Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Ar esate bandę kurti?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 73

Apklausa: Ar kūrėte ką nors? (63 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ar kūrėte ką nors?

  1. Taip (53 balsai(-ų) [84.13%])

    Balso procentinis santykis: 84.13%

  2. Ne (6 balsai(-ų) [9.52%])

    Balso procentinis santykis: 9.52%

  3. Turiu planuose pabandyti (4 balsai(-ų) [6.35%])

    Balso procentinis santykis: 6.35%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#41
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Tiesiog pradėk.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#42
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

As jau keli metai labai noriu pradeti rasyti knyga, bet nezinau nuo ko pradeti ir kaip... gal kas turit koki patarima??


viewtopic.php?f=14&t=781&p=18620#p18620
  • 0

#43
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
o labiau i tema - faktas, esu. Piesiu, o gal deretu sakyti - piesiau, ir geresnes ~*terapijos*~ dar nesu aptikusi. Mokyklos teatro vaidyba nezinau, ar kuryba, bet irgi savotiskas outletas idejoms. Rasydavau - tiesa, be ikvepimo; dabar, kai anas uzklysta, dienorasty nuklystu i parastes, bet gyvenime truputi visko per daug paskutiniais metais, kad meginciau regzti kazka fiktyvaus.
  • 0

#44
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Nesu niekada bandžiusi kurti literatūros, o iš kitų menų, tai esu lankiusi dailės mokyklą, bet kaip dabar galvoju, tai vien dėl tų dailės teorijos ir istorijos pamokėlių. Dabar taip pat nieko nekuriu, o dažniau skatinu kitus tai daryti, nes norisi, kad kolegos turėtų iš ko valgyti :)
  • 0

#45
Hon

Hon

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 14 Pranešimai:
Esu bandžius. Nė nežinau kelioliką tų kurinių jau esu parašiusi. Tiesa, neilgų, bet vistiek...
Kol kas mokausi iš kitų ir rašau savo malonumui. Tikiuos su laiku tobulėsiu ir kadanors parašysiu ką nors gražaus.
  • 0

#46
gilė

gilė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 24 Pranešimai:
  • Miestas:Gargždai
Vakar parašiau paskutinį 221 puslapį ir be proto esu laiminga :) Pusę metų diena dienon rašiau, tiek mano pačios romanas mane apsėdęs buvo, nebuvo nė valandos, kad negalvočiau arba nerašyčiau. Kaifavau nuo savo pačios žodžių žaismo. Rašiau saldžiai, sodriai ir lengvai. Žanras realios medicininės fantastikos meilės romanas, stilius impresionistinis. Dar daug grįšiu, taisysiu, o paskui bandysiu laimę leidyklose.
Va, tokį anonsėlį sumąsčiau, jei kam įdomu.
Ką žemėje veikia tobuli žmonės? Saldžiai kvepia, kalba užkalbėjimus, spaudžia gėlių aliejų, gražiai piešia ir niekina kitokius? Grožis, sveikata, turtas ir nuobodulys – pavojingiausi suvedžiotojai. Ką veiktumei tu, dievu patapęs?
  • 0

#47
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
oho. Sveikinu :}
  • 0

#48
Šaila.

Šaila.
  • Nariai
  • 3 Pranešimai:

Vakar parašiau paskutinį 221 puslapį ir be proto esu laiminga :) Pusę metų diena dienon rašiau, tiek mano pačios romanas mane apsėdęs buvo, nebuvo nė valandos, kad negalvočiau arba nerašyčiau. Kaifavau nuo savo pačios žodžių žaismo. Rašiau saldžiai, sodriai ir lengvai. Žanras realios medicininės fantastikos meilės romanas, stilius impresionistinis. Dar daug grįšiu, taisysiu, o paskui bandysiu laimę leidyklose.
Va, tokį anonsėlį sumąsčiau, jei kam įdomu.
Ką žemėje veikia tobuli žmonės? Saldžiai kvepia, kalba užkalbėjimus, spaudžia gėlių aliejų, gražiai piešia ir niekina kitokius? Grožis, sveikata, turtas ir nuobodulys – pavojingiausi suvedžiotojai. Ką veiktumei tu, dievu patapęs?

Ooo... Labai sveikinu už tokį kantrybę. Man tai kažkaip nepavyksta rašyti ilgą kūrinį ilgai. Na, mėnesį, metus ir tai dienom. Tiesiog į galvą ateina kita idėja ir taip toliau. O Tau pasisekė, tikrai manyčiau... O jei atvirai linkiu sėkmės keliaujant į leidyklas, o anonsėlis labai gražus. Mano nuomone. :]
  • 0

#49
gilė

gilė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 24 Pranešimai:
  • Miestas:Gargždai
Ačiū už gerą žodį. Tikrai kaži kas buvo apsėdęs, nė pati pradėjusi nemaniau, kad šitaip norėsis užbaigti. O idėjos kito kartu su romanu, gerai, kad sugebėjau visus galus susiti ir nepalikti alogizmų. Paskutinį kartą buvau kažką kūrusi prieš 16 metų, mokykloje. Dabar tik atėjo suvokimas. Gal kiekvienam savas laikas :)
  • 0

#50
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
o gal ne kiekvienam skirta rasyti :)
  • 0

#51
EverythingAlright

EverythingAlright

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 55 Pranešimai:
O taip! Ir dabar kuriu knygą. Keista, ar ne? Juk aš net nepilnametė, nei 20-ties neturiu. Bet kuriu. Jos pavadinimas "Paskalūnė ir žvaigždė". Bet jau stodinėju ties 18 skyrium. Sunku rašyti, įkvėpimas pabėgo. Tikiuosi trumpam. :)
  • 0

#52
Šaja

Šaja
  • Nariai
  • 5 Pranešimai:
Taip, rašiau ir rašau. kartais poeziją, apsakymus. stalčiai pilni visokiausių nesamonių. bet tikriausiai čia geriau kokybė, nei kiekybė. Iš pradžių buvau pasinešusi ant fantastikos:vampyrai, demonai, dvasios ir kitos atgyvenos. Aišku nieko nesigavo, bet dabar ėmiau rašyti apie tikrus žmonių gyvenim.ėmiau gvildenti gyvenimo sunkumus ir pan. Pasirodė tai man labiau sekasi.
  • 0

#53
Akviletaip

Akviletaip
  • Nariai
  • 4 Pranešimai:
  • Miestas:pajūris
nu ką, rašau knygą, dar esu tik pradėt pradėjusi :D nes nerandu laiko pabaigti, bet mano knyga yra banaloka, meilės istorija su blogai gera pabaiga :D
  • 0

#54
keuleskunas

keuleskunas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 130 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Įmesk ištrauką. Pažėsim ar tikrai tokia banali :D
  • 0
Laimė - gera kekšė, reikėtų ją pamokyti, kad nesikabinėtų prie žmonių. Romain Gary

#55
Nesugalvoju

Nesugalvoju

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
Nesu, jeigu visokie eilėraščių rašymai mokytojai paliepus nesiskaito.
Suvokiu, kad neturiu jokio išskirtinio talento, o prastų rašytojų jau ir taip pilna, tad man tikriausiai būtų geriau susitelkti ties dalykais, kurie sekasi labiau. :D
  • 0

#56
migla akyse

migla akyse

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 12 Pranešimai:

Nesu, jeigu visokie eilėraščių rašymai mokytojai paliepus nesiskaito.
Suvokiu, kad neturiu jokio išskirtinio talento, o prastų rašytojų jau ir taip pilna, tad man tikriausiai būtų geriau susitelkti ties dalykais, kurie sekasi labiau. :D


gerai pasakyta. bet nebūtina gi tas rašliavas viešint. kalbu apie tiesiog poreikį kažkaip save išreikšt kuriant.
  • 0

#57
Eddeji

Eddeji
  • Nariai
  • 2 Pranešimai:
  • Miestas:Londonas
Rasiau ,rasau ir rasysiu :).Nemanau, kad bent vienas is musu rasanciu nori rasyti tik del saves.Kad ir ka zmogus besukurtu,teksta,portreta,puokste ar pyraga visada nori buti ivertintas.Kaip net geriausiam sefui reikalingas restorano lankytojas,taip rasytojui reikalingas skaitytojas.Rasau nuo 15 metu, bet ilgus metus nezinojau ,kaip ikvepimiu reikalingas kitu zmoniu paskatinimas,ju nuomone ir netgi kritika.Pagaliau po daugiau nei 15 metu pasauli isvydo pirmoji mano knyga.Galiu pasakyti tik tiek,nepaprastai smagu matyti savo kurini knygos pavidale,bet kur kas smagiau isgirsti atsiliepimus ir komentarus.Tad visiems kas raso linkiu ikvepimo ir drasos parodyti savo kurinius kitiems.
  • 0

♥ Pasitikėk tuo, kas gali matyti tavyje tris dalykus: liūdesį už tavo šypsenos, meilę už tavo pykčio ir priežastį už tavo tylos....♥


#58
G.book

G.book
  • Nariai
  • 9 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Bandžiau rašyti. Mielai rašyčiau ir toliau, bet, mano manymu, knyga būtų per daug banali. Neretai kyla įdomių idėjų, bet... Nemanau, kad žmonėms reikia dar vienos rašliavos apie paauglius, vampyrus ar vilkolakius... O aš daugiau apie nieką kitą parašyt nesugebėčiau... :( Svajoju, kad vasarą nuvažiuosiu į kokią kitą šalį, kur galėtų vykti veiksmas ir galėsiu parašyti ką nors įdomaus, išskirtinio... Bet svajonės lieka svajonėmis :unsure:
  • 0

#59
Nesugalvoju

Nesugalvoju

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:

Gerai pasakyta. bet nebūtina gi tas rašliavas viešint. kalbu apie tiesiog poreikį kažkaip save išreikšt kuriant.

Tada poreikio taip save išreikšti tiesiog nejaučiu. :)


Pagaliau po daugiau nei 15 metu pasauli isvydo pirmoji mano knyga.

„Laimė delne“?
  • 0

#60
chokolady

chokolady
  • Nariai
  • 8 Pranešimai:
Kaip tik dabar rašau knygą, jau esu kažkur įpusėjusi, nors tikslei net nežinau kiek rašysiu, bet manau nemažai, gal apie 300-400 psl. :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0