Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Teodoras....


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 170

#41
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Tai tam kuris verkė tas kurinys ir yra tobulas
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#42
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Tai tam kuris verkė tas kurinys ir yra tobulas



Nu, tai tada gerai reiškiasi... 8-) nes kolkas mane tik žavi mano rašliava... :D
  • 0

#43
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Matau, kad ignoruojat XXa. :D
O fotografija XIX a. čia kas būtų per menininkai?
  • 0

#44
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Kaip suprast kas per menininkai:, taigi visi Bulhakai, Čechovičiai, Flery, Bayardas, Talbotas, Dagerai, Evansai, Štyglicai ir pan...
  • 0

#45
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
O jei taip gaunasi, kad menininkai kūrė amžių sankirtoje, tai tuomet jums tetinka jų ankstyvoji ta iš XIX a. kūryba?
  • 0

#46
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Ne, pagal mane gražioji istorija arba kitaip sakakant ,,gražioji epocha" baigiasi 1919 m., bet kai kuriais atvejais darau išimtį ir to autoriaus kuryba nagrinėju nepasaiant kuriuo metu jis mirė ar gyveno.

pvz., kažkada tyrinėjau Niujorko miesto policijos darbo nuotraukas. Tai didžioji jų dalis buvo daryta XIX a. o kita dalis XX a. ( 1940 m.). Taip, kad nespjaunu į dominantį dalyką, svarbu, tik kad būtų saryšis su XIX a.
  • 0

#47
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Esu mačiusi kelias Niujorko policijos daro nuotraukas, nepamenu kur, bet jos visai savotiškai įdomios...
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#48
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Esu mačiusi kelias Niujorko policijos daro nuotraukas, nepamenu kur, bet jos visai savotiškai įdomios...



Taip, ypač tos iš XIX a. pab. - XX a. prad. kur buvo fotografuojamos III luomo namų interijieras, žmogžudystės, netikėtos mirtys ir pan..vienu žodžiu kruvinoji kronika. Vien dėl tų laikų varguomenės buities įdomu žiūrėti.
  • 0

#49
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Va dabar tai prisiminiau kur mačiau, per tv rodė laidą apie fotografavmo istoriją, tai ten ir rodė, tas visas žmogžudysčių, kurios padėjo tobulėt fotografavimui :D
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#50
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Va dabar tai prisiminiau kur mačiau, per tv rodė laidą apie fotografavmo istoriją, tai ten ir rodė, tas visas žmogžudysčių, kurios padėjo tobulėt fotografavimui :D



Taip per History, ten visas laidų ciklas buvo nuo senosios iki dabartinės fotografijos.
  • 0

#51
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Gali but, bet mačiau tik vieną laidą :D
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#52
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Aš kažkaip vis užtaikydavau bet irgi ne viską mačiau...laukiu pakartojimo.
  • 0

#53
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Tikrai būtų įdomu visas dalis pažiūrėt, gal internete reiks paieškot :D
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#54
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:

Ne, pagal mane gražioji istorija arba kitaip sakakant ,,gražioji epocha" baigiasi 1919 m., bet kai kuriais atvejais darau išimtį ir to autoriaus kuryba nagrinėju nepasaiant kuriuo metu jis mirė ar gyveno.


Kad žmonės vertina tik klasikinę dailę, tai man ne taip jau retai tenka su tuo susidurti, bet kad tik XIX a. fotografiją tai jau rečiau, nes ta foto toks dar nesenas išradimas. Todėl ir buvo įdomu kokie tie jūsų mėgiami fotografai ir kaip vertinat tuos kurie kūrė ir XXa. nes iš jūsų minimų ne taip jau mažai ir kūrė tam jūsų nemėgiamam XXa. O tokį Stieglitz aš išvis laikau jau XXa. fotografu, kūrusiu mano supratimu net ir modernistinę fotografiją.

pvz., kažkada tyrinėjau Niujorko miesto policijos darbo nuotraukas. Tai didžioji jų dalis buvo daryta XIX a. o kita dalis XX a. ( 1940 m.). Taip, kad nespjaunu į dominantį dalyką, svarbu, tik kad būtų saryšis su XIX a.


Per TV aš taip pat mačiau apie policijos foto ir tai mane gan sudomino, todėl gal galėtumėt duot kokią nuorodą, jei dar pamenat, kur būtų galima plačiau apie tai paskaityt ir patyrinėt pačias fotografijas. :D
  • 0

#55
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Nuorodos tai nepamenu, kažkaip vedžiau kažkada angliškus terminus susijusius su fotografija ir policija ir ispuole man netikėtai. Kažkoks Niujorko puslapis. Kažkada dar buvau užtaikes ir NY ,,Times" straipsnį, bet kai man kompą perrinstaliavo viskas prapuolė.

Na, dėl Styglico tai aš jo nelakau modernistu. Man jis tūlas senosios fotografijos šalininkas. Ypač kai pasižiūriu į jo nuotrauka ,,Stotis". Dar labai vertinčiau Levelyną, dėl jo sugebėjimo perteikti dumų bei veiksmo efektą. Iš tokių grynai XX a. tai vertinčiau tik J. H. Lartigue.
  • 0

#56
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Kokiomis užsienio kalbomis gali skaityti literatūrą?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#57
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
angliskai, lenkiskai ( su žodynu), vokiskai, rusiskai ( silpnai bet iseina), lotyniškai, arabiškai ( irgi tik su žodynu), dabar ėmiausi čekiškai skaityt, šiek tiek prancūziškai....
  • 0

#58
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:

Na, dėl Styglico tai aš jo nelakau modernistu. Man jis tūlas senosios fotografijos šalininkas. Ypač kai pasižiūriu į jo nuotrauka ,,Stotis". Dar labai vertinčiau Levelyną, dėl jo sugebėjimo perteikti dumų bei veiksmo efektą. Iš tokių grynai XX a. tai vertinčiau tik J. H. Lartigue.


O aš kai pažiūriu į jo tarkim O'Keeffe rankų studijas ar į dangoraižių fotografijas, tai man jos grynai modernistinės. Taigi, manau, kad čia priklauso iš kur į Stieglitz pažiūrėsi, nes jis įvairia stilistika suspėjo pafotografuoti.
Ai, o dar tarkim jo tos debesų kai kurios foto tai išvis gryna abstrakcija, tokių nei ant sienos manau jūs nepasikabintumėt :)
  • 0

#59
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
tai, kad foto aš ant sienu ir nekabinu... Bet šiaip dangoraižiai, tai ne modernizmas, kaip žinia Fleirton pirmasis dangoraizis visiskai neatspindejo jokios modernistines dvasio...
  • 0

#60
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Aš ir neturiu omeny koks objektas yra nufotografuotas, bet kaip tai yra padaryta. Nesvarbu ar tai Flatiron ar dar koks Chrysler Building svarbu pati fotografavimo stilistika.
Nors man kaip ir jums iš Stieglitz'o labiausiai patinko jo piktorialistinės fotografijos :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0