Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Elektroninės skaityklės Už ir Prieš


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 10

#1
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Kaip vertinate Elektronines skaitykles? :) Suprantu, greičiausiai nei vienas nesinaudojo ja ir neteko laikyti rankose.Man taip pat.Bet vis daugiau internete atsiranda atsiliepimų apie jas.
Pavyzdžiui, Cybook Opus
Nuotrauka
Spėčiau, kad kai kurie autoriai, jei tik išpopuliarės šios skaityklės, knygas leis tik elektroniniu pavidalu, kadangi leidykloms nebereikės tiek daug popieriaus, rašalo ir panašiai.Sumažės gamybos kaštai, nes išleisti laikmenoje, tarkime atminties kortelėje, knygą yra daug pigiau.Bet čia tik mano prielaida, kaip bus iš tiesų nežinau.
Kokia jūsų nuomone? Ar nesusigundytumėte nusipirkti tokią skaityklę?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#2
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Na jei būtų prieinama kaina, tai aš mielai tokią įsigyčiau ir gal ne romanams skaityti, bet tarkim mokslui,manau, tikrai praverstų. Nes kartais spausdintis kokius konspektus, kurie bus reikalingi tik vienam kartui tikrai nesinori, o iš tokios skaityklės būtų patogu mokytis, kad ir kur viešose vietose.
  • 0

#3
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
aš taip už prieinamą kainą tokią skaityklėlę įsigyčiau tik skaitymui viešose vietose ar tekstams , kuriuos reikia skaityti tik kartą . Skaityklėlė šiek tiek patogiau negu autobuse vartyti storą kūrinį , aišku kai kurios knygos dabar yra išleistos kišeniniu formatu (jas kur kas patogiau skaityti keliaujant ar ten kur tikrai netįstum didžiulio leidinio ), tačiau kolkas tokių knygų tikrai mažuma . :D
  • 0

#4
Ingo4eg

Ingo4eg

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 55 Pranešimai:
  • Miestas:vilnius
Man atrodo kad:
1. tai labai patogus dalykas jei kur nors važiuoji. Vietoj to kad imti daug knygų, galima paimti su savim tik šitą skaityklę
2. galima skaityti ir nakti
3. Patogu važiuojant į mokykla (autobuse, troleibuse)
4. Bet jeigu man knyga labai patinka, man geriau ja jausti rankose, vartyti puslapius..mmm..
5. Akys gali pavargti
6. Pati knyga iš vis geriau negy elektroninė skaityklė))
  • 0

#5
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:

...2. galima skaityti ir nakti
5. Akys gali pavargti...


2. Nemaišyk- negalima.
5. O kai skaitai popieriuje atspausdintą tekstą nepavargsta?
  • 0

#6
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Jokia elektroninė skaityklė nepakeis tikros knygos. Ypač naujos knygos kvapo ir malonumo sklaidyti puslapius...
  • 0

#7
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Pakeis.Mačiau trumputį siužetą( ne visą laidą), kalbėjo kažkoks ekspertas, apie šias skaitykles.Praktiškai tai tik laiko klausimas, kada popierinės knygos bus išstumtos.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#8
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

Pakeis.Mačiau trumputį siužetą( ne visą laidą), kalbėjo kažkoks ekspertas, apie šias skaitykles.Praktiškai tai tik laiko klausimas, kada popierinės knygos bus išstumtos.

Kalbu ne apie techninius dalykus. Nori pasakyt, kad ilgainiui knygų visai neliks?! Po milijono metų, gal...

Bet man asmeniškai, maloniau knygą skaityt tokią, kokia ji yra iš tikrųjų (atspausdintą ant popieriaus), o ne per kompą, ar kokią skaityklę. Nesu nusiteikus prieš naujas technologijas, tik sakau, kad man niekas neatstos tikros knygos
  • 0

#9
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Knygų liks, tik visiškai neaišku, kokios liks, kokiais tiražais ir kokiomis kainomis.Konkurencija.Nebent antikvariatuose.Kalbu ne apie milijonus metų,o dešimtmetį.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#10
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
pliusas- tausojamas popierius, taigi tausojami miškai. o minusas, kad man asmeniškai, niekada nepakeis tikros knygos skaitymo malonumo.
  • 0

#11
Ingo4eg

Ingo4eg

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 55 Pranešimai:
  • Miestas:vilnius
Knygos niekada neišnyks!!! Aišku, kad jų gali lagaai sumažėti, bet niekada ne bus tokio momento, kai kas nors nenorės skaityti knygos, vartyti puslapius. Šiam prietaisui gali atsitikti bet kas, o knygos kartais net vndevyje gali gul`to 1000 metų ir vis tiek jas galima būs perskaityti))
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0