Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Parekomenduokit knygų


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 19

#1
ariel

ariel
  • Nariai
  • 4 Pranešimai:
Sveiki . Norėčiau pasiteirauti knygų man 12 metų . Skaitau įvairias, tik nesiūlykit romanų . Dabar skaitau n-14 Apokalipsė 8-)
  • 0

#2
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Ir aš tą skaičiau savuoju laiku..
Ir pamenu ji man netgi patiko ;DD
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#3
ariel

ariel
  • Nariai
  • 4 Pranešimai:
o kokiu knygu gerų žinai?
  • 0

#4
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
"Dėdės Tomo trobelė" :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#5
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

o kokiu knygu gerų žinai?

Aš nelabai suprantu ką tu laikai gera..
Nes pvz tai ką aš laikiau gerų..Tau gali visai nepatikti..
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#6
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Geros knygos yra tokios, kurios nesikandžioja.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#7
ariel

ariel
  • Nariai
  • 4 Pranešimai:
;D Nesikandzioja Nu laikau pvz patiko Apokalipse , Vaiduoklis uz sienos .
  • 0

#8
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Manau, kad ir skaityk Beveik suaugę, N-14, Šaunioms mergaitės geros knygos (na kažkaip taip vadinasi =D).Tai nebus aukštos literatūrinės vertės knygos, tačiau pramogai ir jeigu tokios patinka - tai pirmyn =)
O šiaip patariu skaityti pasakas =) visai tai nėra vaikiška =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#9
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

O šiaip patariu skaityti pasakas =) visai tai nėra vaikiška =)


Pritariu, ypač "Alisa stebuklų šalyje"
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#10
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė


O šiaip patariu skaityti pasakas =) visai tai nėra vaikiška =)


Pritariu, ypač "Alisa stebuklų šalyje"


Šita pasaka yra mano nemėgstamiausias vaikystės kūrinys ir šiaip nepatinka iki dabar :)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#11
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda


O šiaip patariu skaityti pasakas =) visai tai nėra vaikiška =)


Pritariu, ypač "Alisa stebuklų šalyje"


Šita pasaka yra mano nemėgstamiausias vaikystės kūrinys ir šiaip nepatinka iki dabar :)


Bet tai pasaka, kurioje sudėti visi psichiniai sutrikimai
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#12
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Tiesą pasakius tai dorai aš jos neskaičiau =D BET tas filmukas su tokiais tragiškais triušiais ir kažkokia keista Alisa, tai man buvo fui =D (nieko nenoriu įžeisti =D)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#13
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

Tiesą pasakius tai dorai aš jos neskaičiau =D BET tas filmukas su tokiais tragiškais triušiais ir kažkokia keista Alisa, tai man buvo fui =D (nieko nenoriu įžeisti =D)


Aš vaikystėj kažkaip neišdrįsau jos paskaityt:)Užteko ir man multiko...
  • 0

#14
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Aš kiekvieną vasarą perskaitau Alisą stebuklų šaly :$ nors kai buvau maža man ir nepatiko, o dabar gaunasi taip, kad šią knygutę esu daugiausiai kartų skaičius iš visų skaitytų knygų :D
Iš tikro, tai net nežinau kodėl ją skaitau, čia ko gero psichologų jau reiktų klaust
  • 0

#15
Ingo4eg

Ingo4eg

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 55 Pranešimai:
  • Miestas:vilnius
Aš vaikysteje perskaičiau Alisa Stebuklų šaly, bet man žiauriai nepatiko. Dabar va noriu vėl perskaityti)
  • 0

#16
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
man ,,alisa stebuklų šalyje'' irgi nepadarė įspūdžio ir net nebeprisimenu, ar pabaigiau ją iki galo perskaityt. beje, man užkliuvo ariel pasakymas, kad nesiūlytume romanų. juk romanai yra patys įvairiausi... ir gal nepameluosiu pasakydama, kad sudaro didžiausią dalį visų grožinės literatūros knygų.. net ir tos pačios ,,Dvynukės'' (Erich Kästner) , jei neklystu yra romanas. siūlau paskaityti šią knygutę, nes ji gan įdomi.. man dar išlikę prisiminimai nuo tada, kai per ltv (lrt?) rodydavo kelių dalių lietuvišką filmą ,,dvynukės'' . labai įdomus man tuo laiku buvo. o pasiūlyti galima daug. Mergiote jau parašė tas knygas, kurios populiarios tavo amžiuje :D
  • 0

#17
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Aš dar patarčiau Sent-Egziuperi „Mažasis princas“ ir ką nors iš Astridos Lindgren. Mane asmeniškai kai buvau maždaug 12 metų laaaaabai paveikė jos knyga „Broliai liūtaširdžiai“, dar žinoma galima imti „Pepę ilgakojinę“ (tiesą sakant, kai buvo mažesnė būtent animacija Pepės man nepatiko, tačiau kuo toliau tuo labiau žaviuosi šio personažo stiprybe ir branda). Be to, V. Žilinskaitės „Robotas ir peteliškė“ atrodė lyg ir nebloga knyga. :)

Išties... Kalbant apie knygas vaikams (iš klasikinių rašytojų) tai nežinau ar jos vaikams... Jose galima įžvelgti tiek poteksčių, kad ir suaugusieji turėtų ką veikti. Jei tik šiuo metu rasčiau daugiau laiko tikrai paskaityčiau kokią „vaikišką“ knygą.
  • 0

#18
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Mažasis princas šiaip visai nevaikiška, tačiau galima ir kitaip traktuoti =D

O Astridos Lindgren knygas tai būtina vaikystės skaityti =D man Ronja Plėšiko duktė dar labai patiko, na ir Pepė taip pat, ir Broliai Liūtaširdžiai. Tik Mūsų visų Madikė kažin kaip nesiskaitė...

Dar aš rekomenduočiau Vytautą Račicką =) ir Polianą (nepamenu autorės) - nuostabi knyga! Labai! Būtina perskaityti.

Dar man patinka serija 10+. Nebanalios, vaikiškos su tokiomis idėjomis, kad dažnam suaugusiam galima skaityti =) (bent jau kiek man pasitaikė)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#19
Urte

Urte

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 14 Pranešimai:
Man irgi yra 12. Megstu fantastika tai (Hari Poteri) rekomenduoju! Pazymetoji irgi.....
  • 0

#20
remiggel

remiggel
  • Nariai
  • 7 Pranešimai:

Polianą galiu rekomenduoti, įdomi knygą apie žaismingą pasaulio supratimą. Rekomenduojama bent paaugliams, bet manau kad gali ir jaunesni skaityti šią knygą


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0