Peršokti prie turinio

Nuotrauka

šviesa


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 29

#1
šviesa

šviesa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 38 Pranešimai:
Sveika, bendruomene,
Šį rytą vedina seniai kirbančio noro su kažkuo pasikalbėti apie tai, ką skaitau, ir pasižiūrėti, ką skaito kiti, užsiregistravau čia.
Turiu aštuoniolika metų, esu abiturientė vienoj Šiaulių gimnazijoj, jei sukaupsiu valios pastangas, pasimokysiu ir gerai išsilaikysiu egzaminus, rudenį kelsiuos į Vilnių. Toliau mokytis :) Esu ramus žmogus - tikriausiai visi skaitantys tokie?..
Labai myliu katinus. Man savojo, kurį turiu namie, neužtenka: negaliu ramiai pereit gatve nepaniurkius kokio benamio katinėlio. Jie paprastai labai draugiški būna, žmogaus rankų pasiilgę :)
Dar gerai nežinau, ką rasiu šitame forume, bet užteko pamatyti Kafkos temoj kelis puslapius, kad užsikabliuočiau :D Aha, Kafka - mano mėgstamiausias užsienio rašytojas. Viską jo perskaičiau... Kai šįmet mokykloje apie jį mokėmės, jaučiaus kaip žuvis vandeny :)
Kiną irgi labai mėgstu. Mes Šiauliuose turim kino klubą, tai dažniausiai ten filmus ir žiūriu. Kai noriu namuose, žiūriu seniausius Jarmuscho filmus, Lynchą, Fellinį, Kubricką...
Labai patinka bendraut su žmonėm, kurie kartais atsitraukia nuo televizoriaus ar bibliotekoj retsykiais apsilanko :)
Sėkmingos dienos jums. Tikiuos, gražiai bendrausim
  • 0

#2
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Sveika, gyva...

Koks kurinys iš Kafkos kūrybos kelia didžiausia simpatiją ir koks antipatiją.. Ka zadi Vilniuj studijuot? 8-)
  • 0

#3
šviesa

šviesa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 38 Pranešimai:
"Pilis" man brandžiausias jo romanas, visos kūrybos apibendrinimas. Antipatijas jaučiu nebent "Amerikos" galui, tik čia prie jo nagus prikišo Max Brod, Kafkos bičiulis, kadangi pats Franzas nespėjo užbaigti...
Mokysiuos filosofiją :D
  • 0

#4
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Kažkodėl aš tai baisiausiai neapkenčiu ,,Pataisos daro kalėjime" ( berods toks pavadinimas)...man ten siaubo siaubas, viena kartą perskaičiau tai net šiurpas nukratė. O šiaip man tai patiko ,,Procesas" ir ,,Metamarfozės"...

Geras dalykas filosofija, man teko kelis metus univere mokytis, tai visai nieko, proto lavinimas.
  • 0

#5
šviesa

šviesa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 38 Pranešimai:
Apskritai visos jo novelės labai sunkios, daugumos aš taip ir neįkandau
  • 0

#6
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Nepasakyčiau, kad sunkios, man visos labai greitai suėjo, dabar kaip tik ruošiuosi kada prie progos skaityt jo ,,Laiškas tėvui"...šiaip sakau, vienintelė tai baisiausia novelė man paliko didžiausią įspūdį. Gal teko Prahoj lankytis prie jo kapo?
  • 0

#7
šviesa

šviesa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 38 Pranešimai:
Ne, neteko, bet norėčiau :D
  • 0

#8
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Man tai teko... kažkodėl labai kilniai pasijutau prie jo stovėdamas... :D
  • 0

#9
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Sorry, kad pasidvigubinsiu, bet kas patinka atmetus Kafką?
  • 0

#10
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Sveikutė, malonu sutikti žmogutį iš savo miesto :D ir dar dievinantį kates ir knygas :)
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#11
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Labas,
Man kinas taip pat patinka ir minimi autoriai irgi patinka ir nors iš Kafkos nesu viską skaičius, bet jo ,,Pilis" ir man paliko didžiausią įspūdį. Tai va viską susakiau vienu sakiniu :D tik dar noriu paklaust, koks ten kino klubas Šiauliuose?
  • 0

#12
šviesa

šviesa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 38 Pranešimai:
Tikiu, kad pakilus jausmas, Teodorai :D Be Kafkos patinka Ilfas ir Petrovas (man iki šiol mįslė, kaip jie KARTU rašė vieną knygą), Bulgakovas už "Meistrą ir Margaritą", du draugai - Camus ir J.P.Sartre...
Apie Šiaulių kino klubą galit čia pažiūrėt www.skk.lt
Kas antrą ketvirtadienį renkamės, va šią savaitę "Prisukamą apelsiną" rodys. Nors ir mačiau, bet vis viena eisiu, norisi tarp žmonių pasibūt..
Malonu, kad kažkam Kafka patinka, daugiausiai girdžiu visus dejuojant, kai jį išgirsta. Nes į mokyklinę programą įeina :)
  • 0

#13
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:
Kas iš Lynch'o ir Kubrick'o kūrybos patiko?
  • 0

#14
šviesa

šviesa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 38 Pranešimai:

:hai:
Kas iš Lynch'o ir Kubrick'o kūrybos patiko?

Lyncho - viskas, išskyrus paskutinius filmus. Labiau pirmieji patinka, tokie kaip "Eraserhead" ar visiems iki skausmo žinomas "Blue velvet". Kubricką labiausiai myliu už "Švytėjimą" (žinau, nelabai originalu :D ). Kad ir kiek kritikos jis sulauktų, kad ir kaip prieštaringai būtų vertinamas, man jis yra nuostabus filmas, kuris labai įtakojo mano tolesnį skonio formavimąsi. Pirmąkart pamačiau prieš kokius dešimt metų per televizorių, tada man, dar vaikui, stipriai įsirėžė į sąmonę... Ir šiaip Kubrickas patinka dėl sugebėjimo kurti keistą, kreivą atmosferą savo filmuose. "Prisukamą apelsiną" verta vien dėl tenykštės aplinkos, visų akį rėžiančių spalvų žiūrėt
  • 0

#15
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
O kaip ar B. Bertaluci kuryba patinka?
  • 0

#16
šviesa

šviesa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 38 Pranešimai:

O kaip ar B. Bertaluci kuryba patinka?

Prisipažinsiu - nesu žiūrėjusi. Gal ką pasiūlytum?
Neseniai žiūrėjau Ingmar Bergman "Persona" - vienas gražiausių filmų, kuriuos esu mačiusi...
  • 0

#17
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Na, jo didžiausi du šedevrai yra ,,Paskutinis imperatorius" ir ,,Mažasis Buda"
  • 0

#18
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Sveika. Tai anksčiau čia lankeisi kaip svečias ir tik dabar sugalvojai užsiregistruoti?
  • 0

#19
šviesa

šviesa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 38 Pranešimai:
Hm, kad neprisimenu, jog anksčiau čia būčiau užklydus... Gal kada ir atvedė kokia paieška čia, bet nuodugniau tik šiandien ištyrinėjau forumą :)
  • 0

#20
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Kokie tie senieji Jarmuscho filmai? o naujieji jo filmai nepatinka? didelis skirtumas tarp ankstyvosios ir vėlyvesnės jo kūrybos?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0