Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Wendy Holden - Mažo miestelio žmonos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1
Knygnesys

Knygnesys

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 100 Pranešimai:
Wendy Holden (Vendi Holden, g. 1965 m.) - populiari Didžiosios Britanijos rašytoja. Prieš pradėdama rašyti knygas dirbo žurnaliste laikraščiuose „The Sunday Times“, „Tatler“ ir „The Mail on Sunday“.

Kursai būsimoms mamoms suveda dvi labai skirtingas poras, nuo didmiesčio šurmulio pabėgusias į mažą miestelį. Alisa – advokatė, pastojusi po vienos nakties nuotykio ir impulsyviai ištekėjusi už ekologijos idėjomis šventai tikinčio Džeiko. Amanda – skandalingai pagarsėjusi žurnalistė, kuri tik praradusi darbą nusprendžia susilaukti kūdikio, manydama, kad šis galėtų tapti madingu jos gyvenimo aksesuaru. Lepūnėlė Amanda ir jos vyras Hjugas planuoja tėvams kylančias problemas spręsti pasitelkdami savo turtus ir drąsiai naudodamiesi privačios ligoninės bei slaugių paslaugomis. Tuo tarpu Džeikas ir Alisa nusprendžia gimdyti namuose, baseine, klausydamiesi banginių balsų. Abi poros tikisi, kad šeimos pagausėjimas įneš į jų gyvenimą teigiamų permainų. Tačiau gimus kūdikiams viskas klostosi toli gražu ne taip, kaip jaunieji tėveliai tikėjosi. Amanda greitai supranta, kad nėra sutverta motinystei, ir susiranda naują darbą, o jos žavingam vyrui, nekilnojamojo turto agentui, netikėtai tenka vienam rūpintis nuolat klykiančiu kūdikiu. Laimė, jam pagelbėti neatsisako Alisa, kurios šeimoje, beje, taip pat kyla daug rimtų problemų...
Ar pavyks naujai iškeptiems tėveliams susidoroti su tėvystės iššūkiais ir nesusipainioti jausmų bei naujų pagundų pinklėse?
  • 0
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0