Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Merginos ir vaikino draugystė


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 23

#1
agnieskiuxxx

agnieskiuxxx

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:
Kaip manote, ar mergina ir vaikinas gali būti tik draugai? Būtu įdomu sužinoti jūsų nuomonę :)
  • 0
Kai kada gyvenimas žiaurus, bet žmonės žiauresni

#2
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Tubūt iškeldama šį klausimą žinai jau ir savo atsakymą. :)
Tai dar vadinama "Friend zone" :)
http://creoleindc.ty...0fd9b970b-800wi

Taip, gali būti ir draugai, bet tai turėtų priklausyt nuo įvairių aplinkybių, kurias gal vėliau paminėsiu.
  • 0

#3
agnieskiuxxx

agnieskiuxxx

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:
Paminėk nors viena.
  • 0
Kai kada gyvenimas žiaurus, bet žmonės žiauresni

#4
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Tai pirma tu pasakyk savo nuomonę šiuo klausimu. :)
  • 0

#5
agnieskiuxxx

agnieskiuxxx

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:
Gali :) svarbu, kad abi pusės vienodai vertintu draugyste. Tai tik dalis mano nuomonės kita atskleisiu veliau :)
dabar tu :)
  • 0
Kai kada gyvenimas žiaurus, bet žmonės žiauresni

#6
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Gali būti draugais, bet TIKRAI negali būti geriausiais draugais.
  • 0

#7
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Aš keistai žiūriu į tokias tik ,,draugystes".Turiu vieną pavyzdį dabar, tai nežinau, net kaip reaguoti.Todėl nereaguoju visiškai.Nėra malonu kai tavo mergina/vaikinas sako apie kurį nors priešingos lyties savo draugą-,,mes tik draugai".
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#8
agnieskiuxxx

agnieskiuxxx

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:

Gali būti draugais, bet TIKRAI negali būti geriausiais draugais.

Paaiškink, ką turi omenį rašydamas ''TIKRAI''?
  • 0
Kai kada gyvenimas žiaurus, bet žmonės žiauresni

#9
agnieskiuxxx

agnieskiuxxx

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:

Aš keistai žiūriu į tokias tik ,,draugystes".Turiu vieną pavyzdį dabar, tai nežinau, net kaip reaguoti.Todėl nereaguoju visiškai.Nėra malonu kai tavo mergina/vaikinas sako apie kurį nors priešingos lyties savo draugą-,,mes tik draugai".

Na pripažinsiu kartais keistoka, bet kai tą draugą/ę gerai pažįsti... :)
Gali spręsti ar verta sunerimti :)
  • 0
Kai kada gyvenimas žiaurus, bet žmonės žiauresni

#10
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Priklauso kaip žiūrėsi į tą ,,draugai". Jie elementariai draugai, tai žinoma, kad gali būti. Juk daugelis turi merginų turi vaikinų draugų, o vaikinai - merginų draugių ir net ne po vieną =D tai draugų ratas =)
O jei tie draugai,tai yra kaip geriausi draugai, na tada nežinau =) man tokios situacijos nebuvo, bet kiek teko pastebėti, tai kažkuri draugų pusė nori būti daugiau nei draugu =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#11
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Priklauso kaip žiūrėsi į tą ,,draugai". Jie elementariai draugai, tai žinoma, kad gali būti. Juk daugelis turi merginų turi vaikinų draugų, o vaikinai - merginų draugių ir net ne po vieną =D tai draugų ratas =)
O jei tie draugai,tai yra kaip geriausi draugai, na tada nežinau =) man tokios situacijos nebuvo, bet kiek teko pastebėti, tai kažkuri draugų pusė nori būti daugiau nei draugu =)

Agnieskiuxxx, čia kartu ir mano atsakymas i tavo klausimą.
  • 0

#12
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Aš pritariu Brownui dėl geriausių draugų, na bent jau aš tai nenorėčiau, kad mano vaikino geriausias draugas būtų mergina.
O draugais, tai žinoma, kad gali būti, nes jei žmogus tau įdomus juk neignoruosi jo vien todėl, kad jis priešingos lyties. Ir pasakymas, kad mes tik draugai man visiškai neįtartinas ir nekeistas, o netgi labai įprastas, nes aš pati gyvenu su dviem vaikinais ir niekada dėl to su antrosiomis pusėmis nėra buvę jokių nesusipratimų.
  • 0

#13
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

bent jau aš tai nenorėčiau, kad mano vaikino geriausias draugas būtų mergina.

O yra išeitis, kai taip yra? Pavyzdžiui, mano galva, jei tai kenkia santykiams reikia bandyti kažką daryti, bet ką ir kaip? Bet tokiais atvejais gauni kontrargumentą: ,,juks jis mano geriausias draugas".Ir neturi ką pridurti.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#14
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Na man taip nėra buvę tai išpatirties nieko negaliu pasakyti, bet tik sakau, kad nenorėčiau, o šiaip tai gal reiktų stengtis pažinti tą geriausią draugą.
  • 0

#15
BeLLe.

BeLLe.

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 15 Pranešimai:

Priklauso kaip žiūrėsi į tą ,,draugai". Jie elementariai draugai, tai žinoma, kad gali būti. Juk daugelis turi merginų turi vaikinų draugų, o vaikinai - merginų draugių ir net ne po vieną =D tai draugų ratas =)
O jei tie draugai,tai yra kaip geriausi draugai, na tada nežinau =) man tokios situacijos nebuvo, bet kiek teko pastebėti, tai kažkuri draugų pusė nori būti daugiau nei draugu =)


Nenumanai kaip tau pritariu..

Man dabar ta pati situacija, kuri čia minima yra. ;D
  • 0

#16
QuArtZ

QuArtZ

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
na aš turiu geriausią draugą. t.y net kelis ;] ir viskas tiesiog puiku, aš turiu vaikiną, jis supranta, kad jie mano geriausi draugai. tačiau žinoma tas per didelis artumas jam nepatinka.
tačiau mano nuomonė, kad mergina ir vaikinas gali būti geriausiais draugais ;]
  • 0
Gyvenimas yra per trumpas ar per ilgas, kad leisčiau sau tokią prabangą kaip netinkamai gyventi.

#17
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Aišku, kad gali... turiu daug merginų draugių...labai linksma su jumis pakalbėt, pajuokaut ir šiaip padurnavot. šiaip galiu pasakyt, kad merginos daug geresnės draugės negu bernai. 8-) ( čia akmuo į mano daržą)
  • 0

#18
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Labai slidus dalykas ta vaikino ir merginos draugystė (kaip draugų). Turėjau 2 geriausius draugus vaikinus, net kelis metus. Ir gal čia tik man taip pasitaikė, tačiau jaučiau, kad esu daugiau nei draugė. Buvo tik tokia vidinė nuojauta. Dabar prabėgus kuriam laikui nuo mokyklos baigimo, sužinojau, kad jie abu buvo mane įsimylėję (abu buvo mano geriausiais draugais ne tuo pačiu metu :D )Vadinasi ta vidinė nuojauta neapgavo ;) Nors tuo metu kai bendravom buvo gana nejauku, nes galvodavau, gal klystu, gal išsigalvoju.

Ir kaip bebūtų juokinga, ištekėjau už žmogaus, kuris taip pat pirmiausia tapo mano geriausiu draugu, o tik paskui mylimuoju :lol:
  • 0

#19
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Šiuo metu mano geriausias draugas yra vaikinas.
ir rimtiems pokalbiams, ir laisvalaikiui mes puikiai palaikom kompaniją vienas kitam :)
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#20
Nesugalvoju

Nesugalvoju

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
Manau, kad taip. Ir labai sunku būtų man įrodyti kitaip, kai pati turėjau vaikinų-tik draugų. :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0