Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Justė


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 15

#1
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
sveiki. esu prisijungusi ganetinai seniai ir tik dabar sugalvojau prisistatyti.:) kas as? i si zodi telpa daugybe kitu: abituriente, dukra, sesuo, drauge, svajokle, ieskotoja, mastytoja, skaitytoja, tepliotoja, gamtos myletoja, dviracio mynimo ir kroso megeja ir dar daug daug.:) mano gyvenimas nera labai aktyvus. kogero noreciau daugiau veiklos, bet esu prie tinginiu. ikvepimas ivairiai veiklai uzklumpa naktimis. galiu 2 nakties sugalvot susitvarkyt visus visus savo daiktus.taip neseniai ir padariau.ir su palaima nuejau miegot.:) mano pomegiai- ivairus rankdarbiai. patinka gamint papuosalus, nerti. megstu piesimo procesa(jei taip galima pavadint), pvz nudazyti batu deze, ja apdekoruoti ir panaudoti mergaitiskiem atributam.:) bet kogero rankdarbiais domiuosi labiau nei pati kazka kuriu. galiu valandu valandas stebeti internete ivairiu darbeliu nuotraukas, rinkti idejas. o kazka nuveikt, reikia laukt kol subres galvoj mintis, kas dazniausiai nutinka nakti.:) yra ir tokiu techniku, kuriu pati neismanau, bet grazu ziureti: dekupazas, karpiniai ir daug kitu.:) siuo metu noreciau geriau ivaldyti dziovintu augalu klijavima. o apskritai tai daug ko noreciau ismokt. bet nekokia mano kantrybe.:)
galeciau kalbet ir kalbet, bet pasidarys nuobodu skaityt. galit klaust kas idomu.:)
  • 0

#2
Akela

Akela

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:
  • Miestas:palanga
Sveika :)
kur žadi stoti baigusi mokyklą?
  • 0

#3
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
jau seniai noriu i psichologija :) i ja ir stosiu. aisku noriu i vu, bet jei nepasiseks tai kur nors kitur.net gi neatmetu galimybes i pedagogini.:)
  • 0

#4
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Sveika, Juste, gal lankai kokią dailės mokyklą?
  • 0

#5
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
ne. kai sugalvojau, kad noreciau, buvau 10 klasej, tad jau nelabai isejo. aisku jei labai labai buciau norejus, viskas imanoma.:)
  • 0

#6
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Psichologija gal ir neblogas pasirinkimas:)Gerai, kad žinai ko nori.Svarbu siekt savo užsibrėžtų tikslų:)
  • 0

#7
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
tikrai.:)dziaugiuos, kad zinau ko noriu. sunku tiem, kurie neapsisprendzia.:)
  • 0

#8
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Parašyk ką nors, kas mane nustebintų?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#9
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
as taves nepazistu, todel nezinau kas tave galetu nustebint.:)
  • 0

#10
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Tuo įdomiau- stebinti nepažįstamuosius visada įdomu.Pažįstantys žino ko iš tavęs tikėtis.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#11
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
tai nieko stebinancio mano gyvenime.:)
  • 0

#12
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Sukurk :) Juk aš tavęs nepažįstu
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#13
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
kam man to reikia?:)
  • 0

#14
Irena

Irena

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 13 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Labas.
  • 0
Žmonės vieniši kaip medžiai. Medžiai liečiasi lapais, šakomis, bet kamienai visada stovi atskirai. Visada. (Jurga Ivanauskaitė "Pakalnučių metai")

#15
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
O gal būsi mano kolegė baigusi psichologijos mokslus :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#16
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
o tu jau baigus psichologija?:)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0