Peršokti prie turinio

Nuotrauka

2010 balandis


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 30

#21
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Aš sutinku, kad ši literatūra nėra vertinga.Nei vienas Coelho kūrinys nėra didelis šedevras.Anksčiau labai puldavau žmones, kurie girdavo ,,Alchemiką", nes tai pops'as, bandomas įvilkti į filosofinius rūbus.Aš ,,Alchemiko" nesugebėjau baigti, man per daug saldu...
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#22
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
vakar bedarant namų darbus prisiminiau, kad knyga ,,jūra jūra..'' man baisiai girdėta.panagrinėjau lentyną,pasirodo turiu ją.:)
  • 0

#23
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

vakar bedarant namų darbus prisiminiau, kad knyga ,,jūra jūra..'' man baisiai girdėta.panagrinėjau lentyną,pasirodo turiu ją.:)


Na va, kaip gerai, nereikės nei pirkti, nei bibliotekoj ieškoti. O dar ir sužinai, kokias knygas lentynoj turi :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#24
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
žinok, kiekvieną kart žiūrinėdama namų knygas vis kokių gėrybių randu ir kaskart nudžiungu.:)
  • 0

#25
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Dori,kodėl turėtų,jeigu tiesą pasakei :) ten toje knygoje "populiarioji" filosofija,tikrai neverta tokio populiarumo,kokį turi ;]
  • 0

#26
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:
NURIS GIUTEKINAS
"Čiauškutė"

Anotacija:
Jo veikėja – kilmingos Stambulo šeimos atstovė Feridė, pravarde Čalykušu, arba Čiauškutė, dėl nelaimingos meilės pabėga iš namų ir mokytojaudama atokiuose Turkijos azijinės dalies – Anatolijos – kaimuose ir miesteliuose patiria įvairiausių nuotykių. Feridės idealizmas, tyrumas, prancūzų pensione gerai išauklėtos mergaitės manieros, iš pradžių jai labai trukdo, bet ilgainiui pelno aplinkinių pagarbą, kuri jai teikia pasitikėjimo savimi. Romanas užima išskirtinę vietą turkų literatūroje ne tik dėl spalvingų charakterių ir skaitytojų pamiltos herojės, bet ir dėl to, kad parodo XX a. pradžios Turkijos visuomenės europėjimo procesus ir yra naujosios turkų literatūros pavyzdys.
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.

#27
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
"Čiauškutė" aš dabar skaitau. Skaitosi lėtai, tai dar kokį mėnsesį jaučiu skaitysiu
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#28
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Tai nutarėt kokia bus balandžio mėnesio skaitymo knyga? :)
  • 0

#29
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:
Aš pati dar nesuprantu, kuri iš pasiūlytų knygų bus priimtiniausia kitiems forumo skaitytojams, tada ir bus matyti, kaip čia bus.
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.

#30
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Na kolkas daugiausiai pasisakė už "Jūra jūra" :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#31
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:
Man įdomu, o kas nors pasisakys už "Čiauškutę"?
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0