Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Lietuvių kalbos įskaita


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 60

#1
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
http://www.egzaminai...b_isk_g.doc.pdf

Ir kokios jūsų mintys mieli abiturientai ir ne abiturientai?
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#2
vika

vika

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 67 Pranešimai:
  • Miestas:Kauno r.
kai kuriom temom nieko neturėčiau ką pasakyt, bet yra tokių, kad šnekėčiau ir šnekėčiau :P
  • 0

#3
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Tai čia ne vien šnekėt reikės. Galėsi rodyt skaidres, atsinešt kokį nutapyta paveikslą ir pan :P

Šių metų kalbėjimas bus paskutinė nesąmonė.
  • 0

#4
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Kalbėt tai aš turbūt visom galėčiau, BET su kultūriniais argumentais ir rimtai kalbėt - tai nebe daug kas ir lieka =D

O dėl skaidrių,tai arba aš nesusigaudau arba: jas rodyti BŪTINA, nes už jų naudojimą yra duodami 2 taškai, o tų skaidrių (na nebūtinai jų) nėra - taškų 0?

Brownai, mūsų švietimo sistema tuoj nebestebins manęs =D
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#5
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Atėjo laikai, kai paprastos įskaitos taps nepaprastais spektakliais. :P
  • 0

#6
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
O mes būsim aktoriai!

P.S. tik dėl to ką prieš tai post'e rašiau, tai ten buvo tik projektas, kuris (kaip šiandien supratau) dar nepatvirtintas labai normaliai ir visgi greičiausia nebus privalomos skaidrės ir pan. =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#7
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
is savo patirties zinau, kad labai patiktu info rinkt ir kalba ruosti is anksto. Kita vertus... kazi ar daug tai pasakys apie pacio abituriento gebejima ta kalba paruosti. Trecia vertus, pamenu, kad mano iskaitos laikymo metu dauguma vienaip ar kitaip jau buvo iskale savo kalbas pagal abstrakcias formuluotes, tik as sugebejau pramiegot ir atlekt tiesiai i kalbejima : D nezinau, is esmes iskaita neturi baisiai daug svarbos paskutiniais metais ir man del to truputi gaila.

pacios potemes pasirode idomios, ypac, netiketai, literaturos [gal tik isskyrus paskutines penkias]. Va jei kulturos potememis tektu kalbeti, uzputociau neblogai. „Patriotizmas – tai taurus darbas savo šaliai, jos kalbai ir kultūrai. Argumentuokite”, seriously?

ir nesupratau, negi sios trys temos tera? Kodel neber nieko apie moksla ir panasiai?
  • 0

#8
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Kadangi aš ėjau tarp pirmųjų 5 , nežinojau, kokios bus potemės.Tai tas jausmas, kai nežinai ir turi tik 20 minučių iš nieko padaryti kažką, yra nuostabiai nepamirštamas.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#9
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
O dar būna tokių temų kaip "Literatūra"? Man niekad nekildavo klausimas, apie ką kalbėti. Pamenu kaip atsakingai jai ruošiaus, kiek straipsnių perskaičiau, kiek daug naujo sužinojau O kalbėjau apie "Frankfruto knygų mugę"
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#10
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:

ir nesupratau, negi sios trys temos tera? Kodel neber nieko apie moksla ir panasiai?

taip, trys. ir kogero gerai, nes tai yra lietuvių kalbos įskaita, ne biologijos ar fizikos ir pan. ir mokytojai kompetetingi šitoj srity.

man tai patinka naujos sąlygos. visų pirma, buvo nesąžininga pirmųjų einančiųjų atžvilgiu, nes jie negalėdavo pasiruošt, o vėlesni einantys galėdavo, nes susižinodavo potemes.
aišku galima sakyt, kad dabar kalbą galės parašyt ne pats mokinys, kažkas jam gali padėt. bet visvien pats turės kalbėt, atsakyt į klausimus, tai ir patikrins jo išprusimą kažkiek, gebėjima kalbėt.
jau pradėjau ruoštis. :) ėmiau ir knygas labiau skaityt, ir šiaip visokių straipsnių perskaičiau, prisiminiau seniau skaitytas knygas.žodžiu, man labai patinka, labai įdomu ruoštis.:)
  • 0

#11
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Man, kaip etatinei tinginei, toks pertvarkymas nelabai patinka. :) Kadangi 10-toj klasėj nieko ruoštis nereikėjo, nors ėjau prieš galą, bet net nesusižinojau potemės, per tas 20min pasirašiau planą, pakalbėjau ir gavau 10. O dabar nesiruošiu dar visai, o sąžinė jau graužia, kad nieko nedarau. :) Baisus dalykas ta sąžinė. Taip ir nebus ramybės iki tos dienos kol atsiskaitysiu. Tai tiesiog manau privalumas tiems, kuriems sunku greitai pasiruošti. Gal ir gerai. :) O dėl temų tai pakankamai įdomios. :) Sėkmės visiems renkantis ir ruošiantis :)
  • 0

#12
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
O kokiomis temomis rengiatės kalbėti?
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#13
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Aš tai literatūros 7-ta poteme. :)
Kokie pasaulinės literatūros kūriniai yra neatsiejama jūsų moralinės tapatybės dalis?
  • 0

#14
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
aš literatūros ,,Literatūrologas Regimantas Tamošaitis teigia: „Rimta literatūra žmogų keičia, populiarioji – jį migdo, skatina dvasinio sotumo bei ramybės jausmą.“ Paaiškinkite, kaip suprantate šią mintį, ir pagrįskite savo požiūrį. '' :)
  • 0

#15
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Kada jums čia ta įskaita, ar čia taip iš anksto jai ruošiatės?
Aišku jei turit laiko ir jums patinka, tai gal ir įdomu iš anksto pradėt ruoštis, bet aš galvoju, kad turbūt užtektų kokių poros dienų, na per vieną susirenki medžiagą, o per kitą pasidarai tekstą, skaidres ir pasimokai ką pasirašei, bent jau aš tai tikrai taip daryčiau :)
  • 0

#16
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
balandžio 14, 15 d.:) tai man taip ir išėjo, kad panašiai per 2 dienas parašiau kalbą. :) o iš anksto todėl, kad mum jau mokytoja liepė pasiruošt, nes klausinės, duos pastabų, kad galėtumėm patobulint.:)
  • 0

#17
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Na aišku, rimtai čia tos mokytojos į viską žiūri :)
O ta įskaita čia turi kam nors reikšmės, neatsimenu ištikro, bet lyg ir atestate nesirašo, ar rašosi?
  • 0

#18
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
rašosi atestate.:) ir tas, kas nori gaut diplomą su pagyrimu, tiem svarbu.be to kažką girdėjau, kad kaikurie univerai žiūrės vidurkį, tai tada irgi svarbu.bet nežinau ar čia jau šiais metais, ar čia tik galvojo taip padaryt.:)
  • 0

#19
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

balandžio 14, 15 d.:) tai man taip ir išėjo, kad panašiai per 2 dienas parašiau kalbą. :) o iš anksto todėl, kad mum jau mokytoja liepė pasiruošt, nes klausinės, duos pastabų, kad galėtumėm patobulint.:)


Pas mus tas pats. Ir bandomas kalbėjimas kitą savaitę. Tiesiog, kad visiems būtų ramu ir nereikėtų paskutinę minutę visko atlikti =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#20
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Neįtemą paklausiu, bet kur žadat studijuoti, Lietuvoje?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0