Peršokti prie turinio

Nuotrauka

"Twilight" serija


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 100

#81
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Q: Whad kind of vampire is this?
A: A PUSSY!
  • 0

#82
Insomniakė

Insomniakė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 78 Pranešimai:
Kaip peliuką Mikį pakeitė Hana Montana, taip tradicinius vampyrus pakeitė ,,twailaitas". Visuomenės kokybė ir vertybės prastėja visose srityse. Šiaip eilinė knyga paaugliams apie meilę-seilę ar apie ką dar jos ten būna, tik autorei užteko įžvalgumo tradicinius ,,sjexy" vaikinus įvilkt į vampyro ir vilkolakio rūbą, kas ir sukėlė tokią nesveiką bangą. Na bet tuoj vėl teks sukt galvą kaip sukelt tokią klykavimų ir pasipiktinimų bangą, kadangi saulėlydžio sagos knygos baigia nublankt knygų apie vampyrus lentynose, kuriose vis daugiau ir daugiau panašios tematikos knygų apie vampyrų seiles meiles.
  • 0

#83
Žinovė

Žinovė
  • Nariai
  • 3 Pranešimai:
nu ne visi gali ir turi skaityt vien tik rimtas knygas su kilometrinem potekstem.

Labai norint ir iš šių knygų galima pakankamai daug įžvelgti . Aš skaičiau man patiko. Kam patiko labai siulau internete susirast Midnight sun ir paskaityt... Bent jau aš visia kitaip pažvelgiau i Edwardą.

:D ;)
  • 0

#84
Lota

Lota

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 177 Pranešimai:
  • Miestas:kur teka pieno upės...
Pamenu, kai knyga pasirodė, buvau viena iš fanių :D Patraukė tuom, kad tas ''sugebėjimas skaityti mintis" parodė, jog veikėjai iš tiesų mąsto :D Kai skaičiau kai kurias kitas knygas, viskas buvo apie vieną veikėją ir jo jausmus, santykius su kitais, o čia taip visų skirtingas požiūris į tą patį dalyką ir matai, kad ir kiti galvoja ;) Žodžiu, tada labai patiko :) Dabar... Nežinau. Reikėtų dar kartą perskaityti, kad įsitikinčiau. Nuo to laiko perskaičiau begales visokių knygų, kurios mane sužavėjo kur kas labiau, bet kaip laisvalaikio skaitalas — kodėl gi ne? Nors nelabai prisimenu... Perskaičiau visas keturias dalis, labiausiai, ko gero, patiko pirmoji. Dar nebuvo pametusi savo paslaptingumo skraistės. Turėjo kažkokią aurą :) O iš visos serijos tai "Midnight Sun" buvo geriausia. Sakau, ten su tuo "minčių skaitymu" buvo įdomiai. Nežinau, gal reiktų vėl perskaityti, palyginti savo tuometinę ir dabartinę nuomonę, ar šiaip kaip skaitalą paimti... Tik prisimenu vieną frazę, kuri patiko, juokiausi, gera tokia: "Life sucks and then you die. Yeah, I should be so lucky." :D
  • 0

#85
nervous.head

nervous.head

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 26 Pranešimai:
Didžiausias šlamštas. :lol: Don't waste your time.
  • 0
"Optimizmas yra karti pajuoka iš žmogaus sielvarto."

#86
Ernoldsame

Ernoldsame

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 47 Pranešimai:

Didžiausias šlamštas. ;) Don't waste your time.

+1
  • 0

#87
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
TEMA IŠSEMTA 100 PROC. VIENIEM PATINKA, PER TIEK LAIKO VIS DAR NAKTIM MIEGOT NEGALI, KITIEM NEPATINKA, NESKAITĘ, PRIEŠIŠKAI NUSITEIKĘ IR T.T IR T.P... TIKUOSI, UŽBAIGSIU ŠIĄ TEMĄ VISAM LAIKUI ;)
  • 0

#88
Kistute

Kistute

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 10 Pranešimai:
Tikrai skaičiau šią seriją ir visas knygas turiu namie. Daugelis peikia jas, bet vėlgi, jei nebūtų užkabinę nebūtumėm skaitę. Jei atvirai pirma knyga man patiko, aišku, čia tokia pasakėlė, bet kodėl gi ne, ar visada reikia skaityti tik tai, kas tikra, tik tai kas rimta? Manau, kad reikia visko po truputį. Taigi pirmoji knyga man patiko, visos kitos sekė iš inercijos, jei jau pradėjau, tai ir baigsiu. Galų gale, mano nuomone, visa buvo galima surašyti vienoje knygoje, toliau prasidėjo jau nebe istorijos tęsinys, o bandymas bet kokią kaina išlaikyti populiarumą ir pardavimus, kuo toliau tuo labiau buvo persistengiama. Labai retai, tęsinys pranoksta pirmąją dalį, o čia jai net neprilygo, taip jau išeina, kai svarbu ne kokybė, o kiekybė...
  • 0

#89
Urte

Urte

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 14 Pranešimai:
Dievinu saulelidzio saga.......
  • 0

#90
Chemical Insanity

Chemical Insanity
  • Nariai
  • 4 Pranešimai:
Atvirai šnekant - pačios blogiausios kada nors skaitytos knygos. Visiškai nieko gero. Nesuprantu ir turbūt nesuprasiu kai kitiems taip gali patikti. Oh well. Ką padarysi. Bet vis dėl to.. Gailiuosi iššvaistyto laiko beskaitant šias knygas.
  • 0

#91
Draconica

Draconica

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 251 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
  • Dabar skaitau:Dmitrij Skiriuk - "Rudens lapinas"
jei nepatiko po pirmosios, kodėl skaitei kitas?
  • 0

This is my design.


#92
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Von ją, nei auksinių minčių, nei kažko pamokančio. Kvaila eilinė pasaka, dėl kurios miršta visas pasaulis.

Ant laužo ją! :lol:
  • 0

#93
Draconica

Draconica

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 251 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
  • Dabar skaitau:Dmitrij Skiriuk - "Rudens lapinas"
Tokių pasakų irgi reikia. Nesu gerbėja, bet ši knyga bent padeda atskirti intelekto nesužalotus žmones.
  • 0

This is my design.


#94
Mirranie

Mirranie

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 92 Pranešimai:
O aš pažįstu žmonių, mėgstančių ir Seilėlydį, ir rimtesnę literatūrą, pvz., Umberto Eko. Nepavadinčiau jų intelekto nesužalotais, tiesiog... na, matyt, kiekvienam reikia kažkaip atsipalaiduoti.
  • 0

#95
Vampyre

Vampyre

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 11 Pranešimai:

Nematau prasmės smerkti  šią knygų seriją :)  Man labai patiko.Esu fantastikos megėja ir ši knyga labai užkabino:)


  • 0

#96
Draconica

Draconica

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 251 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
  • Dabar skaitau:Dmitrij Skiriuk - "Rudens lapinas"

Twilight ne fantastika. Period.


  • 0

This is my design.


#97
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

ka laikai fantastika, Draconica? Cia kazkoks itin apibreztas zanras? 


  • 0

#98
Draconica

Draconica

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 251 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
  • Dabar skaitau:Dmitrij Skiriuk - "Rudens lapinas"

Na, manau wikipedija visi naudotis galime. Twilight tiesiog romaniūkštis su keliais pigiais fantastikos elementais. Tai nepadaro knygos fantastine.


  • 0

This is my design.


#99
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

nu gal apsieikim be pirmokisku siuntinejimu i wiki, klausiu taves juk :D tuolab kad neaisku, apie kuria gi cia fantastika snekame, juk placiausia prasme viska jai galima priskirti. Imho, tai, kad paciai fantasy yra sventas zanras nereiskia, kad poprastis meiles romanas su supernatural elementais ir pletojamu pasauliu negali i ta pati zanra pretenduot. 


  • 0

#100
Draconica

Draconica

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 251 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
  • Dabar skaitau:Dmitrij Skiriuk - "Rudens lapinas"

Vampyrų (labai prastų vampyrų) elementas nėra kažkoks tipinis fantastikos elementas. Gal tai ir naujoji (IMO bjaurioji, bevertė ir šlykščioji) fantastika, bet man tai nėra pliusas, or ir šiaip šiltų jausmš nekelia. Annie Rice vampyrų kronikų taip pat fantastika nelaikau, nors pastaroji parašyta n metų prieš apkalbamąjį veikalą ir yra n kartų geresnė savo išliekamąja verte. Beto, fantastika nesusiveda į vieną elementą visoje knygoje. Taip galima tada laaaabai daug knygų priskirti fantastikos žanrui, nors iš tiesų jie tiesiog romanai su vienu kitu antgamtiniu reiškiniu, kuris, pasikartosiu, nereiškia, kad knyga akimirksniu tampa fantastikos žanro atstove.


  • 0

This is my design.





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0