Peršokti prie turinio

Nuotrauka

QuArtZ


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 5

#1
QuArtZ

QuArtZ

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Na ką gi, sveiki visi
esu čia naujokė. tad iš karto prisistatysiu. Esu Aida, iš Vilniaus :) man 16m. mokausi gimnazijoje,(antrokė). vienas iš laisvalaikio praleidimo būdų, tai kas be ko-skaitymas. :)
mėgstamiausios knygos neturiu.nežinau net kodėl. manau, kad visos knygos turi savo 'kabliuką'. visos knygos man labai patinka. tačiau nepatinka fantastika:) detektyvai, kažkodėl manęs tos knygos nesudomina, dažnai tik pradėjus skaityti tokią knygą, padedu ją į šalį.
Esu linksma, daugelis mane vadina Juokučiu, Šypsenėle. nes esu visada su šypsena, o jau mano juokas girdisi visada ir visur ;D mane retai galima pamatyti liūdna, tačiau... esu begalo didelė karštakošė. karšto būdo, stipraus charakterio, vienu žodžiu, tikra ožka ;DD tačiau esu draugiška, atvira ;] labai mėgstu kalbėti, pasakoti, klausytis.visada kai tik galiu visais įmanomais būdais stengiuosi padėti kai manęs prašo ;p, esu šiek tiek kerštinga. galiu nesusivaldyti ir trenkti. esu nenuspėjama.
taip pat, be galo mėgstu klausytis muzikos. o patinka , tai jau įvairi. :) labai priklauso, kokios nuotaikos esu ir daug kas priklauso nuo pačios dainos. pastaruoju metu klausausi elvio preslio, bill haley, chubby checker, šiaip tikrai klausausi visko. išskirčiau Avenged Sevenfold grupę. kuri man be galo patinka. :) na nežinau kas dar sudomintų. ;] šiam kartui , gal užteks ;>
  • 0
Gyvenimas yra per trumpas ar per ilgas, kad leisčiau sau tokią prabangą kaip netinkamai gyventi.

#2
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Labas,
Malonu ir čia tave sutikti
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#3
QuArtZ

QuArtZ

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
sveika sveika ;D
  • 0
Gyvenimas yra per trumpas ar per ilgas, kad leisčiau sau tokią prabangą kaip netinkamai gyventi.

#4
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
Sveikutė. Neblogą muziką klausai. Ir išvis gerai, kad ją paminėjai, reiškia ji tau svarbi kažkiek, o tai jau pagirtina.
  • 0

#5
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Ir išvis gerai, kad ją paminėjai, reiškia ji tau svarbi kažkiek, o tai jau pagirtina.

Ar muzika šiais laikais įgyjo tokia svarbią reikšmę?

Labas, Aida, ką reiškia tavo slapyvardis? Ar nemanai, jog reikėtų su savimi kovoti, kad nebūtum tokia nenuspėjama ir kerštinga?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#6
QuArtZ

QuArtZ

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Ir išvis gerai, kad ją paminėjai, reiškia ji tau svarbi kažkiek, o tai jau pagirtina.

Ar muzika šiais laikais įgyjo tokia svarbią reikšmę?

Labas, Aida, ką reiškia tavo slapyvardis? Ar nemanai, jog reikėtų su savimi kovoti, kad nebūtum tokia nenuspėjama ir kerštinga?


Sveikas, mano slapyvardis jokios reikšmės neturi, kuri būtų susijusi su manim ir pan. tiesiog laikrodžių firma ir tiek. asocijuojasi man su kvarcu. tik tiek.
dėl to kovojimo. Ar galima pavadinti kovojimu tai, kad visada bandau padėti, niekada nesu (kolkas) nieko pikta, bloga padarius nei vienam žmogeliui, nei kuris patinka, nei kuris nepatinka. ;D tiesiog visi žino, kad esu tikrai malonus draugiškas žmogus, linksmas, tačiau jau man blogo nieko negalima padaryti, man kenkti, taip pat mano artimiems draugams, nes žino, kad esu kovojantis žmogus.
tiesiog tokia esu. pietietiškas kraujas vis tik daro savo.
  • 0
Gyvenimas yra per trumpas ar per ilgas, kad leisčiau sau tokią prabangą kaip netinkamai gyventi.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0