kai malonumas- dėl to, kad siekia malonumo, vadinasi, draugauja ne dėl žmogaus, o tiek, kiek jis teikia naudos ar malonumo". Ir dar sakė " Dorų ir savo dorybėmis panašių žmonių draugystė būna tobula. Mat jie viens kitam vienodai linki gero, nes yra lygiai geri, ir geri iš esmės". Tačiau aš klausiu, kam mums reikalingas tikras draugas? Taip, mes džiaugiamės, kai jam gerai, tačiau, ar nebūnam su juo todėl, kad ir mes iš to gaunam naudos ? Nekalbu apie materialius dalykus. Ar aš bendraučiau su savo drauge, jei iš jos negaučiau DVASINĖS naudos? Turbūt,kad ne. Man ji REIKALINGA, nes man reikia kažko, kam galiu dėstyti savo mintis, kas jas įvertina ir priima. Dar... Man BŪTINAS Jos požiūris, nes jis kitoks, jis padeda apmąstyti savąjį. O tai jau aš suprantu kaip gryną egoizmą ir naudą sau. Yra daug mąstytojų apskritai atmetusių draugystę, aukštinusių vienatvę, nes tai leidžia geriau pažinti save, siekti aukštesnių tikslų ir t.t. Buvo ir tokių, kurie draugystę pripažino tik iš dalies. Tą, kuri dora ir visiškai nuoširdi (antroji Aristotelio citata). Tokią, kai bendrauja sau lygūs asmenys, kurie pateikia protingų minčių ir verčia. Taigi net kai kalbama apie TIKRĄ draugystę, kai sakoma, jog tai visiškai dora ir gera iš esmės, aš neįžvelgiu nieko kita apart egoizmo ir naudos sau.
  • 0
"Mes patys turime talentus uždirbti.Mums yra duotas pagrindas,tasai pradinis kapitalas.Tačiau jis vienas nepadarys mūsų buvimo egzistencija.Jis vienas mus nuves tik į tamsybes."




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0