Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Franz Kafka


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 23

#21
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Man nepatiko pati istorija, neužkabino tiesiog, skaitai, skaitai ir taip sunkiai verti tuos puslapius. Kad nusprendžiau tiesiog nebekankinti savęs ;) Bet jo Procesą tikrai planuoju perskaityt, kkaip daugiau tikiuosi iš jo.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#22
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Man nepatiko pati istorija, neužkabino tiesiog, skaitai, skaitai ir taip sunkiai verti tuos puslapius. Kad nusprendžiau tiesiog nebekankinti savęs ;) Bet jo Procesą tikrai planuoju perskaityt, kkaip daugiau tikiuosi iš jo.


Nu ,,Procesas" idomus yra kurinys, toks vaizdingas ir siurpus, neseniai kai maciau filma, tai taip viskas atgijo, siurpas nukrate. Moka tas Kafka zmogu sujaudint net ir dabar kai baigineju jo ,,Pasakojimus" taip ir atrodo pries akis sedintis Kafka prie lempeles savo kambaryje ir rasantis... ne zmogus, o genijus.
  • 0

#23
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
taigi tika baigiau skaityti jo Pasakojimus. taip jau gavos, kad tai pirmoji mano perskaityta Kafkos knyga, galbut ir ne nuo jos reikejo pradet ;) zodziu ispudis toks, kad skaityti gana sunku ir pusej tu pasakojimu isvis nesupratau ka tuo, apart aprasymo, norima pasakyti :) labai sunku sekti veiksma, nes jo ten labai mazai, taigi jei kuriniai butu ilgoki, tai reiktu pradedant skaityt vis atsiverst pries tai kelis psl atgal, kad prisimint isvis apie ka cia kalba :) patiko Kaimo gydytojas, Liudesys ir Vienos kovos aprasymas(neziurint to, kad pastarojo kelis kartus ir verciau puslapius atgal, kad prisimint esme).
  • 0

#24
Liūdnasis_Kiparisas

Liūdnasis_Kiparisas

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 17 Pranešimai:
Mano skaitytas F. Kafkos kūrinys - "Metamorfozė". Draugai buvo nuteikę pačiam blogiausiam, esą rašytojas "sunkus",nuobodus ir t.t. Tačiau "Metamorfoze" nenusivyliau. Patiko kūrinys, patiko toks perteikimas, labai patiko tas faktas, kad apie pagrindinio veikėjo Gregoro pasikeitimą autorius kalba taip, lyg tai būtų savaime suprantamas, natūralus reiškinys. Nagrinėti šio rašytojo kūrinį buvo vienas malonumas. Bet, ką man kalbėti iš tiesų...juk tai tik vienas mano perskaitytas kūrinys :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0