Peršokti prie turinio

Nuotrauka

R. D. G. Galeego "Balta ant juodo


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

#1
aistilijuss

aistilijuss
  • Nariai
  • 2 Pranešimai:
Ši knyga labai pamokanti,įdomi...gal kas skaitė?
  • 0

#2
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:
Dar neskaičiau, gal galiu paklausti apie ką ji ?
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.

#3
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Skaičiau.Verta paskaitymo knyga.Savo gyvenimą aprašo Rusijoje gyvenęs neįgalus vaikinas.Prieglaudose, kur neįmanoma buvo išgyventi.Nestora knyga, bet verta dėmesio, tik nežinau, kiek ji įdomi.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#4
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:
Bibliotekoje ja galima gauti ?
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.

#5
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Taip.Turėtum rasti.
Čia anotacija:

Yra knygos, kurios žeidžia. Yra knygos, kurios gydo. Rubenas Gallego parašė knygą, kuri ir žeidžia, ir gydo. Tai knyga apie aklinai uždarą sovietinių internatų pasaulį, kuriame didžiausia vaikų svajonė yra mirtis. Čia užaugo mažas berniukas, patyręs begalę skausmo, bet galop sugebėjęs supančioti šį skausmą žodžiais ir privertęs jį gyventi popieriuje.
Juodos raidės baltame popieriuje. Baltos raidės juodose bemiegės nakties lubose. Balta ant juodo.


  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#6
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Skaičiau ją prieš gerus metus ir man neitin patiko. Nei pati istorija sudomina ir rašymo stilius toks neįdomus, sausas. perskaičiau ir pardaviau iškart
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#7
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Esu ją skaičius,patiko,turbūt dėl to,kad ji tokia liūdna ir baisi. šiaip labai plonytė,vienu prisėdimu galima perskaityti ;]
  • 0

#8
Nepastebimoji

Nepastebimoji
  • Nariai
  • 3 Pranešimai:

Šia knygą skaičiau, gal prieš kokius 5 metus. :)  Ji man paliko gilų įspūdį. Tai viena iš tu knygų kurios sukrečia žmogaus pasaulėlį ir priverčia susimastyti apie tai koks esi ir ką tu turi. :)


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0