Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Teodoras....


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 170

#1
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Na, manau, šiam kartui tiek...
  • 1

#2
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:
Kokių kompozitorių muzika tau patinka?
  • 0

#3
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Dvorako, Mocerto, Rosinio, Bacho, Ravelio ir pan....
  • 0

#4
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Bet spėju Dreizeris, tai neseniai atrastas :) nes neminėjai jo anksčiau :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#5
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Nu jau kokie du metai....bus gal maziau gal daugiau, po to karto kai perskaičiau ,,Genijų" negaliu atsiplėšt nuo jo...
  • 0

#6
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Nu jau kokie du metai....bus gal maziau gal daugiau, po to karto kai perskaičiau ,,Genijų" negaliu atsiplėšt nuo jo...


Aš kaip tik neseniai draugui padovanojau beveik visas jo knygas (išleistas lt) Jeigu kokių ieškai, tai sakyk, nes dar liko pas mane :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#7
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Nu jau kokie du metai....bus gal maziau gal daugiau, po to karto kai perskaičiau ,,Genijų" negaliu atsiplėšt nuo jo...


Aš kaip tik neseniai draugui padovanojau beveik visas jo knygas (išleistas lt) Jeigu kokių ieškai, tai sakyk, nes dar liko pas mane :)


Berods ,,Amerikoniškos tragedijos" neturiu...bet dabar susimasčiau ar ji nera sudaryta iš tų trijų knygų : Stoikas, Titanas ir ( dar viena kurios nepamenu)....
  • 0

#8
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Nu jau kokie du metai....bus gal maziau gal daugiau, po to karto kai perskaičiau ,,Genijų" negaliu atsiplėšt nuo jo...


Aš kaip tik neseniai draugui padovanojau beveik visas jo knygas (išleistas lt) Jeigu kokių ieškai, tai sakyk, nes dar liko pas mane :)


Berods ,,Amerikoniškos tragedijos" neturiu...bet dabar susimasčiau ar ji nera sudaryta iš tų trijų knygų : Stoikas, Titanas ir ( dar viena kurios nepamenu)....


ir "Financininkas" :) jeigu ir mano atmintis nemeluoja :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#9
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Jo, tu teisi...tai aš dabar galvoju ar šios 3 knygos yra atskirai traktuojamos ar kaip ,,Amerikietiškoji tragedija"
  • 0

#10
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Pasakysiu trumpai ir aiskiai - esi knygu genijus :) bent jau man toks pasirodei, o seip ir pati kazkada svajojau studijuoti istorija, na tikslaiu trauke archeologija, bet taip isejo, kad dabar ja tik siek tiek pasidomiu, bet nieko daugiau :)
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#11
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Iš ko sprendi, kad esu knygų genijus? Na, šiaip ar taip ačiū už tokį įvertinimą...
  • 0

#12
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Paskaicius toki prisitatyma, paskui dar ir kitus pranesimus, kazkaip taip sove tokia mintis i galva :) gal delto, kad tokius rimtesnius kurinius skaitai...
o dar norejau suzinoti, kokia pats knyga parasei :)
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#13
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Dar kolkas nieko neparašiau...bet šiaip rašau jau 5 metus viena istorinę, psichologinę, biografinę, filosofinę, teologinę, kultrūinę knygą apie vienos labai garbingos, turtingos ir garsios Rusijos šeimos gyvenčios 1789 - 1935 m. gyvenimą ir palaipsnį smukimą žemyn krenčiant revoliucijoms, karams, sukilimams ir vidiniai šeimos krizei...
Šiaip prieš kelias dienas šovė kita mintis, kurią po biški įgvyendinu, tai parašyti knygą apie XIX a. pab. Niujorke gyvenančią šeimą, kurią neramina nepritapimas prie visuomenės, vidinė krizė ir apksritai psichologinės problemos. Bei apsisprendimo trūkumas.

O kas liečia, išliedimą, tai gegužės mėnesį ar vasaros mėnesiais turėtų pasirodyti mano keturi kūriniai rašytojų sąjungos leidžiamame žurnale. 8-)
  • 0

#14
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Beje, O Fitzgerald ką skaitęs esi? :P
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#15
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
,,Didįjį Getsbį", o dabar kai baigsiu Forsaitus, imsiu jo ,,Švelni naktis"
  • 0

#16
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

,,Didįjį Getsbį", o dabar kai baigsiu Forsaitus, imsiu jo ,,Švelni naktis"



"Getsbį" ir aš skaičiau., Turiu irgi jo dar "Švelni naktis". Skaičiau dar "Alabama song", kur rašoma apie jį ir jo žmonos gyvenimą, tai visai įdomu buvo skaityt
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#17
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Aš irgi apie jo gyvenimą keletą straipsnių internete skačiau, kažkaip netyčia pataikiau. Tai irgi labai susidomėjau. Šiaip kaip pagalvoju, man labai gaila jo buvo, kad jis dėl savo žmonos nelaimės nustojo rašyt ir prasigėrė. Kiek žmogus būtų dar prikūręs šedevrų. Jau vien ,,Didysis Gestbis" per dvi dienas perskaičiau, stulbinančia paprastai parašyta, viskas atrodo aišku, gražu, šviesu...apskritai man visa ta knyga šviesi pasirodė, nesvarbu, kad galas blogas...
  • 0

#18
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai

Dar kolkas nieko neparašiau...bet šiaip rašau jau 5 metus viena istorinę, psichologinę, biografinę, filosofinę, teologinę, kultrūinę knygą apie vienos labai garbingos, turtingos ir garsios Rusijos šeimos gyvenčios 1789 - 1935 m. gyvenimą ir palaipsnį smukimą žemyn krenčiant revoliucijoms, karams, sukilimams ir vidiniai šeimos krizei...
Šiaip prieš kelias dienas šovė kita mintis, kurią po biški įgvyendinu, tai parašyti knygą apie XIX a. pab. Niujorke gyvenančią šeimą, kurią neramina nepritapimas prie visuomenės, vidinė krizė ir apksritai psichologinės problemos. Bei apsisprendimo trūkumas.

O kas liečia, išliedimą, tai gegužės mėnesį ar vasaros mėnesiais turėtų pasirodyti mano keturi kūriniai rašytojų sąjungos leidžiamame žurnale. 8-)


Na tokius kūrinį kūrinį rašant tikrai nemažai laiko užgaišti :P šeip esu mėginusi gana banalę istoriją rašyt, tai rašiau kokius metus, aišku nebaigiau, tai taip ir stovi visi užrašai... Bet tu tai šaunuolis, kad rašai ir dar tokio pobūdžio knygas. Kai kas bus išleista, pranešk. Bus įdomu paskaityti :P
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#19
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Būtinai, pats laukiu. Šiaip bus išleista ,,Metuose"

P.S. Ta didžioji mano knyga ilgai rašysis dar ilgai nes kolkas rašau tik 1 tomą ( kuris jau yra virš 600 psl ir dar nėra vidurio) iš būsimų 5...
  • 0

#20
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Jo, tu teisi...tai aš dabar galvoju ar šios 3 knygos yra atskirai traktuojamos ar kaip ,,Amerikietiškoji tragedija"


Kiek aš žinau, tai yra atskiri kūriniai. "Amerikietiškoji tragedija" yra irgi kaip kūrinio pavadinimas, o ne trilogijos
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0