Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Olimpiados


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 34

#21
katastrofa

katastrofa

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 180 Pranešimai:
Na ne. Kiekvienas individualiai ;D
  • 0
Gyvenimas - tai žaidimas. Tik be taisyklių.

#22
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
reiskia nepazistu tokio konkurso :} lauksiu ispudziu, idomu, kokie ten gi klausimai.
  • 0

#23
katastrofa

katastrofa

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 180 Pranešimai:
Jis vyksta Romerio universitete. Kiek zinau kiekvienais metais :) parašysiu įspūdžius būtinai :)
  • 0
Gyvenimas - tai žaidimas. Tik be taisyklių.

#24
smilga

smilga

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 69 Pranešimai:
Net neabejoju, kad daugelis bent vienoj olimpiadoj tikrai dalyvę. Kuriose tekę išbandyti jėgas? Kokie įspūdžiai? Gal kas šiais metais planuoja kažkur dalyvaut?
  • 0
"Mes patys turime talentus uždirbti.Mums yra duotas pagrindas,tasai pradinis kapitalas.Tačiau jis vienas nepadarys mūsų buvimo egzistencija.Jis vienas mus nuves tik į tamsybes."

#25
Insomniakė

Insomniakė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 78 Pranešimai:
Dalyvavau anglų, lietuvių, matematikos, biologijos ir chemijos olimpiadose. Šiais metais taip pat teks dalyvauti biologijos ir chemijos. Šiaip tai nelabai aš jas mėgstu, pernai į nei vieną nesugebėjo prikalbint, šiais metais nežinia kodėl sutikau, su taip išdraskytais nervais nieko protingo neparašysiu. Rajoninėse smagu nebent dėl to, jog gali susipažint su naujais žmonėmis, jei aišku pakliūni tarp draugiškų žmonių, o ne vien kategoriškų konkurentų ir žinoma pamatai kur dar labiau reiktų pasigilint.
  • 0

#26
smilga

smilga

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 69 Pranešimai:

Dalyvavau anglų, lietuvių, matematikos, biologijos ir chemijos olimpiadose. Šiais metais taip pat teks dalyvauti biologijos ir chemijos. Šiaip tai nelabai aš jas mėgstu, pernai į nei vieną nesugebėjo prikalbint, šiais metais nežinia kodėl sutikau, su taip išdraskytais nervais nieko protingo neparašysiu. Rajoninėse smagu nebent dėl to, jog gali susipažint su naujais žmonėmis, jei aišku pakliūni tarp draugiškų žmonių, o ne vien kategoriškų konkurentų ir žinoma pamatai kur dar labiau reiktų pasigilint.


O respublikinėj neteko dalyvaut?
  • 0
"Mes patys turime talentus uždirbti.Mums yra duotas pagrindas,tasai pradinis kapitalas.Tačiau jis vienas nepadarys mūsų buvimo egzistencija.Jis vienas mus nuves tik į tamsybes."

#27
Insomniakė

Insomniakė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 78 Pranešimai:
O aš parašiau rajoninėse, nors minty turėjau respublikines, et tas išsiblaškymas. Teko vieną kartą respublikinėj biologijos.
  • 0

#28
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
..nutirpo kojos, po to perėjo šiurpuliukai prie rankų..buvau visai pamiršus, gi mokytoja sakė, kad kad chemijos olimpiada penktadienį bus.Yeas, baby blue. Matyt teks, kaip ir kiekvienais metais, tarti velniop, nes. Visgi teko būti joje be pasiruošimo ir saldžiai pamiegoti.
  • 0

#29
Insomniakė

Insomniakė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 78 Pranešimai:
Aš paskutinėm dienom tik suskubau ruoštis chemijos olimpiadai, nors ketinau jai paskirti nemažai laiko. Dabar nebežinau nuo kurio galo ruoštis kai ji jau poryt.
  • 0

#30
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
Atrodo "kam ten ruoštis, kiek jau moki, tiek", bet turbūt ten nueini (nepasiruošęs turiu omeny) pašiurpti, kiek gi pasirodo dar daug nežinai, nors manei kiek kitaip..man po to būna baisiai juokinga, nes gi rajoninėse taiso tie patys mokytojai..dažniausiai kitą dieną jie santūriai tyli.
  • 0

#31
Insomniakė

Insomniakė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 78 Pranešimai:
Išpradžių pašiurpsti, bet poto iš panikos man jau linksma pasidaro, spręndi nežinia kaip, kad tik nepalikt tuščios vietos. Nes visgi negana išmanyt vien chemiją, formulės pasitaiko ir su fizikos perpintos ir pan, o mokyklinio kurso ten tik griaučiai būna, todėl pasiseks arba labai jau gabiam, arba labai jau daug dirbančiam. Santūriai nutyli ir pagalvoja ,,ir iš kur pas ją 10 metiniam" :D
  • 0

#32
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
mokyklos laikais as ir syki sudalyvavau chemijos olimpiadoj miesto :D musu mokytoja net ne visad pasakydavo kada ji vyksta, tai apie pasiruosima isvis tyliu :) (nors siaip chemijos mokiaus tikrai gerokai daugiau nei paprasti mokiniai) :) o kadangi mokytoja nebuvo is aktyvisciu olimpiadose, tai ir man praeit is miesto i rajonine maza vilciu tebuvo :) 12oj klasej dalyvavau Janickio konkurse :) siaip dalyvaudavau kengurose :)
  • 0

#33
Lota

Lota

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 177 Pranešimai:
  • Miestas:kur teka pieno upės...
Kiek čia chemikų pas mus :D Aš taip pat neblogai mokėjau iki 10 klasės, tada susimoviau smarkiai... O šiaip pati tik mokyklinėse dalyvaudavau, nes pas mus protingų daug, nors niekas niekur važiuoti nenori, pasirodyti gerai vis vien pageidauja, tad atranka didelė ir niekur neprasiverždavau... Ne man, matyt. Nors ne, pala, matematikos miesto olimpiadoje kartą dalyvavau. Labai sunku buvo, o jei dar būtų respublikinė, tai iš viso streso neišlaikyčiau ir pabėgčiau :D O šiaip dažnai dalyvaudavau kengūrose visokiose, Amberstar ir panašiai. Dabar jau nelabai dalyvauju (o gal dar pas mus neprasidėjo ta olimpiadų karštinė?). Į chemijas ir matematikas nepretenduoju, bet jei į biologijos ar lietuvių olimpiadą pakvies, tikriausiai nueisiu :) Kol dar mokykloje, kol turiu galimybę sudalyvauti šiuose dalykuose, išbandyti save, kodėl gi ne? Tiesa, anglų mokytoja klausė, ar nenorėčiau sudalyvauti anglų miesto olimpiadoje... Prisiklausiau jūsų, tad jei vėl paklaus, tikriausiai sutiksiu :)
Va, ką tik pastebėjau, kad "Scenos pavasaris" taip pat skaitosi kaip olimpiada :D nesupratau kodėl, bet jei skaitosi, tai esu dalyvavusi.
  • 0

#34
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
o as chemijos nemegau ir nesupratau, so there!!

olimpiadose tai... lietuviu po defaultu, anglu ir matematikos net respublikinese, lol. Skaitovu konkursai dar ir ZYNYS, cia cirkas, apie kuri geriau neklauskit, nors siaip smagu budavo, negaliu sakyt. Teatru festivaliai irgi, jo, apdalyvauti.
  • 0

#35
nervous.head

nervous.head

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 26 Pranešimai:

Sugadina, nesugadina. Koks skirtumas. Jau niekas nieko nepakeis tikrai, taigi kodėl nepradėti dirbti ten, kur gerai moka? :lol:


Koks paviršutiniškas požiūris į gyvenimą. :)
  • 0
"Optimizmas yra karti pajuoka iš žmogaus sielvarto."




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0