Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Vėjo_Nublokšta


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 34

#1
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Sveiki
Tai vat pagaliau ir aš prisiruošiau parašyti savąjį prisistatymą.
Ir iš anksto įspėju,kad su prisistatymais man nelabai sekasi.
Esu Jurgita iš Vilniaus dabar turinti 17 metų.
Knygos malonumą pradėjo teikti nuo penktos klasės. Tada ir prasidėjo visa knygų lavina..Nors šiaip negaliu sakyti,kad daug skaitau. Kartais tam tikrai pritrūksta laiko,nes yra dar mokslai. Kuriems tikrai gan nemažai tenka skirti laiko.
Savo galvą bandau saugoti nuo bukų paauglių.
Turbūt jums bus įdomu sužinoti ką aš laikau bukų paauglių..Tai iškarto atsakysiu.
Buki paaugliai man yra tie..Kurie labai dažnai mėgsta įkaušti,kuriems patinka smurtas,netolerantiški,kalba vien pievas. O pievos tai tokios kas kiek išgėrė ir t.t.. Kurie niekuo nesidomi,tik žino kada išgerti.. Tiesiog aplink mane tokių žmonių labai daug ir reikia su jais bendrauti,bet iki jų lygio nenusileisti.
Taip pat šiek tiek domiuosi fotografija. Nors koks ten domėjimasis tiesiog kartais kažką pafotografuoji,apsilankai kokioje parodoje,pažiūri internete kažką..
Nors šiaip planuoju lankyti fotografijos būreli,na bet pažiūrėsime kaip ten bus ;]
Mėgstu keliauti. Nors tai tenka nedažnai daryti..
Esu dangaus fanė ;]] Tiesiog į dangų galiu pražiūrėti kelias valandas. Jis mane ramina,ir nuneša į geresnį pasaulį..
Kartais iš manęs sklinda didelė panieka viskam,nežinau netgi iš kur ji atsiranda..Bet tiesiog pradedu visko aplinkui nekęsti. Po kurio laiko tai praeina ir vėl žvelgiu į pasaulį su šypseną.
Tai vat ačiū už dėmesį ir jei iš kils kokių klausimų prašom klausti ;]
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#2
agnieskiuxxx

agnieskiuxxx

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:
Sveika :) rašei, kad domiesi fotografija. Na aš taip pat mėgstu fotografuoti ir labai norėčiau pamatyti tavo darbus :)
  • 0
Kai kada gyvenimas žiaurus, bet žmonės žiauresni

#3
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Labas,šiaip kelis darbus gali pažiūrėti čia http://www.point.lt/albums/shoujo
Bet iškarto sakau,kad nieko įspūdingo tikrai nėra ;]]
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#4
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:

.
Turbūt jums bus įdomu sužinoti ką aš laikau bukų paauglių..Tai iškarto atsakysiu.
Buki paaugliai man yra tie..Kurie labai dažnai mėgsta įkaušti,kuriems patinka smurtas,netolerantiški,kalba vien pievas. O pievos tai tokios kas kiek išgėrė ir t.t.. Kurie niekuo nesidomi,tik žino kada išgerti.. Tiesiog aplink mane tokių žmonių labai daug ir reikia su jais bendrauti,bet iki jų lygio nenusileisti. ;]

sveika tau nelabai pasisekė, jei supa tokie žmonės :) laimei, nors tokių aplink mane yra irgi sočiai, tačiau kažkaip mes nebendraujam... mato, kad nesistengsiu prie jų pritapti :D smagu, kad pati nesi buka paauglė. (ar klystu?)
ar turi kokių blogų įpročių?



p.s.sakant įsivaizdavau tave vyresnę, bet pasirodo esam bendraamžės :)
  • 0

#5
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Na jei galima pavadinti blogu įpročiu tai toks kaip ir ilgesnis laiko praleidimas prie kompiuterio..
Bet šitai bandau gydyti ;]
Aš prie jų taip pat nebandau pritapti,bet gaunasi taip,kad jie mane kaip kokį kunigą palaiko ir turiu jų nuodėmes išklausyti tai žinok labai faina ;DD
O dėl amžiaus ne tu viena apsirinki ;DD
Dažnai mane sendina ;]
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#6
agnieskiuxxx

agnieskiuxxx

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:

Labas,šiaip kelis darbus gali pažiūrėti čia http://www.point.lt/albums/shoujo
Bet iškarto sakau,kad nieko įspūdingo tikrai nėra ;]]

Čia galiu ir nesutikti :) yra tikrai šaunių foto
  • 0
Kai kada gyvenimas žiaurus, bet žmonės žiauresni

#7
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Labas,šiaip kelis darbus gali pažiūrėti čia http://www.point.lt/albums/shoujo
Bet iškarto sakau,kad nieko įspūdingo tikrai nėra ;]]

Čia galiu ir nesutikti :) yra tikrai šaunių foto

Na gal tau kažkas ir galėjo patikti ;]]
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#8
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
Sveika :lol:
  • 0

#9
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Inesss laba ;] Ko čia juokiesi? ;D
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#10
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
Čia tas veidelis kompe ,ne aš , juokiasi :lol: o šiaip tai tiesiog tokį smile uždėjau ir tiek :lol:
  • 0

#11
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Labai patiko pasakymas dėl bukų paauglių :D
O ką pati šiuo metu skaitai?
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#12
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Koks mylimiausias fotografas gal net turi mylima nuotrauka?
  • 0

#13
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Labai patiko pasakymas dėl bukų paauglių :D
O ką pati šiuo metu skaitai?

Apie paauglius tai pasakiau tai,ką matau iš savo akių..Kai kuriuose savo bendraamžiuose,šiek tiek vyresniuose,arba jaunesniuose.
Šiuo metu skaitau Džeromas K. Džeromas "Trise valtimi (neskaitant šuns)" Bet tai tik dėl mokyklos,bet ir tai manau nepabaigsiu jos..Nes manęs visiškai ši knyga nedomina.
Nerandu nieko užkabinančio..Tiesiog mano protas neišneša tos visos painiavos.

Koks mylimiausias fotografas gal net turi mylima nuotrauka?

Iš tikro nei mylimiausio fotografo nei nuotraukos neturiu..Kartais kažką atrandu,bet veliau išgaruoja tai..Kažkas naujas užima tą vietą..Ir taip keičiasi vietos ;]
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#14
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
O aš apie šią knygą girdėjau labai daug gerų atsiliepimų :D nusipirkau net per KM jo "Kaip mes rašėme romaną".
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#15
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Gali būti,kad girdėjote,bet suprantate kiekvieno skirtingas skonis..Arba suvokimas,ir aš manau,kad mano suvokimas tos knygos nesuvokia..Dėl to ji man nepatinka ;D
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#16
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
O ką mėgsti fotografuoti, gamta, žmones, miestus, abstrakčius dalykus. Gal kokį turi mėgiama stilių. Nes pvz., aš labiausiai megstu fotografuoti miestus ir urbanistika. Bei kalnus.
  • 0

#17
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Gali būti,kad girdėjote,bet suprantate kiekvieno skirtingas skonis..Arba suvokimas,ir aš manau,kad mano suvokimas tos knygos nesuvokia..Dėl to ji man nepatinka ;D

Tai dėl skonio tikrai nesiginčijama :) Aš dar net neskaičius jo knygų, tai iš vis turėčiau patylėti :D Tiesiog girdėjau vien gerus atsiliepimus, tai ir pati susigundžiau :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#18
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

O ką mėgsti fotografuoti, gamta, žmones, miestus, abstrakčius dalykus. Gal kokį turi mėgiama stilių. Nes pvz., aš labiausiai megstu fotografuoti miestus ir urbanistika. Bei kalnus.

Fotografuoti labiausia mėgstu gamtą ir pačius žmogelius..
Taip pat gyvūnus,bet tai yra gan sunku daryt,jie labai nenuspėjami..Daug mokslo reikia ;]
Bet kada nors gal to ir išmoksiu ;]]]

Tai dėl skonio tikrai nesiginčijama :) Aš dar net neskaičius jo knygų, tai iš vis turėčiau patylėti :D Tiesiog girdėjau vien gerus atsiliepimus, tai ir pati susigundžiau :)

Tai galite pabandyt paskaityt ;]] Gal jums ir patiks ;]] Gal prisidėsite prie tų žmogelių kuriems patinka
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#19
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Kokį fotika turi gal veidrodinį?
  • 0

#20
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Turiu tokį paprasta Pentax S7 ;]]
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0