Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Įdomiausi šiuolaikiniai lietuvių rašytojai.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 108

#61
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Bet aš nerašau apie XX a. pab ir tai ką matau, aš rašau tai, ką perskaičiau šaltiniuose, memuaruose ir pan...plius tai šiek tiek biografiškas romanas susijęs su paties mano tolimiais protėviais. 8-) Ir aš nesiteisinu...gink dieve..
  • 0

#62
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
tai kaip pats sakai tai istorija su aliuzija i dabarti. na veiksmas vyksta senovej, istatymai senoviski, o problemos dabartines. tai man atrodo gerai, man patinka, kai buna problemos dabartines, na arba amzinosios problemos :D
  • 0

#63
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Na, problemos tai ten iš dalies dabartinės, ten gali yra lyginimas dabarties ir senosios moralės. Aišku, tie visi išprievartavimai ir sumušimai nėra pateikiami taip baisiai, kaip čia Dori, ėmė įsivaizduoti, jie visi su tokia užslėpta intencija, mąstymu, aplinka siejasi. Ten nėra taip, kad užpyko vyras atėjo pas žmona išprievartavo išėjo parūkė vėl išprievartavo ir tada nuėjo į klubą piketo lošt...to tai nėra aišku...ten net prievartavimas gražus sakyčiau, bent jau man... :tmi:
  • 0

#64
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Bet aš nerašau apie XX a. pab ir tai ką matau, aš rašau tai, ką perskaičiau šaltiniuose, memuaruose ir pan...plius tai šiek tiek biografiškas romanas susijęs su paties mano tolimiais protėviais. 8-) Ir aš nesiteisinu...gink dieve..


Aš turiu omeny, kad tie rašytojai rašydavo, tai ką matė, kai gyveno :D Aš nieko prieš tavo romaną neturiu, nepagalvok. Norėčiau visą perskaityti (kiek jau metų jį rašai? 5?) , kai išleisi, o kad išleisi tai tikrai tikiu
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#65
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
5 metai ir kolkas tik 608 psl.
  • 0

#66
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Na, problemos tai ten iš dalies dabartinės, ten gali yra lyginimas dabarties ir senosios moralės. Aišku, tie visi išprievartavimai ir sumušimai nėra pateikiami taip baisiai, kaip čia Dori, ėmė įsivaizduoti, jie visi su tokia užslėpta intencija, mąstymu, aplinka siejasi. Ten nėra taip, kad užpyko vyras atėjo pas žmona išprievartavo išėjo parūkė vėl išprievartavo ir tada nuėjo į klubą piketo lošt...to tai nėra aišku...ten net prievartavimas gražus sakyčiau, bent jau man... :tmi:

Prievartavimas gražus :D Gali pačiais gražiausiais žodžiais tai aprašyti, bet kas prieš kito žmogaus valią, man nebus gražu
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#67
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
kad ten ir pačiam tam prievartaujamam žmogui pirma kartą patinka, tik antrą kartą sutrikimas jaučiasi... 8-)
  • 0

#68
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

5 metai ir kolkas tik 608 psl.

man tai cia atrodo net, o ne tik :D
na as taip pat noreciau paskaityt :)
na as esu skaicius viena knyga kur buvo isprievartavimas, bet moteris priesinosi del principo, o ne del nenorejimo, tai visai grazu buvo :)
  • 0

#69
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
ne cia tai tik....kadangi turbūt antra skyriu baigsiu ties 700 - 800 psl o tada pradėsiu paskutinį trečia skyrių kuris jaučiu pasieks virš 1000 psl...

Na, čia tai biški pasipriešina, bet kadangi ta žmona myli vyrą ir supranta dėl ko jis taip elgiasi tai viską keičia.
  • 0

#70
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

ne cia tai tik....kadangi turbūt antra skyriu baigsiu ties 700 - 800 psl o tada pradėsiu paskutinį trečia skyrių kuris jaučiu pasieks virš 1000 psl...

Na, čia tai biški pasipriešina, bet kadangi ta žmona myli vyrą ir supranta dėl ko jis taip elgiasi tai viską keičia.


toj knygoj tai ten ir vyras su zmona ir tai ju pirmoji naktis, o veiksmas vyksta XV-XVIa. tai jis ir ale pasieme kas jam priklause :D Kalbu apie Dzudi Devero "Aksomine priesaika" :)
  • 0

#71
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Tai viduramžiais dar netokių dalykų žinau kas buvo turėtų būt gera knyga... pas mane pirmoji naktis labai graži, tik pogimdybivinė žmonos deprisija ir priekaištai vyrui nusibosta.
  • 0

#72
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

kad ten ir pačiam tam prievartaujamam žmogui pirma kartą patinka, tik antrą kartą sutrikimas jaučiasi... 8-)


Tai čia man jau primena seksualines fantazijas, o ne preivartą :D Paskaitytum Saramago "Aklumas" prievartavimo sceną, tada suprastum :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#73
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
O tu paskaitytum mano, tai suprastum, kad pas mane fantazijos mažai...pas mane juk kunigaikštis ne gyvulys, o eruditas, išsilavinęs, pastabus, aukšta postą užimantis...taigi nešoks ant žmonos kaip bulius ant karvės... 8-)
  • 0

#74
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

O tu paskaitytum mano, tai suprastum, kad pas mane fantazijos mažai...pas mane juk kunigaikštis ne gyvulys, o eruditas, išsilavinęs, pastabus, aukšta postą užimantis...taigi nešoks ant žmonos kaip bulius ant karvės... 8-)

Na žinoma, kunigaikštis, prieš tai gražiai kelnes nusimaus, susilanksyts, pasidės ant lovos, nuo žmonos rūbų sagų neišplės ir dar psakys jai kokia poza atsigulti, kad būtų patogiau prievartauti.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#75
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Tai viduramžiais dar netokių dalykų žinau kas buvo turėtų būt gera knyga... pas mane pirmoji naktis labai graži, tik pogimdybivinė žmonos deprisija ir priekaištai vyrui nusibosta.


juros katedroj, tai aprasyta, kaip bajoras naudojas teise i pirma nakti valstiecio seimoje tika sukurtoj.
o ta knyga tai muilas is principo, nors vaizduoja stiprias viduramziu moteris, labai lengvai skaitos visa saga :)
  • 0

#76
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
:) :D :D :D :D šiaip tai prievartavo ne kambaryje o karietoje, prieš tai po lauke dar susimušė, po to kai išprievartavo tai dar ir į savo kambarį pasikvietė pratęsimo... aisku as čia biski su sarkazmu parasiau dabar...bet pirncipas panašus tik labiau mistifikuotas ir moralinis.
  • 0

#77
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

:) :D :D :D :D šiaip tai prievartavo ne kambaryje o karietoje, prieš tai po lauke dar susimušė, po to kai išprievartavo tai dar ir į savo kambarį pasikvietė pratęsimo...


Nu sakau, kad čia muilo opera bus |( nelabai mane įtikintų tokios istorijos.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#78
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
tu pati muilas esi...paskaityk ,,Kembridžo Rusijos istorija", tai tikrai negalvosi kad muilas.. 8-)
  • 0

#79
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
:) :D :D Prasivardžiuoji kaip vaikų darželyje :D
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#80
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Aš širdį dar 5, prote 700 m. o pats jaučiuosi kiap 400 m. :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0