Peršokti prie turinio

Nuotrauka

MBTI testas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 101

#21
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Pakartojau tą patį testą dar kartą ir nustebau, kad gavau kitokį rezultatą - nuo enfp į infp. Nesitikėjau, nes man tiko enfp aprašymas, tačiau ir infp taip pat. Vis dėl to, rezultatas skiriasi tik viena raide, tai, galbūt, įmanoma, kad man tinka abu variantai;)


tai pasiziurek pagal pozymiu stipruma, gal sis pozymis yra isreikstas apie 50%(na jei teisingai ta stipruma suprantu), tai ir varijuoja tarp ekstraverto ir intraverto :lol:
  • 0

#22
Akela

Akela

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:
  • Miestas:palanga
Skaičių tai nepamenu, todėl negaliu tiksliai pasakyti, bet iš tiesų manau, kad man tinka abu variantai, nes negalėčiau savęs priskirti nei prie intravertų nei prie ekstravertų, kažkur tarp jų :lol:
  • 0

#23
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:
Būtų įdomu sužinoti, koks yra Teodoro tipas :)
  • 0

#24
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Aš neatlikinėju tokių testų :) Nei jų validumas, nei patikimumas nepatikrintas, rezultatais tikrai nepasitikėčiau :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#25
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Būtų įdomu sužinoti, koks yra Teodoro tipas :)


Jūsų asmenybės tipas: ENTJ.


Laimingi... 8-)
  • 0

#26
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Aš neatlikinėju tokių testų :D Nei jų validumas, nei patikimumas nepatikrintas, rezultatais tikrai nepasitikėčiau :D


taigi cia ne moksliniais sumetimais ir darom, o del smagumo :) rezultatu rimtiems sprendimams priimti nenaudojam :)
man rezultatai visai normalus pasirode, kadangi klausimu nemazai, ir tipu ne trys keturi, tai gana neblogai atspindeta. zinoma joks testas niekada neatspindes tikrojo zmogaus, nes bet kuris ju zmonija suskirsto i zmoniu grupes, o kiekvienas zmogus yra unikalus :)
  • 0

#27
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
O kam darytis dėl smagumo, jeigu rezultatai nepasako tiesios?
Turiu aš pas save standartizuotų, adaptuotų Lietuvai, validžių ir patikimų testų, tai bent žinau, kad atsakymai turi tiesos :D
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#28
sekmadienė

sekmadienė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Kažkada dariausi šį testą, aš ENFP, ir man ten tinka 95 procentai:D labai jau stereotipiška aš tikriausiai :D
  • 0

#29
Dominykas

Dominykas

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 11 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Na, man gavosi INTJ. Paskaičius aprašymą tai nelabai AŠ. Bet su testais man visada taip..nestandartiškai. Kaip sakė mano draugas psichologas - įdomus egzempliorius :D
  • 0

#30
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:

Aš neatlikinėju tokių testų :D Nei jų validumas, nei patikimumas nepatikrintas, rezultatais tikrai nepasitikėčiau :D

Čia juk ne mokslinis tyrimas, o apibendrinimas to, ką ir šiaip gali pastebėti stebėdamas žmogų, kaip jis yra linkęs elgtis. Keturių savybių santrauka, aš tom keturiom raidėm galiu apibūdinti gerai pažįstamą žmogų net ir be jokio testo. O patikimumas toks pat nepatikimas kaip ir šiaip stebint - geriau kuo ilgiau pažinti žmogų prieš darant apie jį išvadas

Turiu aš pas save standartizuotų, adaptuotų Lietuvai, validžių ir patikimų testų, tai bent žinau, kad atsakymai turi tiesos :)

Pvz ten tą, kur 400 klausimų? :)
man tai nepasakė tiesos, kai kurias svarbias savybes atvirkščiai pasakė. Gal žinai, ar jo rezultatai labai nuo nuotaikos priklauso? pvz skiriasi padarius esant gerai ir blogai nuotaikai
  • 0

#31
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
O kodėl rimti testai turi būti daromi tik moksliniais tyrimais? Aš jau geriau pasidarysiu Ketelo ar Raveno testą, bet žinosiu, kad jie validūs ir patikimi yra. Pabandykit nueit pas psichologą, pamatysit kokie mėgėjai iškart testukus pamest :D Užpildyk tą, papaišyk tą. Bet geriausias žmogaus tyrimas kaip tik yra natūralus stebėjimas :wait: Tiesiog aš turėjau visą kursą apie testus ir jų sdarymą, tad pop testais žurnaluose ar čia, neleistų profesinė etika naudotis

Turi omeny Kalifornijos testa? Bet kokį testą darant rezultatai gali priklausyti nuo nuotaikos, vietos kur daroma, kada buvo daroma ir t.t.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#32
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:
Man tai patiko testas, kur reik nupiešti namą, medį ir žmogų. Ir nepatiko tas kitas piešimo testas, kuriuo tikrina, ar nėra psichozės
  • 0

#33
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Man tai patiko testas, kur reik nupiešti namą, medį ir žmogų. Ir nepatiko tas kitas piešimo testas, kuriuo tikrina, ar nėra psichozės

Tas testas vadinasi HTP. Aš apskritai mėgstu projekcinius testus ypač, kas su piešimu susiję. Pati planuoju "lįsti" į meno terapijos srity.
O gal pameni daugiau, ką ten reikėjo piešti dėl tos psichozės?
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#34
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Aš kažkada kažkokį testą dariau kur tikrino ar šizofrenijos nėra, tai paaiškėjo, kad pas mane jau paskutinė stadija, tai iki dabar mastau ar čia testas durnas ar aš taip gerai jaučiuosi kaip ir atrodau... :D :D
  • 0

#35
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Teodorai, kokį testą? Ir kur?
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#36
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Nežinau, čia seniai bebuvo, berods buvo atnešus iš univero kursiokė, pirmam kurse... nu, žinok, nepamenu, tik žinau, kad žvegiau tris paras.
  • 0

#37
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
bet tai spėju ir bus iš tų pop testų pritaikytų plačioms masėms, kur rezultatai nepatikimi :D
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#38
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Tai turbūt, nors ta mano kursioke psichologija studijavo, tai gal ten koks mokslinis, ai, kažkas vienu zodziu...
  • 0

#39
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

O kam darytis dėl smagumo, jeigu rezultatai nepasako tiesios?
Turiu aš pas save standartizuotų, adaptuotų Lietuvai, validžių ir patikimų testų, tai bent žinau, kad atsakymai turi tiesos :D


na tu turi, as neturiu, palyginus su zurnaliniais, kur 10 kls is kuriu jau aisku koki atsakyma reik pasirinkt, nes du is ju krastutinumai o tik vienas normalus, tai man sis testas visai normalus atrodo :D
as puikiai suprantu kad isvis bet kurio testo nereikia imti uz gryna tiesa, nes kaip ir minejau bet kuris testas zmones sugrupuoja i didesnes ar mazesnes grupes, o kiekvienas zmogus yra unikalus :)
tai jei turi kompiuterini varianta gal gali pasidalinti juo, na aisku ir su testo interpretacijom :)
  • 0

#40
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:

Man tai patiko testas, kur reik nupiešti namą, medį ir žmogų. Ir nepatiko tas kitas piešimo testas, kuriuo tikrina, ar nėra psichozės

Tas testas vadinasi HTP. Aš apskritai mėgstu projekcinius testus ypač, kas su piešimu susiję. Pati planuoju "lįsti" į meno terapijos srity.
O gal pameni daugiau, ką ten reikėjo piešti dėl tos psichozės?

Ten sako žodžius, ir reikia nusipiešti kokį nors paveiksliuką, iš kurio po to atsimintum, koks žodis buvo pasakytas. Ir po to reikia paaiškinti, kas tai yra ir kaip tai siejasi su tuo žodžiu. Tai kiek aš žinau, jei psichozė, tai tos asociacijos kažkaip išsikreipia. Aišku, tu geriau žinai, kas čia per testas ir ką jis nustato.

O tos projekcijos pasireiškia tik testiniuose, ar ir šiaip bet kokiuose žmogaus piešiniuose? Jei ne darbe, bet šiaip laisvalaikiu kartu su kitu žmogum užsiimtum piešimu ir jis ką nors nupieštų, ar galėtum iš to ką nors suprasti apie jo būseną?

Dar noriu paklaust, jei neatsibodau su klausimais. Ar yra profesionalioj psichologijoj toks dalykas kaip gynybos mechanizmai, ar tik popsinėje?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0