Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Linksmoji našlė (Die lustige Witwe)


 • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1

#1
Brownas

Brownas

  Forumo dvasia

 • Moderatoriai
 • 1.457 Pranešimai:
3 veiksmų operetė. Režisierius Gintas Žilys, dirigentas Julius Geniušas, dalinininkė Virginija Idzelytė, choreografas Danil Salimbaev (Rusija). Trukmė 3 val

Vaidina: Raminta Vaicekauskaitė, Laimonas Pautienius, Tomas Ladiga, Kristina Siurbytė, Mindaugas Zimkus ir kt.


Linksmoji našlė

Franco Leharo (Franz Lehár ) operetės „Linksmoji našlė“ premjera įvyko 2008 m. balandžio 6 d.
Operetės statytojai režisierius Gintas Žilys, dirigentas Julius Geniušas, dailininkė Virginija Idzelytė, choreografas Danil Salimbaev (Rusija). Pagrindinius vaidmenis operetėje atlieka žiūrovų pamėgti bei teatro kritikų pastebėti ir įvairiausiais apdovanojimais įvertinti teatro solistai Raminta Vaicekauskaitė, Nomeda Vilkanauskaitė, Raimondas Baranauskas, Laimonas Pautienius, Tomas Ladiga, Gediminas Maciulevičius, Živilė Lamauskienė, Kristina Siurbytė, Kęstutis Alčauskis, Mindaugas Zimkus, Žanas Voronovas, kiti teatro solistai, dalyvauja choro ir baleto artistai.
Nuo premjeros Vienoje 1905 m. F.Leharo operetė „Linksmoji našlė“ tapo viena sėkmingiausių ir dažniausiai statomų visų laikų operečių. Per pirmuosius savo gyvavimo metus užkariavusi visas Europos scenas ir pakerėjusi kelių žemynų muzikinių teatrų publiką operetė „Linksmoji našlė“ nepraranda žavesio jau ilgiau nei šimtmetį. Keletas pasaulinio garso šlageriais virtusių melodijų, užliejančių sielą svaiginančiais smuiko garsais, neįmantrus, smagiai intriguojantis siužetas, aistringi vengriški šokiai - ir lengvabūdiška operetė užkariauja žiūrovų minias. Operetėje pasakojama, kaip turtinga našlė Hana Glavari atvyksta į Paryžių prasiblaškyti. Jos tėvynainiai sunerimę, nes turtingosios našlės naujų vedybų atveju jų mažos šalies „prasiskolinusi“ vyriausybė liks be pagrindinio kapitalo. Grafas Danila gauna užduotį vesti turtuolę našlę ir jos milijonus išsaugoti tėvynei. Tačiau tai ne taip paprasta, nes kadaise Hanos ir Danilos keliai jau buvo susikirtę...Po įvairiausių intrigų virtinės, komiškų situacijų ir kitų operetės siužetui privalomų painių herojų kivirčų, meilė triumfuoja ir „tėvynė tampa išgelbėta“.


Komentaras: Ši operetė tikrai labai patiko, viskas paprasta, gražu su puikiu muzinikiu fonu. Tikrai tinka tiems, kas nori atsipalaiduot ir paklausyt puikios muzikos, bei dar įspūdingesnių solistų pasirodymų.
 • 0

#2
Killer_Bee

Killer_Bee

  Intelektualas (ė)

 • Nariai
 • 620 Pranešimai:
Taip taip - visai nebloga :)
Verta pažiūrėti.
 • 1
Free thinkers are dangerous.
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0