Peršokti prie turinio

Nuotrauka

"Twilight" serija


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 100

#21
MyMa

MyMa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 81 Pranešimai:
  • Miestas:Anx
Skaičiau visas 4 ir man jos visai nieko. :)
  • 0

#22
cochon

cochon

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 17 Pranešimai:
Knygos nevertos dėmesio. Bet susilaukia jo ypač daug.
  • 0

#23
Werwolf

Werwolf

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 50 Pranešimai:

Knygos nevertos dėmesio. Bet susilaukia jo ypač daug.

Visiškai pritariu. Su tuo Twilight yra tas pats kaip ir su populiariąja muzika - populiari tik dėl to kad populiari, nors ir šūdo verta.
Filmai iš viso, tragiški.
  • 0
Nuotrauka

#24
Monikutė

Monikutė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas
pirma knyga buvo geriausia, nes viskas prasideda, o toliau, po truputį, jau autorė per daug nusikuria. šiaip, atrodo, kad knyga moko, jog merginos tik ir turi sekioti paskui savo vaikinus, neturėti jokių pomėgių ar draugų, išskyrus jo draugus.
  • 0

#25
katastrofa

katastrofa

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 180 Pranešimai:
O man patiko. Grazi judvieju meile labai :)
  • 0
Gyvenimas - tai žaidimas. Tik be taisyklių.

#26
Lauryt ;>>

Lauryt ;>>

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 17 Pranešimai:

Knygos nevertos dėmesio. Bet susilaukia jo ypač daug.

Tai tik tavo nuomonė, todėl ginčytis tikrai neverta, bet iš tiesų man tai ta knyga patiko, matyt nesi romantikas
  • 0

#27
Akela

Akela

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:
  • Miestas:palanga
Prisipažinsiu, skaičiau. Tačiau nesijaučiu dėl to kalta, anaiptol, knygos man patiko. ir dar kaip ;) gabūt būsiu užmėtyta akmenų nuo kokio Yoel, bet aš nesigailiu. mėgstu knygas, kuriose yra romantikos, kurios atpalaiduoja ir ištraukia iš kasdienybės, nors tokiomis neapsiriboju. suprantu tuos, kurie gina klasikos knygas, nenori kad jas užgožtų popsiniai leidiniai, tačiau nepritariu tiem, kurie mano, kad tokių knygų apskritai neturėtų būti. juk kiekvienas turi skirtingų poreikių ir reikia juos gerbti. :)
  • 0

#28
katastrofa

katastrofa

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 180 Pranešimai:

Prisipažinsiu, skaičiau. Tačiau nesijaučiu dėl to kalta, anaiptol, knygos man patiko. ir dar kaip ;) gabūt būsiu užmėtyta akmenų nuo kokio Yoel, bet aš nesigailiu. mėgstu knygas, kuriose yra romantikos, kurios atpalaiduoja ir ištraukia iš kasdienybės, nors tokiomis neapsiriboju. suprantu tuos, kurie gina klasikos knygas, nenori kad jas užgožtų popsiniai leidiniai, tačiau nepritariu tiem, kurie mano, kad tokių knygų apskritai neturėtų būti. juk kiekvienas turi skirtingų poreikių ir reikia juos gerbti. :)

As su tavimi taip labai labai sutinku :)
  • 0
Gyvenimas - tai žaidimas. Tik be taisyklių.

#29
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
:^) Yoel nesimėto akmenim...Be to Akela turi bonus taškų iš manęs.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#30
Akela

Akela

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:
  • Miestas:palanga
džiugu girdeti:D
ir ką reiškia turiu bonus taškų?
  • 0

#31
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
:$ :tmi:
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#32
Akela

Akela

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:
  • Miestas:palanga
Aaa.. nu malonu ;)
  • 0

#33
Ingo4eg

Ingo4eg

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 55 Pranešimai:
  • Miestas:vilnius
Aš esu vampyrų fanate) taip... perskaičiau be galo daug knygų, bet Twilight taip buvo jau kaip daug daug cukraus po cukraus... per saldi. Man labai rekomandavo ja perskaityti, sakydami kad be galo įdomu, bet kaž kaip negalėjau patikėti. O kai pamačiau filmą nora iš vis dingo!!! nors labai daug kam patinka (especially mano draugams, kuri vis tiek privertė mane perskaityti net pirmą dalį)... parašyta labai paprastai ir net truputi vaikiškai. Knyga yra pakankamai nuspėjama. Šita knyga buvo pasmertka būti populiara tarp 12-15 metu merginu.
  • 0

#34
katastrofa

katastrofa

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 180 Pranešimai:
Nenoriu su jumis visais ginčytis, bet pasakymas

Šita knyga buvo pasmertka būti populiara tarp 12-15 metu merginu.

jau užkniso. Apsurdas. Kas iš vis gali taip kalbėti? Juk čia nėra jokia nuomone, nei ką. Sako, kad tik pasakyt kažką. Jeigu tau 16 metų, ir tu neskaitai, tai nereiškia, kad kiti, vyresni už tave taip pat neskaito. Čia tik tavo išmyslai. Tiek mano mama (39 metai), tiek mano teta (31 metai), tiek mano draugo mama skaitė šią knygą ir patiko joms. Na sunku būtų šiuos suaugusius žmones pavadinti ,,12-15 metų mergaitėmis". :)
  • 0
Gyvenimas - tai žaidimas. Tik be taisyklių.

#35
Ingo4eg

Ingo4eg

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 55 Pranešimai:
  • Miestas:vilnius
Na tai mano nuomonė)))) Man knyga per prasta..
  • 0

#36
katastrofa

katastrofa

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 180 Pranešimai:
Tai ir rašyk savo nuomonę apie ją, o ne kuriai amžiaus grupei ji skirta.
  • 0
Gyvenimas - tai žaidimas. Tik be taisyklių.

#37
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Juk ji pasakė visišką tiesą, nesuprantu, kodėl reikėtų pykti.Tikrai ši knyga yra populiariausia ir daugiausia simpatijų susilaukia tarp tokio amžiaus mergaičių.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#38
katastrofa

katastrofa

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 180 Pranešimai:
Kur tik šnekama apie Saulėlydį, ten pasirodo Yoel :D aš tai manau, kad tau jis taip labai patinka, kad tu seki viską, kas susiję su juo. Pripažiiink!
Aš ir nepykstu, tik kad tas romaninio pobūdžio knygų skirstymas į amžiaus grupes yra visiškas apsurdas. Kam patinka - tas ir skaito. Nesuprantu, kam čia ant kiekvieno kampo rašinėti, kad tai knygos mažiems vaikams. :D
  • 0
Gyvenimas - tai žaidimas. Tik be taisyklių.

#39
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Aha, aš slaptas gerbėjas.
Tai, kad ne absurdiškas.Ši literatūra priklauso ne suaugusiųjų literatūrai,o paauglių.
Sakykime, jeigu yra knyga Grybų karas, kuri skirta vaikams, ir aš ją skaitau, bei mano draugai, tai dar nereiškia, jog ji dėl to pasidarys knyga skirta suaugusiems.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#40
katastrofa

katastrofa

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 180 Pranešimai:
Del to ir parašiau, kad ,,romaninio pobūdžio knygos", nes buvau tikra, kad palyginimui imsi vaikišką knygelę. Taigi nelygink skirtingų dalykų. Aš juk nieko nesakiau, apie tai, kad ši knyga skirta suaugusiems. Be abejo, knygynuose ir šiaip knygos yra skistomos. Tačiau nematau reikalo visur čia kaišioti to. Kam patinka, tas ir skaito. Todėl, pagalvk. ,,Šita knyga buvo pasmertka būti populiara tarp 12-15 metu merginu." pasakymas yra apsoliučiai netinkamas, nes pvz, jei koks žmogus, kuriam 25 ar daugiau, gali įsižeisti, nes galima sakyti, kad tie, kas skaito Saulelydį, yra mažvaikiai. Dėl to, aš ir nesutinku su tokiais kvailais pasakymais. Kartoju - kam patinka, tas skaito :D
  • 0
Gyvenimas - tai žaidimas. Tik be taisyklių.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0