Peršokti prie turinio

Nuotrauka

kino pavasaris [2010]


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 34

#21
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Ne.Čia ta pati problema.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#22
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Visų pirma, nemanau, kad aš ,,važiuoju" ant vakarų kultūros dėl to, kad šiais laikais, tarp kai kurių žmonių, tai darosi populiaru ar vien iš idėjos.
Sunku man atsakyti dabar dėl banalumo ir snobiškumo, kadangi reikėtų nagrinėti konkrečius pavyzdžius, kad susišnekėtume.
Esu prieš vakarų kultūrą, prieš vakarietišką politiką, prieš amerikonizmą, prieš vartotojišką vakarų visuomenę, o ar tai stebina?

tau geriau zinot, vaziuoji del mados ar vien is idejos.

isties si diskusija man atrodytu neverta demesio, tiesiog, kadangi ji kilo kino temoje, man kelia daug priestaringu jausmu. Butent tavo fraze, kad net jei Holivude susukamas puikus filmas, jis vis tiek yra kazkoks ne toks del to, kad kvepia amerikonizmu ir vakarietiska kultura.

nezinau net nuo ko pradeti; man tiesiog nuosirdziai idomu, ka tuomet manai apie lietuviskos kulturos mainstreama ir gerus dalykus, kuriuos sukuriame. Ar del netikusiu, sakykim, musu kureju TV serialu, nevykusiu politiku ir, nezinau, lietuvisko pavydo [pasirinkau stereotipa, nes ir pats jais prabilai] butu verta nurasyti visa musu kultura?

[velgi - man atrodo, kad amerikonizmas, kaip tu ji vadini, nera visa tai, kuo tu ji laikai. Nors, tiesa, tas -izmas iskart skamba negatyviai; galbut taip ivardiji visus neigiamus dalykus, su kuriais tai asocijuojasi Vakarai.]

mano akimis, kultura negali buti blogis pats savaime. Suprantu, kodel gali erzinti tie vakarietiskumo dalykai, kurie tau nepatinka. Bet buti pries kultura is principo - man tai nesuvokiama. Leisiu sau pastebeti, kad galbut per siaurai i visa tai ziuri. O gal tiesiog... lengviau kartais ne suvokti, uz ka esi, o pareiksti, pries ka eini. Buna.
  • 0

#23
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

nezinau net nuo ko pradeti; man tiesiog nuosirdziai idomu, ka tuomet manai apie lietuviskos kulturos mainstreama ir gerus dalykus, kuriuos sukuriame. Ar del netikusiu, sakykim, musu kureju TV serialu, nevykusiu politiku ir, nezinau, lietuvisko pavydo [pasirinkau stereotipa, nes ir pats jais prabilai] butu verta nurasyti visa musu kultura?

[velgi - man atrodo, kad amerikonizmas, kaip tu ji vadini, nera visa tai, kuo tu ji laikai. Nors, tiesa, tas -izmas iskart skamba negatyviai; galbut taip ivardiji visus neigiamus dalykus, su kuriais tai asocijuojasi Vakarai.]

mano akimis, kultura negali buti blogis pats savaime. Suprantu, kodel gali erzinti tie vakarietiskumo dalykai, kurie tau nepatinka. Bet buti pries kultura is principo - man tai nesuvokiama. Leisiu sau pastebeti, kad galbut per siaurai i visa tai ziuri. O gal tiesiog... lengviau kartais ne suvokti, uz ka esi, o pareiksti, pries ka eini. Buna.

O prie ko čia mūsų kultūra? Aš kaip tik už ją esu.Mano lentynoje pakankamai daug lietuviškų knygų, dažnai perku jas vien dėl to, kad paremčiau lietuvių rašytojus- D.Kajokas, M.Martinaitis, V.Juknaitė, M.Katiliškis ir t.t.
Kultūra gali ir yra blogis.Bet tu čia darai klaidą.Ne savaime.Okaip ji yra vartojama ir kokiu tikslu siūloma siūloma.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#24
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
BUTENT! Beveik ta pati tais pat zodziais norejau pridurti ankstesniam poste.

prie to, kad bandziau parodyti, kaip as suprantu, kodel negalima iskart nurasyti vienos ar kitos kulturos. As nesakau, kad neremi lietuvisko meno ar dar kazkas, ten tiesiog breziau analogija.
  • 0

#25
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Taigi, aš tik darau kategorišką išvada, kad Vakarų kultūra iš esmės yra blogis.Aš nekalbu apie praeitį.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#26
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
na, as su tavimi nesutinku, tuom diskusija galime ir baigti.

[anam poste pamirsau pridurti, kad protingi zmones kad ir toj pacioj Amerikoj izvelgia sistemos trukumus. Vargu ar mes galim ka nors naujo apie tai pasakyti]
  • 0

#27
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Malonu, kai žmogus leidžia baigti diskusiją, nors pats ir nesutinka :D
p.s. protingi žmonės Amerikoj nieko nebando įžvelgti.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#28
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
o tu paziurek ta video ir tada taip sakyk. Nepyk, bet matosi, kad ziuri i viska tik is savo varpines. Kas nera blogai, ir labai suprantama, bet jei kalbi ir uz kitus... tai pasidomek bent! Bet jo, jo, baigiam, tik buk geras, neskelk is karto posto su panasia mintim, nes sunku susilaikyti neatsakius.
  • 0

#29
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Teko man pabuvoti JAV.Galiu pasakyti tik tiek, kodėl iškeliu tokią mintį.Protingas žmogus JAV nieko nesprendžia ir neieško toje sistemoje nei klaidų nei teigiamų ar neigiamų savybių.Protingas žmogus ignoruoja tą kultūrą ir nesileidžia su ja į jokį kontaktą.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#30
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
tarkim :} perskaiciau tavo posta, supratau, ka turejai omeny, as visgi norejau pasakyti ne tai, tebunie.

~*KINO PAVASARIS*~

ziurejau A Serious Man [tiesa, ne KP, bet programinis, tad]. Patiko, gal-net-labai - Coenai filmus suka su tokia meile kinui, kad jau vien del to negali atsiplest. Sia ~komedija~ nesusipazinusiems gali buti nejauku ziureti, tokia niuki ir nesmagi vietomis. Kinas, po kurio chebra burba, kad *per mazai veiksmo*, bet del to juk ir kinas, svarbu ne tik kas, bet ir kaip.
  • 0

#31
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:
„A serious man“

Larry Gopnik: The Uncertainty Principle. It proves we can't ever really know... what's going on. So it shouldn't bother you. Not being able to figure anything out. Although you will be responsible for this on the mid-term.



Rabbi Marshak: When the truth is found. To be lies.
Rabbi Marshak: And all the hope. Within you dies. Then what?
[the rabbi clears his throat again]
Rabbi Marshak: Grace Slick. Marty Balin. Paul Kanta. Jorma...
Danny Gopnik: Kaukonen.
Rabbi Marshak: ...something. These are the membas of the Airplane. Interesting. Here.
Rabbi Marshak: Be a good boy.

;)

the Jewish stuff was hard to swallow though.
  • 0

#32
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Aš ir prisidedu prie „A serious man“ gerbėjų, man ypač patiko ta vieta apie dantis ;)
Na pagaliau vėl geras Coenų filmas
  • 0

#33
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
o kuris buvo blogas? Be Intolerable Cruelty
  • 0

#34
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Be Intolerable Cruelty man dar nepatiko Burn After Reading, na ir nors negaliu sakyt, kad No Country for Old Men nepatiko, bet antrą kart tai jo nenorėčiau žiūrėt
  • 0

#35
Ruta

Ruta

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 35 Pranešimai:
BIUTIFUL !!!!!!!! labai geras :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0