Peršokti prie turinio

Nuotrauka

MBTI testas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 101

#41
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

as puikiai suprantu kad isvis bet kurio testo nereikia imti uz gryna tiesa, nes kaip ir minejau bet kuris testas zmones sugrupuoja i didesnes ar mazesnes grupes, o kiekvienas zmogus yra unikalus :)
tai jei turi kompiuterini varianta gal gali pasidalinti juo, na aisku ir su testo interpretacijom :)


Ne visi testai grupuoja žmones į grupes. Juk testų pagalba galima sužinoti, apie žmogaus sutrikimus (dėmesio, mąstymo), atskleisti praeities detales, vaikystėje patirtas traumas (projekciniai testai) arba emocijas, būsenas.
Dėja, bet negaliu, profesinė etika neleidžia. testai turi savo instrukcijas, kada ir kur, kaip naudoti, tad taip platinti per internetą negalima. Nemokant jų interpretuoti, galima padaryti daugiau žalos, nei naudos.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#42
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

1Ten sako žodžius, ir reikia nusipiešti kokį nors paveiksliuką, iš kurio po to atsimintum, koks žodis buvo pasakytas. Ir po to reikia paaiškinti, kas tai yra ir kaip tai siejasi su tuo žodžiu. Tai kiek aš žinau, jei psichozė, tai tos asociacijos kažkaip išsikreipia. Aišku, tu geriau žinai, kas čia per testas ir ką jis nustato.

2. O tos projekcijos pasireiškia tik testiniuose, ar ir šiaip bet kokiuose žmogaus piešiniuose? Jei ne darbe, bet šiaip laisvalaikiu kartu su kitu žmogum užsiimtum piešimu ir jis ką nors nupieštų, ar galėtum iš to ką nors suprasti apie jo būseną?

3Dar noriu paklaust, jei neatsibodau su klausimais. Ar yra profesionalioj psichologijoj toks dalykas kaip gynybos mechanizmai, ar tik popsinėje?


1. Šiaip tokį testą duoda matuojant mąstymo sutrikimus. Kaip tik neseniai pati tokį dariausi :)
2. Projekciniai testai yra ne tik tie, kur pats turi piešti. Pvz. Rorshaho rašalo dėmių testas (kur rodo rašalo dėmes ir turi pasakyti, ką ten matai), TAT (rodo paveikslėlius ir turi pasakyti, ką matai) ir kt.
O atsakant į tavo klausimą, tai laisvalaikiu galima užsiimti tik tuo atveju, jeigu tai daro kompetetingas žmogus toje srityje. Negalima leisti bet kam interpretuoti savų piešinių. Būna, kad auklėtojos darželyje ar mokytojos paima vaiko piešinį, pasiskaičiusios, kad juoda spalva reiškia depresiją ir jau lekia tėvams rėkti, kad žiūrėkit savo vaiką, serga depresija ir pan. Projekciniai piešiniai yra tik dalis tiriant žmogų, reikia jį derinti su kita metodika, stebėti žmogų ir pan. Nes jei tau žmogus, pasiskaitęs kokią vengerio knygelę apie piešinisu, pradės analizuoti, tai gali prikalbėti tokių dalykų, kad įvarys dar kokių traumų, kompleksų ir pan. :)
Aišku, tu gali pastebėti tam tikrus dalykus iš tų piešinių (jeigu žinai, ką ), gali tą žmogų nukreipti pas psichologą ar pasikalbėti su juo, bet jokių griežtų išvadų ir rekomendacijų. Tuo labiau, kad ne visi piešiniai tinkami analizavimui. Psichologijoje dažniausiai naudojama medžio, žmogaus, namo, gyvūno, šeimos piešiniai.

3. Yra. Froido gynybos mechanizmai. pati labiausiai iš jų mėgstu sublimaciją :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#43
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:
http://charakteris.info/esfp-tipas
nesąmonė
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#44
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

as puikiai suprantu kad isvis bet kurio testo nereikia imti uz gryna tiesa, nes kaip ir minejau bet kuris testas zmones sugrupuoja i didesnes ar mazesnes grupes, o kiekvienas zmogus yra unikalus :)
tai jei turi kompiuterini varianta gal gali pasidalinti juo, na aisku ir su testo interpretacijom :)


Ne visi testai grupuoja žmones į grupes. Juk testų pagalba galima sužinoti, apie žmogaus sutrikimus (dėmesio, mąstymo), atskleisti praeities detales, vaikystėje patirtas traumas (projekciniai testai) arba emocijas, būsenas.
Dėja, bet negaliu, profesinė etika neleidžia. testai turi savo instrukcijas, kada ir kur, kaip naudoti, tad taip platinti per internetą negalima. Nemokant jų interpretuoti, galima padaryti daugiau žalos, nei naudos.


aisku :) manau bet kuriuo atveju grupuoja tik kitaip :) juk jei testas (ne pats zmogus) pasako apie vaikystes traumas, sutrikimus, emocijas ir visa kita ka minejai, tai tas testas ir yra skirtas is kitu zmoniu isskirti zmones, kurie tu bedu turi. t.y. jei padarytum ta testa atsitiktiniem 100 zmoniu ir paaisketu, kad 2 is ju su sutrikimu vienokiu ar kitokiu, tai tas testas isskiria tuos du zmones i grupe is kitu zmoniu. zinoma, jau visai kas kita kai darai su tuo atskiru zmogumi daug testu. nes kiekvienas testas taikomas tam paciam zmogui parodo ji vis is kitu pusiu, todel vis tiksliau atsiskleidzia tikrasis to zmogaus individualumas.

P.s. destau tik nuomone, pataisyk jei klystu :)
  • 0

#45
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Testo tikslas nėra sugrupuoti žmonės, nesvarbu, kad iš to 100 atsiras 2 su sutrkimais ir jie jau būtų kaip grupė. Juk tu pati norėtum sužinoti, kokius sutrkimus turi tavo vaikas? kodėl jam nesiseka moykloje? kokias korekcijas reikia daryti? kaip pagelbėti jam?
Čia kaip ir medicinoj, jeigu tu sergi vėžiu, tai irgi priklausai sergančiu juo grupei, bet norėtum, akd medikai atliktu su tavimi visus tyrimus.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#46
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:

1. Šiaip tokį testą duoda matuojant mąstymo sutrikimus. Kaip tik neseniai pati tokį dariausi :)
2. Projekciniai testai yra ne tik tie, kur pats turi piešti. Pvz. Rorshaho rašalo dėmių testas (kur rodo rašalo dėmes ir turi pasakyti, ką ten matai), TAT (rodo paveikslėlius ir turi pasakyti, ką matai) ir kt.
O atsakant į tavo klausimą, tai laisvalaikiu galima užsiimti tik tuo atveju, jeigu tai daro kompetetingas žmogus toje srityje. Negalima leisti bet kam interpretuoti savų piešinių. Būna, kad auklėtojos darželyje ar mokytojos paima vaiko piešinį, pasiskaičiusios, kad juoda spalva reiškia depresiją ir jau lekia tėvams rėkti, kad žiūrėkit savo vaiką, serga depresija ir pan. Projekciniai piešiniai yra tik dalis tiriant žmogų, reikia jį derinti su kita metodika, stebėti žmogų ir pan. Nes jei tau žmogus, pasiskaitęs kokią vengerio knygelę apie piešinisu, pradės analizuoti, tai gali prikalbėti tokių dalykų, kad įvarys dar kokių traumų, kompleksų ir pan. :)
Aišku, tu gali pastebėti tam tikrus dalykus iš tų piešinių (jeigu žinai, ką ), gali tą žmogų nukreipti pas psichologą ar pasikalbėti su juo, bet jokių griežtų išvadų ir rekomendacijų. Tuo labiau, kad ne visi piešiniai tinkami analizavimui. Psichologijoje dažniausiai naudojama medžio, žmogaus, namo, gyvūno, šeimos piešiniai.

3. Yra. Froido gynybos mechanizmai. pati labiausiai iš jų mėgstu sublimaciją :)

1. O kodėl dareisi testą, kuris matuoja mąstymo sutrikimus? Ar netrukdė daryti testo tai, kad jau žinai informaciją, kurią turi žinoti vertintojas, pvz kurie atsakymai rodo, kad nėra mąstymo sutrikimų, o kurie, kad yra? Ir kas būtų, jeigu pasidarytum tokį testą ir jis parodytų, kad turi mąstymo sutrikimų, ar tokiu atveju būtų galima juos identifikuoti ir panaikinti? :)

2. Pažiūrėjau google, kas yra Vengeris, tai prisiminiau, kad buvau knygyne atsivertus tą knygelę ir taip, ten taip parašyta, kad tikrai gali kompleksų įvaryti :) Pvz "Galimos psichinės patologijos požymiai". O ta knygelė rimta, ar čia irgi popsas?
Ar būna taip, kad žmogus, pats sąmoningai to norėdamas arba nenorėdamas, laisvos temos piešiniuose nupiešia objektus ar situacijas, kurie jį gąsdina?

3. Man irgi patinka sublimacija. O kurie tau dar be sublimacijos patinka? :) Aš tai neišmanau apie juos, mačiau daug padrikos informacijos, kur jie skirtingai apibūdinti ir suskirstyti, ir dar trūksta pagrindų, kad suprasčiau. Ar yra toks mechanizmas, kai žmogų išgąsdina koks dalykas, ir tada tas žmogus iš pradžių bijo apie tai pagalvoti ir prisiminti, o paskui pradeda labai domėtis tuo dalyku, įtraukia į savo kūrybą? Ir dar man patinka toks mechanizmas, kur žmogus į jam nutikusią problemą žiūri labai objektyviai ir moksliškai :)
Ar tiesa, kad iš dviejų žmonių - vieno, kuris bijo net pagalvoti apie baisų dalyką, ir kito, kuris domisi ir kuria kūrybą apie baisų dalyką - psichologiškai sveikesnis yra tas antrasis?
  • 0

#47
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

1. O kodėl dareisi testą, kuris matuoja mąstymo sutrikimus? Ar netrukdė daryti testo tai, kad jau žinai informaciją, kurią turi žinoti vertintojas, pvz kurie atsakymai rodo, kad nėra mąstymo sutrikimų, o kurie, kad yra? Ir kas būtų, jeigu pasidarytum tokį testą ir jis parodytų, kad turi mąstymo sutrikimų, ar tokiu atveju būtų galima juos identifikuoti ir panaikinti? :)

2. Pažiūrėjau google, kas yra Vengeris, tai prisiminiau, kad buvau knygyne atsivertus tą knygelę ir taip, ten taip parašyta, kad tikrai gali kompleksų įvaryti :) Pvz "Galimos psichinės patologijos požymiai". O ta knygelė rimta, ar čia irgi popsas?
Ar būna taip, kad žmogus, pats sąmoningai to norėdamas arba nenorėdamas, laisvos temos piešiniuose nupiešia objektus ar situacijas, kurie jį gąsdina?

3. Man irgi patinka sublimacija. O kurie tau dar be sublimacijos patinka? :) Aš tai neišmanau apie juos, mačiau daug padrikos informacijos, kur jie skirtingai apibūdinti ir suskirstyti, ir dar trūksta pagrindų, kad suprasčiau. Ar yra toks mechanizmas, kai žmogų išgąsdina koks dalykas, ir tada tas žmogus iš pradžių bijo apie tai pagalvoti ir prisiminti, o paskui pradeda labai domėtis tuo dalyku, įtraukia į savo kūrybą? Ir dar man patinka toks mechanizmas, kur žmogus į jam nutikusią problemą žiūri labai objektyviai ir moksliškai :)
Ar tiesa, kad iš dviejų žmonių - vieno, kuris bijo net pagalvoti apie baisų dalyką, ir kito, kuris domisi ir kuria kūrybą apie baisų dalyką - psichologiškai sveikesnis yra tas antrasis?


1. Aš daug testų esu dariusi "ant savęs". Studijuojant išbandome beveik visas metodikas, jeigu įmanoma. Su kitomis tenka tik susipažinti, kaip pvz Wekslerio inteleto testas, nes jį naudoti gali tik tas, kuris perėjo kursus ir turi licenziją naudot, tad net dėstytojai ne visi jas turi.
Dauguma testų mes darėm dar neturėdami jo rakto. Tik po to tu sužinai rezultatus, kaip juos interpretuoti ir pan. Bet tikrai būna, kad jau žinai tą metodiką ir nebegali objektyviai vertinti rezultatų. BET, aš visada sakau, kad psichologai irgi yra žmonės, tad atlikdami testus (piešiant) pasąmonė irgi gali išlįsti :) Todėl ir reikia lankyti įvairias supervizijas, kur pirmiausia turi išanalizuoti save, kad galėtum dirbti su kitais.
Testai ir identifikuoja tuos sutrikimus, tada yra siūlomos korekcijos, problemos sprendimai ir pan.
2. Vengeris nėra pats šios metodikos autorius, jis tik aprašė analizes. Šiaip aš nelaikau jo kaip pop psichologu, bet jei nori labiau gilintis į tai, geriau Brochmano knygą skaityt.
Būna, kaip ir minėjau anksčiau, žmogaus pasąmonė yra labai įdomus reiškinys, kurio mums dar nesuprasti :) Valdo ji mums ir nieko nepakontroliuosi :)
3. Tai, kad nedaug tų mechanizmų ir bėra :) Tavo minėtas pavyzdys man primena perkėlimo mechanizmą. Kuomet to, ko bijai, perkeli į save siekdama sumažinti nerimą.
Dėl paskutinio teiginio, sutikčiau su tavimi. Todėl, kad tas, kuri bijo pagalvoti apie baisų dalyką, grūdą jį į pasąmonę, vengia kilusių minčių, kitaip sakant išstumia jį iš sąmonės, bet tai nereiškia, kad nepasireikš per pasąmonę. Aš visada sakau, kad nereikia laikyti nieko savy ir kaupti "stalčius", kol viena dieną jie sprogsta. Antrasis, kaip ir sublimuoja, kažką neigiamo nepriimtino, jis paverčia teigiamais per kūrybą.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#48
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Testo tikslas nėra sugrupuoti žmonės, nesvarbu, kad iš to 100 atsiras 2 su sutrkimais ir jie jau būtų kaip grupė. Juk tu pati norėtum sužinoti, kokius sutrkimus turi tavo vaikas? kodėl jam nesiseka moykloje? kokias korekcijas reikia daryti? kaip pagelbėti jam?
Čia kaip ir medicinoj, jeigu tu sergi vėžiu, tai irgi priklausai sergančiu juo grupei, bet norėtum, akd medikai atliktu su tavimi visus tyrimus.


tai as suprantu, kad tikslas nera grupuoti, bet jis savaime grupuoja :) (kitaip tas pats testas nebutu validuotas) ir kaip pati sakei (is as taip sakau) tokiu atveju atliekami papildomi tyrimai, testai, kuriu visuma zmogu individualizuoja. o kiekvienas testas atskirai tik sugrupuoja ir nurodo tolimesniu tyrimu kryptis :)

kaip supratau kalbam apie ta pati tik skirtingais zodziais :)
  • 0

#49
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Minerva, taip, pritariu tau :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#50
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
kadangi su F pradejot kalbeti apie vaizdinius testus, tai pasakysiu savo pastebejima, besilankant forumuose, kuris mane sudomino. tai avatarai, ir kokie jie skirtingi, yra zmones su avatarais kokiu as gyvenime nesirinkciau ir nesideciau. Dori, man idomu ar is avataro galima kazka pasakyti apie zmogu (as pati manau, kad galima) ir jei taip tai ka apie maniski pasakytum. (arba kokios manes tikejais man uzsiregistravus vien is avataro, na jei i ji atkreipi demesi) :)
  • 0

#51
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Galima, tikrai tiek nikas, tiek avataras pasako apie žmogų, kaip asmenybę. daugelis tikisi, kad vien iš to, parašysiu žmogaus charakterį, asmeninę analizę, kiek jam metų ar koks vardas (to klausia ne pirmam forume jau). Tai iškarto sakau, kad aš ne būrėja ir ne aiškeregė :) Bet tam tikras tendencijas pasirinikimų tikrai galima pastebėti.
Pvz, viena kateogrija yra infantilizmo. Jai priklausantys žmonės bus su nikais "mažute", "saulute", "Justele" ir pan :) Kita kategorija bus siekiantys parodyti savo seksualumą, su nikais "sexiuke", "zuikytė" ir pan :) dar vieni parodys savo pomėgius, hobi. Tada dažnai nikai būna susieti su mėgstamomis grupėmis, rašytojais. Pvz kaip mano Dori nuo S. Parulskio knygos "Dorifore".
Avatarus irgi galima grupuoti. Šilti, draugiški žmonės, mylintyg gyvūnus, dažnai dėsis savo gyvūnėlio nuotrauką. Kiti vėl savo mėgstamą grupę. Arba esat pastebėję, kad dažnai dedasi įžymių žmonių foto, aš tai vadinu alterego demonstravimu. tai reiškia, rodau tai, ko pats norėčiau arba yra mano siekiamybė. Esu ne kartą susidūrusi su tuo, kai vidutinio ūgio, trumpų plaukų mergina įkels nuotrauką kokios manekenės garbanotais plaukais :) O paklausus, pasakys, kad visą gyvenimą apie tokius svajojo :)
Šiaip, galima čia plėstis ir reiktų tyrimą padaryt, norint konkrečių rezultatų :)

Apie tave man sunku ką pasakyti, kadangi aš neturėjau jokių išankstinių lūkesčių iš tavęs, kuriuos tu pateisintum arba nepateisintum :)
O labai subjektyviai, tai pasakyčiau, kad turėtum būti gana įdomi asmenybė, kurią domina kelios sritys, nesiblaškanti, nebandanti aprėpti visų. Jau tai, kad pasirinkai niką mitologinę asmenybę, pasako, kad tau svarbu yra išsilavinimas, žinios, kitaip sakant protas. Avataras yra gana niūrus, tamsių spalvų. galbūt esi linkusi nuvertinti save, pesimistiškiau mąstyti ir pan. Mėnulis vėl gi yra tamsos atstovas, galbūt dažnai jautiesi vieniša, nesi ta vakarėlių siela. Manau, akd turėtum būti kūrybinga, užsiimti kažkokiais menais :)
bet tai tik mano prielaidos, kurios nebūtinai turi atitikti realybę :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#52
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
dekui uz nuomone, lb lb idomu buvo paskaityti :)
del pesimizmo matyt cia ta dalis kur pati apie save nezinau, nes as pati manau, kad man iki pesimistes toli toli, bet nemazai visokiu testu, zodiakiniu apibudinimu ir pan sako, kad tureciau buti pesimiste :) vakareliu siela nesu ir nenoriu buti, man labiau patinka stebeti, nei buti stebimai :)
as dabar sakau, kad jei paauglystej buciau priklausius kokiai subkulturai, tai butu gotai (ju ideologijos nezinau, man jos tiesiog grazios) :)
  • 0

#53
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Tai gali būti ta kita asmenybės dalis, kurią tu kaip ir slepi, neleidi išreikšti, todėl ji atsiskleidžia per kitas sritis, kaip avataras, ir pan.
Nėra už ką, man pačiai buvo įdomu išgirst, ar nors kiek tiesos pasakiau
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#54
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Ale teisybę tu šneki Dori... bet tada ką galima apie mane iš niko ir avataro spręst?
  • 0

#55
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
pasakei tikrai :) issilavinimas svarbu, todel jo ir siekiu :) o del menu, nezinau, visur ir niekur reiskiuos :) kol kas tai atsispindi rankdarbiuos (nors koks cia kuribiskumas, jei as tiesiog pagal schema atkartoju koki zurnaliuka), o ateity, duok dieve, idejos atsispindes mokslineje srityje :)
  • 0

#56
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Ale teisybę tu šneki Dori... bet tada ką galima apie mane iš niko ir avataro spręst?


as kaip visiska neprofesionale pasakyciau tai ka tu pats esi pasakes, kad tave domina XIX a :)
  • 0

#57
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Ale teisybę tu šneki Dori... bet tada ką galima apie mane iš niko ir avataro spręst?


as kaip visiska neprofesionale pasakyciau tai ka tu pats esi pasakes, kad tave domina XIX a :)


Ir viskas? Tik tiek mažai apie mane sako nikas ir avataras. Vajetau, kaip skurdu.
  • 0

#58
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Ale teisybę tu šneki Dori... bet tada ką galima apie mane iš niko ir avataro spręst?


as kaip visiska neprofesionale pasakyciau tai ka tu pats esi pasakes, kad tave domina XIX a :)


Ir viskas? Tik tiek mažai apie mane sako nikas ir avataras. Vajetau, kaip skurdu.


tai pala cia tik as tiek teizvelgiu, as gi giliau kapstyt nemoku :)
p.s. mane ir tas amzius domina, idomiausia skaityt biografijas skirtingu zmoniu ir juose rasti tuos pacius veikejus :)
  • 0

#59
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Ale teisybę tu šneki Dori... bet tada ką galima apie mane iš niko ir avataro spręst?


Deja, bet negaliu analizuot 8-) Profesinė etika neleidžia dirbti su draugais, giminėmis, kaimynais ir pažįstamais :) Kadangi su tavim bendrauju jau nemažai metų, tai nebūčiau objektyvi vertinant :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#60
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Apkritai visa ta epocha kažkokia mistiška man...

Nu, Dori, tu mane smalsumu pražudysi... nu šiaip įvairumo dėlei...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0