Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Laikraštis


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 72

#41
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Cia tuoj pykciu kalnas iseis, bet kad reik issiliet kazkur :)
Kaip suprantu, tamsta Yoel dar lanko mokykla/gimnazija/yra I kurso studentas (ne daugiau).
Mano nuomone dar siek tiek per anksti pustis ir vaidinti Pona Visazini.

Aš nevaizduoju visažinio.Nebent laikymasis savo nuomonės ir oponavimas yra ,,visažiniškumo" argumentas.

na o jei del antrasciu as ir pastebejau kad seniau uztekdavo paskaityti ir jau zinodavai kas rasoma, bet tik ne dabar, kartais antraste neturi visiskai nieko bendra su straipsniu

O ką gauni perskaičius straipsnį? Ką nors naudinga?

Jezau jezau, judu,matyt, ženysitės. :o Kur tik benueinu paskaitinėt, toj temoj iškart pilna kažkokių apsižodžiavimų. :D Juk "Gyvenkime draugiškai!" :) :)

Killer_Bee - mergina?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#42
artist_e

artist_e

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 74 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

Aš nevaizduoju visažinio.Nebent laikymasis savo nuomonės ir oponavimas yra ,,visažiniškumo" argumentas.


nuomones tvirtumas ir oponavimas nera Pono Visazinio pozymiai.

turejau mintyje nuomones pobudi ir bendra bendravimo stiliu.
  • 0

#43
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Ir koks tas pobūdis? Aš tiesiog oponuoju ir tiek, tikrai nematuoju (o jeigu taip ir padarau kartais-tai čia akmuo tik į mano daržą ) kas protingesnis, kas daugiau skaito ir panašiai.
Šiaip čia galėtų būti skiltis, kur forumo dalyviai susikurtų temas apie save, būtų galima geriau žmogų pažinti, bent jau jo lytį ar šiaip ko paklausinėti, jei sudomina.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#44
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Killer_Bee - mergina?

Taip.
  • 0

#45
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Ir koks tas pobūdis? Aš tiesiog oponuoju ir tiek, tikrai nematuoju (o jeigu taip ir padarau kartais-tai čia akmuo tik į mano daržą ) kas protingesnis, kas daugiau skaito ir panašiai.
Šiaip čia galėtų būti skiltis, kur forumo dalyviai susikurtų temas apie save, būtų galima geriau žmogų pažinti, bent jau jo lytį ar šiaip ko paklausinėti, jei sudomina.

Na buvo kelios diskusijos šiuo klausimu, bet kol kas nusprendėm, kad įspūdį apie žmogų susidarysim iš jo rašomų pranešimų. O dar yra ir profilio informacija, kurią gali užsipildyt kiekvienas forumo dalyvis.
  • 0

#46
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Tada reik užsipildyt profilį, ir jūs tą patį padarykit
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#47
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
O koks skirtumas?

Ar "mergina" ar "vaikinas" iškart nulemia suvokimą?
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#48
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:

O koks skirtumas?

Ar "mergina" ar "vaikinas" iškart nulemia suvokimą?


Dažniausiai tikrai lemia. Bent jau psichologijos atžvilgiu. Visada galvojau esanti keistesnė mergina, nei kitos. Tačiau pažiūrėjau, kad kokia bebūtų moteris turi bent keletą "bobiškų" savybių. Aš ir neišimtis. Kartais yra tiesiog sričių, kur trūksta tos šaltos vyriškos logiškos ir perdaug moteros užsivedam. Aš mokaus slopint tas "bobiškąsias" savybes, kad nebūtų taip lengva vyram perprast. Hehe. :o
  • 0

#49
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
BET vyrai irgi turi tam tikrų savybių...na, kažkaip sunku jas vadinti "bobiškom", bet kažką panašaus.. :o

ir jei pašnekovas nesupranta, kad kalba su moterim/vyru, kol nepasako, reiškia, kad skirtumų gali būti ir ne tiek daug (nebent taikytume analizę ir pan).
O kai pasako "Aš - vyras/moteris", tai iškart lemia supratimą. "Ką ta višta gali išmanyt?" ar "Biče, pavarai!" ar "Jūs nekenčiat moterų ir negalite atsikratyti nepilnavertiškumo komplekso".

Net protingiausi žmonės leidžia sau tokių išankstinių vertinimų, nežinau, prietarų...Aišku, gal čia tik man teko susidurt - tai vėl subjektyvi nuomonė.
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#50
artist_e

artist_e

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 74 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
paziurekim i viska linksmai. nesivarginkite ir nesvarstykite daugiau lyties klausimu.
stai atsakymas:
http://www.mikeonads...stimate-gender/
8)
  • 0

#51
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:

paziurekim i viska linksmai. nesivarginkite ir nesvarstykite daugiau lyties klausimu.
stai atsakymas:
http://www.mikeonads...stimate-gender/
8)


O, velnias - aš vyras!!! :D :tmi: :o
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#52
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Nežadu būt seksistas.Nors ir regiu skirtumų tarp vyrų ir moterų gal kiek per daug :$
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#53
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Tikrai taip. Vyrai turi vyriškų savybių specifinių, o moteros moteriškų ir ką pakeisi. Viena aišku, fizikos net nepradėjus mokytis, skirtingi traukia(išimčių būna aišku, neneigiu ir nediskriminuoju mažumų). Aš tai kartais net pagalvoju kas būtų, jei tektų man su ta pačia lytim gyvent kaip su partnere šeimos , tai man būtų per sunku su panašia būtybe gyvent. Vistiek yra bendri požymiai ir reikia tokio ale mechanizmo, kad vienas kitą papildytų.
Oi, nusigrybavau į lankas jau. Hehe.
O šiaip kartą nutiko tokia istorija. Mano vienas pažįstamas kažkaip labai pradėjo suprast moteris. Net nusistebėjau ir paklausiau kas jam užėjo. Tai teigė paskaitęs tokią popsinę knygą "Vyrai iš Marso, moterys iš Veneros" ir iš ten išmoko subtilybių. :)
  • 0

#54
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Na, man atrodo, daugumą tu "savybių" mes tiesiog išmokstame. "Mergaitei negražu muštis."
"Berniukams negražu verkti" "FUUUI, berniukas žaidžia su lėlėm" "Užsidėk sijonuką, tu gi mergaitė"
Skirtumų yra - bet ne tiek jau ir daug...

Be to, galiu pasakyti sprendžiant ir iš savo patirties, ir iš moksl.literatūros - priešingybes traukia tik iš pradžių, po to 1) žmonės pabendravę šiek tiek supanašėja 2) išsiskiria, nes negali dėl nieko sutart (ir t.t.)
ir dėl fizikos: pliusai - minusai, taip...BET iš tikrųjų stipriausias ryšis tarp "pliusų" atomo branduolyje :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#55
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Taip, A.Camus rašo berods ,,Kaliguloj", kad negali mylėti kitame to, ką pats nešiojies.Nors visgi, būna ir kitaip.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#56
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
O taip, tikrai Jūs į temą ,,Laikraštis" :D
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#57
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
Mergiote, jei ne tu, tikrai būčiau parašiusi tokį komentara :)

pabandysiu tęsti temą. mėgstu lietuvos rytą. yra info įvairiomis temomis...daug info viename laikraštyje :)
  • 0

#58
Skotomafobija.

Skotomafobija.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai.
Nepasitikiu aš laikraščiais ir juose pateikiama informacija (turbūt dėl to, kad esu susipažinusi su tos informacijos apdorojimo ir pateikimo būdais). Juokina vien tai, kaip straipsniai apie tą patį įvykį, skirtinguose laikraščiuose/portaluose nusidažo visiškai skirtingomis spalvomis.
Vakarais permetu akimis "delfį ir/ar "Lietuvos rytą". Tas permetimas antraščių skirtas ne tam, kad žinočiau kas vyksta, bet tam, kad žinočiau apie ką dabar liaudis kalba.
Informacijos apie nūdieną man užtenka iš žinių.
  • 0
".. bet niekad savo minuso aš neslepiu po pliusiu."

#59
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:
Man labiausiai patinka Panevėžio laikraštis, tai "Panevėžio balsas", kartais tik praverčiu, paskui jau ir perskaitau viską nuo pradžio iki galo.
Jei sudomina koks nors straipsnis, tai ir pakomentuoju jo internetiniame tinklalapyje www.paneveziobalsas.lt
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.

#60
aleksita

aleksita

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 64 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
skaitau šiaurės atėnus :) puikus laikraštis
  • 0
Mylintieji apglėbia tai, kas yra tarp jų, o ne viens kitą.
Kahlilas Gibranas




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0