Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Umberto Eco

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 84

Yoel

Yoel

Forumo dvasia

• Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
Norėčiau pasidžiaugti, girdėjau, kad bus išleista Umberto Eco knyga Il Cimitero di Praga.
Aš labai tuo džiaugiuosi, kad turėsime naują , tikiu, puikios knygos leidimą.
Kalbant apie dabartį, ruošiuosi skaityti Fuko švytuoklę.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

devilrun

devilrun

Intelektualas (ė)

• Nariai
  • 817 Pranešimai:
dziugu del Prahos kapiniu, jau ir primirsus buvau, kad laukiu. Gal tikslesniu ziniu turi?
  • 0

Yoel

Yoel

Forumo dvasia

• Nariai
  • 1.844 Pranešimai:

dziugu del Prahos kapiniu, jau ir primirsus buvau, kad laukiu. Gal tikslesniu ziniu turi?

Susisiekiau su leidyklom, dėl dviejų knygų, bet konkrečių žinių neduoda. Įdomavausi dėl Saramago ir Eco.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

Yoel

Yoel

Forumo dvasia

• Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
Papildymas: susisiekiau, pasirodo, spalio mėnesį tikrai turėtų būti jau knygynuose. Džiugu.
  • 1

kanbera

kanbera

Dalyvis (ė)

• Nariai
  • 29 Pranešimai:
  • Dabar skaitau:"Pompėja"

Skaičiau tik "Rožės vardą". Iš pradžių skaitėsi gana sunkiai, bet vėliau "įsivažiavau". Man kiek per daug aprašymų, bet jie man niekur nepatinka, čia jau pamo problema. ;D Bendrai paėmus - knyga labai gera.

• 0

"Mus žemino, bet mes nepažeminti. Pažeminti tie, kurie taip elgėsi." E. M. Remarque

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0