Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Ar esate bandę kurti?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 73

Apklausa: Ar kūrėte ką nors? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ar kūrėte ką nors?

  1. Taip (53 balsai(-ų) [84.13%])

    Balso procentinis santykis: 84.13%

  2. Ne (6 balsai(-ų) [9.52%])

    Balso procentinis santykis: 9.52%

  3. Turiu planuose pabandyti (4 balsai(-ų) [6.35%])

    Balso procentinis santykis: 6.35%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#21
Andarijus_Neonelis

Andarijus_Neonelis
  • Nariai
  • 1 Pranešimai:
Aš bandau rašyti. Na, dar tik ruošiuosi bet pavadinimas (,,Šešėlių sakmės") Traukia mane pati - autoriu ;)
  • 0

#22
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
Mano rašliavos stipriai persmelktos Škėmos įdėjomis ir stilium dėl to net nedrįstu dar niekur afišuot. Dabar stengiuosi atrasti savitą stilių, bet rašybos principo tikrai nekeisiu. Mozaikinės kompozijos - geriausia kas galėjo atsirast modernizmo laikotarpiu.
  • 0

#23
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

na man įdomu :lol:

Na priešistorė būtų tokia: Žmonės ištobulina dirbtinį intelektą ir mašinas iki tokio lygmens kad patiems žmonės nebėra ką veikti, absoliučiai viską atlieka mašinos. Netrukus kyla karas tarp dviejų žmonių aljansų. Žinoma, žmonės kovos lauke jau nepraktiškas ir pasenęs dalykas. Todėl žmonės gyvena savo gyvenimą, o mašinos skerdžiasi kovos laukuose..

Man tai patiko tavo idėja.Ar jau viską parašei?
  • 0

#24
Irena

Irena

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 13 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Na, bent mokykloj rašinėlius tai visi rašėm. :lol: Pati mėgstu poeziją, vis bandydavau kažką parašyt. Na,aišku, sekdavosi visaip. Deja, prasidėjus studijoms visos mūzos pasislėpė :lol: Tikiuosi dar sugrįš.:D
  • 0
Žmonės vieniši kaip medžiai. Medžiai liečiasi lapais, šakomis, bet kamienai visada stovi atskirai. Visada. (Jurga Ivanauskaitė "Pakalnučių metai")

#25
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Kai prieš dešimt metų pabandžiau, tai iki dabar nesustoju...
  • 0

#26
Hasisas

Hasisas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 146 Pranešimai:
Pradejau rasyt romana. Jau puse sasiuvinio parasyta. ;-)
  • 0

#27
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Apie ką?
  • 0

#28
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
as pradinese klasese esu parasius kelis eilerascius, tuo laiku kai manes klausdavo kuo busiu sakydavau kureja ;) (paskui sms'u esu prikurus eiliuotu, bet situ neskaiciuoju) :)
  • 0

#29
Vilkė

Vilkė

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 11 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Rašiau.. Kažkada, kažkokią nesąmonę. Apie kelionę per vartus, bedugnę, kurioje atsispindėjo ašara ir kalbantį arklį, bet tuo tai ir pasibaigė.. Dažniausiai miniatiūros, įvairios nesąmonės užrašytos ekspromtu vidury nakties arba kažkokie vaikystės prisiminimai apie tėvą. Kaip kada. Ir žinoma, šimtai eilėraščių stalčiuose :lol:
  • 0
Kiekvienas metų laikas turi savo kvapą. Kiekvienas lapas turi skaičių. Kiekvienas žvilgsnis - prasmę.

Kiekvienas dalykas gali būti melagingas...

#30
Insomniakė

Insomniakė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 78 Pranešimai:
Seniau rašiau labai daug, tiek eilėraščius, tiek prozą, ir kažką ilgesnio kurt bandžiau. Nesigirsiu, bet buvau gabi tam, nes tiek lietuvių mokytojos, tiek aplinkiniai girdavu rašinius ar kitą rašliavą, kaip nestokojant fantazijos, išskirtinumo ir pan. Bet viskas apsivertė, ar nežinia kur išgaravo, nei eilėraščio, nei įdomesnio prozos kūrinio nebeparašysiu, nors ir su įremtu šautuvu į smilkinį. Rašyt sekasi lyg šiol gerai, bet tik įvairius straipsnius, samprotavimus ir pan.
  • 0

#31
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Negi būsi iššvaisčiusi talentą?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#32
Insomniakė

Insomniakė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 78 Pranešimai:
Tiesiog atsiribojau nuo menų, kuom anksčiau ir gyvenau. Tad nežinau, kaip ten su tuo talentu nutiko, gal visgi jis dar kur giliai paslėptas ir laukia kažko.
  • 0

#33
Lota

Lota

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 177 Pranešimai:
  • Miestas:kur teka pieno upės...
Bandžiau, bandžiau, neišėjo... Nuo mažumės visada norėjau parašyti knygą, bet... Kai neturi temos, įkvėpimo ir, pagaliau, sugebėjimų, kam kankintis? O tikriausiai, vis dėlto, pasikankinsiu :) Iš pradžių kūriau poeziją, bet nelabai išėjo. Mokytoja sakė, kad man geriau sektųsi esė ir pasakojimai. Rašinius, samprotavimus, analizes ir pan. visada rašiau neblogai, esė iš viso labai laisvas dalykas, kuris kone visiems pas mus sekasi, tad gal kada nors ir išbandysiu save. Pabandysiu ką parašyti. Bet tas 'kada nors' bus po daug, daug metų. Jauna dar, reikia išminties įgyti. O ir šiaip, paskaitai kokį Dostojevskį ir visą norą rašyti atima (o kartais atvirkščiai). Nors iš kitos pusės, pasižiūri į kokią Fransuazą Sagan, kuri "Sveikas, liūdesy" parašė 18 metų... Nežinau. Bet labai norėčiau parašyti ką nors svarbaus :) Neišeis, tai neišeis, bet pabandyti verta. Blogiausiu atveju sudeginsiu
  • 0

#34
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Bandžiau, bandžiau, neišėjo... Nuo mažumės visada norėjau parašyti knygą, bet... Kai neturi temos, įkvėpimo ir, pagaliau, sugebėjimų, kam kankintis? O tikriausiai, vis dėlto, pasikankinsiu :) Iš pradžių kūriau poeziją, bet nelabai išėjo. Mokytoja sakė, kad man geriau sektųsi esė ir pasakojimai. Rašinius, samprotavimus, analizes ir pan. visada rašiau neblogai, esė iš viso labai laisvas dalykas, kuris kone visiems pas mus sekasi, tad gal kada nors ir išbandysiu save. Pabandysiu ką parašyti. Bet tas 'kada nors' bus po daug, daug metų. Jauna dar, reikia išminties įgyti. O ir šiaip, paskaitai kokį Dostojevskį ir visą norą rašyti atima (o kartais atvirkščiai). Nors iš kitos pusės, pasižiūri į kokią Fransuazą Sagan, kuri "Sveikas, liūdesy" parašė 18 metų... Nežinau. Bet labai norėčiau parašyti ką nors svarbaus :) Neišeis, tai neišeis, bet pabandyti verta. Blogiausiu atveju sudeginsiu


Tai kaip tik nedegink...parasyk, padek, paskui pasiziuri, pataisai, vel atidedi ir tap po trupuciuka ir bus kurinys...
  • 0

#35
SakaiŽinai

SakaiŽinai

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 224 Pranešimai:
Jei yra noras kurti, reikia sėstis ir rašyti. Taip, metai priduoda išminties, bet nemažai ir atima.
  • 0

#36
Insomniakė

Insomniakė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 78 Pranešimai:

Blogiausiu atveju sudeginsiu


O kiek jau mano rašliavos pelenais pavirtę...Todėl nepatariu tokių nė minčių turėt, žmonės dažnai gailisi to :) Kaip jau sakė galima visada grįžt, kažką pataisyt, atrast minčių kitam darbui jei jau ji toks nenusisekęs būtų ir t.t. Bet kokiu atveju, sėkmės bandant.
  • 0

#37
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
as tai pastaruoju metu naikinu tik savo dienorascius...taip sakant mano nuodemes mirs kartu su manimi....
  • 0

#38
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
va, Teodorai, cia ir as galiu pasisakyt - nedaryk to. Baisiau negu kuryba deginti. Is patirties kalbu.
  • 0

#39
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

va, Teodorai, cia ir as galiu pasisakyt - nedaryk to. Baisiau negu kuryba deginti. Is patirties kalbu.


Taigi mano dienorasciuose yra tokiu medziagu, kur jeigu jos patektu i negeras rankas, tai ne tik man bet aplinkiniams butu nepyragai... oi, kokie nepyragai. Tas as geriau svelniai, graziai suplesau, susmulkinu ir viskas. Pasilikau tik pirmaji ir du paskutinius, kuriuose ne tokia gyvenimo ivairove ir paslapciu nera...
Oi, as tai ir dali savo senuju kuriniu esu sunaikines, nes juose nieko gero nebuvo..siuo metu kolekcionuoju tik esamos knygos juodrascius ir ese lapus ir man to uztenka...
  • 0

#40
Juste

Juste
  • Nariai
  • 3 Pranešimai:
As jau keli metai labai noriu pradeti rasyti knyga, bet nezinau nuo ko pradeti ir kaip... gal kas turit koki patarima??
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0