Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Teodoras....


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 170

#21
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Tai jau įsivaizduoju, kad lauki. Aš ir žiaurei laukčiau, jei taip mano kas darbus spauzdintų :P
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#22
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Jo, tu teisi...tai aš dabar galvoju ar šios 3 knygos yra atskirai traktuojamos ar kaip ,,Amerikietiškoji tragedija"


Kiek aš žinau, tai yra atskiri kūriniai. "Amerikietiškoji tragedija" yra irgi kaip kūrinio pavadinimas, o ne trilogijos


Tai reiškiasi jos ir trūksta...

Tai jau įsivaizduoju, kad lauki. Aš ir žiaurei laukčiau, jei taip mano kas darbus spauzdintų :P


Šiaip, gal būčiau ir greičiau spausdines, bet kad viena leidykla net nesuregavo į mano pasiūlymą...
Tai ir tu leisk, jeigu kaip sakai rašai...
  • 0

#23
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Mano viena draugė, kuri vienintelė skaitė tą kūrinį, tai ir sako, kad spauzdinčiau. Bet dabartinis variantas man pačiai atrodo labai banalus, tad reiktų dar daug ką pataisyt ir pabaigt, bet man ranka dabar dar nekylą, ką nors keisti :D
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#24
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Mano viena draugė, kuri vienintelė skaitė tą kūrinį, tai ir sako, kad spauzdinčiau. Bet dabartinis variantas man pačiai atrodo labai banalus, tad reiktų dar daug ką pataisyt ir pabaigt, bet man ranka dabar dar nekylą, ką nors keisti :D


Aš tai kai parašau, tai pirmas variantas nuo paskutinio skiriasi tik biškučiuka. Nors ir pas mane temos psichologinės, filosofinės, simbolistinės, ten vienu brūkštelėjimu neištaisysi....
  • 0

#25
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Aš tai kai parašau, tai pirmas variantas nuo paskutinio skiriasi tik biškučiuka. Nors ir pas mane temos psichologinės, filosofinės, simbolistinės, ten vienu brūkštelėjimu neištaisysi....


Kaip keista, kad pats nemėgsti nei rašytojų, nei dailininkų simbolistų, visad esi už realizmą, bet pačio knygose tai yra simbolikos :D
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#26
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai

Mano viena draugė, kuri vienintelė skaitė tą kūrinį, tai ir sako, kad spauzdinčiau. Bet dabartinis variantas man pačiai atrodo labai banalus, tad reiktų dar daug ką pataisyt ir pabaigt, bet man ranka dabar dar nekylą, ką nors keisti :D


Aš tai kai parašau, tai pirmas variantas nuo paskutinio skiriasi tik biškučiuka. Nors ir pas mane temos psichologinės, filosofinės, simbolistinės, ten vienu brūkštelėjimu neištaisysi....


Žinai bet ką taisant yra sunku, nes kažką pakeitus pradžioje, tai visoje knygoje tenka daug ką pakeisti :) ,o tavo temas tai ypač sunku taisyti :)
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#27
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Nu, pas mane labiau relizmas toks grynas realizmas, šiurkštus net sakyčiau. O simbolizmu aš vadinu tai, jog įpinu tam tikras vietas užkoduotas pvz., mano visi kūriniai yra apie XIX a. bet kai kuriuose iš jų yra užuomėnus į XX - XXI a. reiškinius, va, čia pas mane ir yra simbolizmas...

Mano viena draugė, kuri vienintelė skaitė tą kūrinį, tai ir sako, kad spauzdinčiau. Bet dabartinis variantas man pačiai atrodo labai banalus, tad reiktų dar daug ką pataisyt ir pabaigt, bet man ranka dabar dar nekylą, ką nors keisti :D


Aš tai kai parašau, tai pirmas variantas nuo paskutinio skiriasi tik biškučiuka. Nors ir pas mane temos psichologinės, filosofinės, simbolistinės, ten vienu brūkštelėjimu neištaisysi....


Žinai bet ką taisant yra sunku, nes kažką pakeitus pradžioje, tai visoje knygoje tenka daug ką pakeisti :) ,o tavo temas tai ypač sunku taisyti :)


Tai, va, bet visgi išsitaisoma...aš va, kai rašau didžiąją savo knygą, tai faktiškai ten taisymai ir vidury gaunasi ir pradžioje ir gale...
  • 0

#28
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Čia galbūt aliuzijos yra, bet ne simbolizmas :^)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#29
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Čia galbūt aliuzijos yra, bet ne simbolizmas :^)



Tai, gal tada aliuzija....čia jau skaitytojui spręst, o ne man. ]:D
  • 0

#30
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Čia galbūt aliuzijos yra, bet ne simbolizmas :^)



Tai, gal tada aliuzija....čia jau skaitytojui spręst, o ne man. ]:D


O man atrodo, kad kaip tik tau, nes tu gi autorius :) Aš nenorėčiau, kad man koks Eco aiškintų, jog rašo realizmą, o pati nusprendžiu, kad tai postmodernizmas
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#31
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai

Tai, va, bet visgi išsitaisoma...aš va, kai rašau didžiąją savo knygą, tai faktiškai ten taisymai ir vidury gaunasi ir pradžioje ir gale...


kai nori tai tikrai viskas įmanoma ir padaroma
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#32
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Čia galbūt aliuzijos yra, bet ne simbolizmas :^)



Tai, gal tada aliuzija....čia jau skaitytojui spręst, o ne man. ]:)


O man atrodo, kad kaip tik tau, nes tu gi autorius :) Aš nenorėčiau, kad man koks Eco aiškintų, jog rašo realizmą, o pati nusprendžiu, kad tai postmodernizmas


Nu, tai reiškiasi relizmas sumišęs su aliuzija į dabartį. Vienu žodžiu sulauksi vasaros paskaitysi ir paskui man pakomentuosi, ką aš ten per stilių naudoju... :D Nors man atrodo, kad čia realizmas su puse užslėlpto romatizmo ir simbolizmo...


Inga, teisybę sakai, tik kad man jau nosibodo kiekvieną kart norint pataisyt kokią vietą visą knyga iš naujo skaityt, mintinai moku.... 8-)
  • 0

#33
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Gali būti, kol neskaičiau, negaliu pasakyt :) Tu, kaip autorius, geriau turi žinot :D
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#34
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
tai jei mintinai žinai, tai visai gerai. Kai ką pataisai, tai paskui vėl žinai kurias vietas maždaug taisyt reikia :D
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#35
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

tai jei mintinai žinai, tai visai gerai. Kai ką pataisai, tai paskui vėl žinai kurias vietas maždaug taisyt reikia :D

Žinot, tai žinau, bet kartais vis tiek atrandu tokių vietų, kur susimąstau, iš kur aš taip parašyt galėjau ir kada, bet jau taip gražiai parašiau, kad net pačiam saldu pasidaro. :$ Aš tik bijau, kad su tuo taisymu nebūtų taip kaip Munziliui rašant knyga ,,Žmogus be savybių" taisė taisė žmogus, taisė taisė ir numirė... :)
  • 0

#36
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

tai jei mintinai žinai, tai visai gerai. Kai ką pataisai, tai paskui vėl žinai kurias vietas maždaug taisyt reikia :D

Žinot, tai žinau, bet kartais vis tiek atrandu tokių vietų, kur susimąstau, iš kur aš taip parašyt galėjau ir kada, bet jau taip gražiai parašiau, kad net pačiam saldu pasidaro. :$ Aš tik bijau, kad su tuo taisymu nebūtų taip kaip Munziliui rašant knyga ,,Žmogus be savybių" taisė taisė žmogus, taisė taisė ir numirė... :o



:) Prajuokinai :) Bet knygą visgi išleido jo :D
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#37
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Dažnai būna, kad kažką padarai, o paksui ir pats netiki, kad čia tu padarei :) man su piešimu taip būna :D o taip drąstiškai iki mirties kūrinio neverta taisyti, visteik kūrinys niekada nebus tobulas. Visada norėsis kažką pataisyt :)
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#38
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Dažnai būna, kad kažką padarai, o paksui ir pats netiki, kad čia tu padarei :) man su piešimu taip būna :D o taip drąstiškai iki mirties kūrinio neverta taisyti, visteik kūrinys niekada nebus tobulas. Visada norėsis kažką pataisyt :)



Dori, ko čia juoktis, bet žmogus pasidžiaugt nespėjo, tas pats su ,,Leopardu", aš tai noriu kūriniu pasidžiaugt...

Inga, kad žinok, kai kurios vietos jau man tobulos tenka, paskaitau ir nieko nekeičiu, sakau vsio, tobulybių tobulybė. Jeigu viena vieta savo parašyta sugebėjau pravirgdyt mama, tai reiškiasi rašau pusėtinai jau...
  • 0

#39
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai

Dažnai būna, kad kažką padarai, o paksui ir pats netiki, kad čia tu padarei :) man su piešimu taip būna :D o taip drąstiškai iki mirties kūrinio neverta taisyti, visteik kūrinys niekada nebus tobulas. Visada norėsis kažką pataisyt :)



Dori, ko čia juoktis, bet žmogus pasidžiaugt nespėjo, tas pats su ,,Leopardu", aš tai noriu kūriniu pasidžiaugt...

Inga, kad žinok, kai kurios vietos jau man tobulos tenka, paskaitau ir nieko nekeičiu, sakau vsio, tobulybių tobulybė. Jeigu viena vieta savo parašyta sugebėjau pravirgdyt mama, tai reiškiasi rašau pusėtinai jau...


Jei jau sugebėjai pravirkdyt, tai jau manu čia ne pusėtinai, bet gerai parašyta :D
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#40
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Bet aš tai neverkiau rašydamas...sakau, taip, kada pats apsiverksiu paskaitęs, va, tada bus gerai...o dabar pusėtinai...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0