Peršokti prie turinio

Nuotrauka

kino pavasaris [2010]


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 34

#1
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:
link
Liko penkios dienos iki festivalio pradžios. Gal kas turit rekomendacijų?
  • 0

#2
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Turiu rekomendaciją: eikit ir žiūrėkit.Viena iš progų pailsėti nuo holivudo filmų.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#3
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Gaila, kad aš šiemet labai užsiėmus ir negalėsiu daug kur nueit, bet tikrai pasistengsiu į Henekes Baltas kaspinas
O šiaip tikrai būtų gerai, kad parašytumėt apie labiau įsimintinus kino pavasario filmus, kas ką žadat žiūrėt, o gal jau matėt. :P
  • 0

#4
Ingo4eg

Ingo4eg

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 55 Pranešimai:
  • Miestas:vilnius
O aš su drauge einam į trumpametražinius filmus kitą šeštadienį)
  • 0

#5
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:
Jeigu gausiu bilietą- the departures

irreversible
tušti namai
the fountain
my blueberry nights
sleuth
annie leibovitz
IIrr nei vieno iš šitų nemačiau per kino pavasarį.
Nebent annie leibovitz, kurio nerekomenduočiau.
  • 0

#6
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Turiu rekomendaciją: eikit ir žiūrėkit.Viena iš progų pailsėti nuo holivudo filmų.

...nes visas Holivudas sucks ir taip be proto baisiai vargina? Holivudas Holivudui nelygus. Kaip ir ~*nepriklausomi uzsienio filmai*~ neretai buna paskutinis slamstas.

meginsiu nusitist i A Serious Man ir i trumpus, del kitko ziuresiuos.
  • 0

#7
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

...nes visas Holivudas sucks ir taip be proto baisiai vargina? Holivudas Holivudui nelygus. Kaip ir ~*nepriklausomi uzsienio filmai*~ neretai buna paskutinis slamstas.

Jo, gali sakyti, kad Holivude nuostabių yra, bet bet kuriuo atveju, tai vis tiek kvepia Vakarų kultūra, amerikonizmu, tik ne tokiu banaliu ir snobišku,bet kitko nepaslėpsi.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#8
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
jei nebanalu ir snobiska [??? idomu, kuria prasme vartoji si zodi], tai kodel blogai? Ar tiesiog nusistates pries vakaru kultura bet kuriuo atveju ir bet kuriuo pavidalu? Tik pries ja ar tik pries kitas kulturas? Nuosirdziai idomu. Ir truputi nesuvokiama.
  • 0

#9
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:

...nes visas Holivudas sucks ir taip be proto baisiai vargina? Holivudas Holivudui nelygus. Kaip ir ~*nepriklausomi uzsienio filmai*~ neretai buna paskutinis slamstas.

Jo, gali sakyti, kad Holivude nuostabių yra, bet bet kuriuo atveju, tai vis tiek kvepia Vakarų kultūra, amerikonizmu, tik ne tokiu banaliu ir snobišku,bet kitko nepaslėpsi.

Turi kažką prieš vakarų kultūrą?
  • 0

#10
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
marmeladui atsakui pirmam, nes trumpesnis atsakymas: taip, turiu.

jei nebanalu ir snobiska [??? idomu, kuria prasme vartoji si zodi], tai kodel blogai? Ar tiesiog nusistates pries vakaru kultura bet kuriuo atveju ir bet kuriuo pavidalu? Tik pries ja ar tik pries kitas kulturas? Nuosirdziai idomu. Ir truputi nesuvokiama.

Visų pirma, nemanau, kad aš ,,važiuoju" ant vakarų kultūros dėl to, kad šiais laikais, tarp kai kurių žmonių, tai darosi populiaru ar vien iš idėjos.
Sunku man atsakyti dabar dėl banalumo ir snobiškumo, kadangi reikėtų nagrinėti konkrečius pavyzdžius, kad susišnekėtume.
Esu prieš vakarų kultūrą, prieš vakarietišką politiką, prieš amerikonizmą, prieš vartotojišką vakarų visuomenę, o ar tai stebina?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#11
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Yoel, kaip tas priešiškumas atsispindi jūsų veiksmuose?
  • 0

#12
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Jau tai, kad aš suvokiu tai, yra didelis veiksmas.O šiaip stengiuosi gyventi kitaip ir mano įsitikinimai nulemti kitų dalykų.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#13
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

Esu prieš vakarų kultūrą, prieš vakarietišką politiką, prieš amerikonizmą, prieš vartotojišką vakarų visuomenę, o ar tai stebina?



O už ką esi UŽ?
Viską kas siejama su rusų politika?
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#14
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Oj ne.Aš esu už laisvą žmogų.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#15
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Bet vakarų politika kalbant apie demokratiją, būtent ir propaguoja laisvą žmogų.
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#16
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Jokiu būdu ne.Dabar paplitusi ne demokratija,o liberalizmas t.y. laisvė suteikiama ne žmogui, bet suteikiama laisvė prieiti prie žmogaus ir jį paveikti įvairiais būdais, pavyzdžiui, reklama.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#17
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:

Jokiu būdu ne.Dabar paplitusi ne demokratija,o liberalizmas t.y. laisvė suteikiama ne žmogui, bet suteikiama laisvė prieiti prie žmogaus ir jį paveikti įvairiais būdais, pavyzdžiui, reklama.

įdomi mintis, nebuvau apie tai pagalvojus
  • 0

#18
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Na gal ir teisybė, tačiau iš kitos pusės, tai laisvas žmogus laisvai renkasi =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#19
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Taip, tik mūsų visuomenėje laisvų žmonių labai nedaug.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#20
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Čia jau kita problema =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0