Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Faint


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 7

#1
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
Sveiki jaunimas. (labai mėgstu šią frazę :))
Mano vardas Rokas, man 18 metų (jau pilnametis :D) heh...
Dievinu laiko patikrintą muziką. 60's, 70's, 80's, 90's. Esu psycho/prog rock grupės Pink Floyd fanatikas. Ne ką mažiau dievinu futbolą. Jis man gražiausias ir įdomiausias sportas išvisų. Kodėl? Tiksliai negaliu nupasakot, o jei bent kažkiek tai - žavi tos taktikos, atmosfera stadijonuose, galimybė, kaina ir pinigine prasme ir fizine, gyvybės kaina.
Labai mėgstu skaityti knygas. Įvairius romanus su psichologiniais prieskoniais... Geriausi skaityti kūriniai: A. Škėmos "Balta drobulė" ir "Prabūdimas", A. Kamiu "Svetimas", J. Ivanauskaitė "Odė džiaugsmui", H. Robinsono "Avantiūristai" (1,2).
Muzika mane lydi visada. Ryte, per pietus, vakare ir naktį. :) pamišėlis ar ne? Ką padarysi... Toks jau aš.

Kažką panašaus į mano paminėtus kūrinius jei žinot nepatingėkit pasiūlyt čia mano temoj ar asmenine žinute.
Ačiū.
  • 0

#2
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Labas, labai smagu, kad dievini Pink Floyd! Ir dėl kūrinių parinkimo, ir dėl sporto, apskritai miela, kad dar esti tokių žmonių. :)
  • 0

#3
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Ar pats žaidi futbolą?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#4
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
Ne. Pats nežaidžiu. Tiesiog fanatikas iš stebėtojo pozicijos.
  • 0

#5
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Supratau, beje, ką reiškia tavo slapyvardis?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#6
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
Prieš keletą metų visiškai įkritau į sunkesnės muzikos klausymą. Tuo laikotarpiu apturėjau grupės - Linkin Park terapiją (apie metus klausiau intensyviai - koncertai, atributika ir pan). Taigi, pasivadinau pagal mėgstamiausią jų dainą - Faint ir puikiai prikibo. Lietuviškai tai reiškia - apalpėlis, apsvaigęs toks, išsiblaškęs. Jis man patinka, nes aš ištikro esu perdaug išsibląškęs, sunku susikaupt, negalvoju, o mąstau.
  • 0

#7
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
O kodėl pats nežaidi futbolo?
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#8
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
Nežinau. Ne mano jėgoms, tai daryt.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0