Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Evoliucionuojant


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 9

#1
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Sveiki,

Pradžioje į šią susipažinimo idėją žiūrėjau pakankamai skeptiškai, bet dabar prisiverčiau ir aš prisistatyt. :) Gal pradėsiu nuo elementariųjų dalelių: vadinuosi Lina, man 18 metų, mokausi 12-toje klasėje.
Na, o dabar gal šiek tiek įdomesnių reiktų faktų. :) Domiuosi beveik visomis meno šakomis. Pavyzdžiui, literatūra. Vertinu H.Hesse, E.M. Remarque, A. Kamiu, J.P.Sartre. Nemėgstu populiariosios literatūros. Svarbiausiu nemėgimo faktorium nėra tiesiog principas, kad tai komerciška ir brukama. Bene svarbiausia tai, kad iš jos negaunu jokios naudos skaitant. Kiek teko skaityti - nereikia mąstyti, nėra įdomaus siužeto, tinka knygos tik neišlepintų masinių skaitytojų akiai. Be to, manau, kad yra tikrai geresnės neskaitytos literatūros. Tarkim, klasikos kūrinių.
Pažįstami mane vadina "pamišusia" dėl kino ir muzikos. Na, taip yra, kad filmai kaip ir knygos bet kokie man nepatinka ir esu pakankamai išlepusi šiuo atžvilgiu taip pat. ;)
Dėl muzikos tai susipažinau su daugeliu muzikos stilių, patinka pati muzikos istorija ir gerbiu visus stilius, tiesiog labiau mėgstu džiazą, bliuzą, "senąjį" roką. Žinoma, yra išimčių, kai tarkim patinka kokia daina ir ne iš tų stilių. Nieko keisto tame nematau. :)
Taigi, jei kyla kokių klausimų - klauskite. Maloniai lauksiu ir atsakysiu. :)
  • 1

#2
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Sveika. Malonu, kad prisistatei. ;)
Kodėl skeptiškai žiūrėjai į prisistatymus?
  • 0

#3
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Tiesiog daug kartų mačiau kaip žmonės vėliau gailisi paskelbę savo asmenybę viešai. Čia pradeda pintis realus ir virtualus pasaulis. ;)
  • 0

#4
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Gal pradėsiu nuo elementariųjų dalelių

Elementariosios dalelės ;) Man iš kart į galvą: protonai, neutronai, elektronai.
Keista, kad tiek mažai dėmesio čia sulaukei.Kuo rimtesnis ir aiškesnis prisistatymas, tuo mažiau klausimų, na, gal ir suprantama.
Žiūriu, mūsų skaitymo skoniai sutampa.Kas labiausiai patiko iš H.Hessės?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#5
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
Domiesi kinu. gal turi mėgiamiausius režisierių, aktorių? kas jie?;)
  • 0

#6
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Oi, atsiprašau, kad tik dabar teatsakau. Iš Hesse labiausiai patiko „Stepių vilkas“ ir „Stiklo karoliukų žaidimas“. :)
Režisierių gal neišskirsiu, nes yra labai daug, kuriuos dar ketinu žiūrėti. :D O labai mėgstu Tom Hanks vaidybą, nors taip pat nelabai galėčiau išskirti daug aktorių, kadangi dažnai mėgstu vadinamuosius foreign filmus, kur aktoriai nėra holivudiniai. :D
  • 0

#7
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
Koka filmų žanras artimiausias širdžiai?:P
  • 0

#8
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Dramos.
Kažkodėl man iš jų daugiausiai naudos ir peno pamąstymui būna. Romantinių komedijų išvis beveik negaliu pakęsti, gal išskirčiau tik Woody Allen romantines komedijas- dramas. :P
  • 0

#9
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Daugelis išsigąstas SK žaidimo pirmųjų 30 pls.Nors knyga ir nelengva.Turbūt sutinki?
Ar viską iš Hermano skaitei?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#10
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Na, aš neišsigąstu nieko (ale kokia bebaimė). :) Juolab tai lyg iššūkis tampa. Kuo knyga sudėtingesnė ir daugiau ten reikia mąstyt tuo labiau aš ja mėgaujuosi. Tačiau įprastam ir neišlepusiam skaitytojui tikrai turėtų būti sunku. Na, apskritai, rimtesnes knygas dažnai kam sunku (pasiteisinimuose kodėl neperskaitė dažniausiai skamba ne sunku, o "nuobodu") skaityti. Dabar kaip tik prisiminiau vieną iš šių metų kalbėjimo potemių, kurią ketinau imti:

Literatūrologas Regimantas Tamošaitis teigia: „Rimta literatūra žmogų keičia, populiarioji –
jį migdo, skatina dvasinio sotumo bei ramybės jausmą.“


O H.H. kaip tik skatina mąstyti ir kisti. :) Gaila, bet nesu visko perskaičius. Gal pavyks kada nors. :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0