Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Įdomiausi šiuolaikiniai lietuvių rašytojai.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 108

#101
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Aš tai nepritariu, man modernizmas istorinis stilius, kuris jau pasibaigęs
  • 0

#102
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Nuo kada mes skaičiuojame šiuos laikus, kadangi modenieji laikai esti nuo 1918 iki dabar...vadinasi dabar vis dar modernas...

Nuo XXpab, yra postmodernizmas
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#103
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Ale vat matai, kaip įdomiai... tai kodėl pas mus istorijoj kala, kad mes vis dar moderne... 8-)
  • 0

#104
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Sakyčiau, kad nereikėtų plakti istorijos ir literatūrinių srovių.Labai kartais sunku atskirti, kas yra neoromantizmas,modernizmas, postmodernizmas ir t.t. ,kur ta riba, nes ne visada išlaikomi būdingi bruožai.
Man viskas, kas buvo rašyta nuo 1990 yra šiuolaikiška.Tai gali būti šiuolaikiška moderni kūryba.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#105
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Tai tada duodu pavyzdį, tarkim aš parašau knyga dabar. Ji yra romantizmo srovės, bet taip išeina, kad ją laiko šiuolaikiška? ;)
  • 0

#106
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Tai tada duodu pavyzdį, tarkim aš parašau knyga dabar. Ji yra romantizmo srovės, bet taip išeina, kad ją laiko šiuolaikiška? ;)


Tu būtum šių laikų rašytojas, rašantis apie romantizmo laikotarpį.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#107
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Tu matai, kaip įdomiai. ;) :)
  • 0

#108
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:

Tai tada duodu pavyzdį, tarkim aš parašau knyga dabar. Ji yra romantizmo srovės, bet taip išeina, kad ją laiko šiuolaikiška? :D


Manau, kad būtum grynas postmodernus rašytojas :o

O šiaip tai žinoma, kad kiekviena disciplina turi savo ribas kada kas prasidėjo ar baigėsi. Todėl ir būtų įdomu sužinot tiksliai kada lietuvių literatūra jau laikoma šiuolaikinė, bet gaila, kad turbūt neturim jokio lietuvių filologo kas tiksliai, jei tai išvis įmanoma, tai pasakytų :)
  • 0

#109
Domant4

Domant4
  • Nariai
  • 2 Pranešimai:
Sveiki. Ką Jūs galvojate apie Rimantą Šavelį ir jo "Tadas Blindą"? Knyga buvo išleista dar 1987 metais, šiemet jau pasirodė naujas leidimas, o jos pristatymas bus šiandien 18h: http://www.glaustai.... ... mas-159893. Planuoju nueit vien dėl to, kad tai Tadas Blinda, vaikystės herojus ;)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0