Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Minerva


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 60

#1
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
Sveiki visi !

na kadangi jau isitraukiau i diskusijas, tai nusprendziau prisistatyt :) man 23, siemet baigiu farmacijos magistro studijas, svarstau del stojimo i doktorantura. esu kauniete :)
domiuosi viskuo po truputi, nuo rankdarbiu iki psichologijos. gal ir cia yra mano beda, kad vieno pastovaus pomegio neturiu, nes vis sudomina kas naujo. na cia taikoma viskam isskyrus skaityma, nes skaitau nuolatos nuo to laiko, kai tik ismokau skaityti. megiamiausiu autoriu kaip ir neturiu, esu atvira viskam. prisipazinsiu klasikos esu skaicius nedaug, na tai yra kur pasitempti :) skirtingais amziaus tarpsniais ir labiausiai patikusios knygos kito :)
na del muzikos, tai patinka Linkin Park, ivairiu atlikeju ivairios atskiros dainos pagal nuotaika. noredama ramybes klausau klasikos.
megstu diskutuoti (kiti sako gincytis), i ivairius reiskinius situacijas stengiuosi ziureti is keliu kampu.
na tai trumpai tiek, kas kam idomu klauskit :)
  • 1

#2
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Įdomiai mane čia sudominai minėjai, kad esi 23 m. ir jau magistra baigi, tai čia biški keista tai kada tu spėjai bakalaurą praeit? Jeigu aš pats būdamas 23 baiginėju bakalaurą... :)
  • 0

#3
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
tai as tokioj specialybej - farmacijoj, kur nera bakalauro, iskart magistras, po 5metu studiju. na nes bakalaurui nera prasmes pas mus, nes licencija gauni ir dirbt gali tik su magistru. vadinas vientisosios studijos. yra dar keletas tokiu Lietuvoj, odontologai, medikai, teise(bent jau VU). na daugiau nezinau :)
  • 0

#4
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Tu matai kaip idomiai čia viskas....tai ne aš kad keturius metus vargstu... :)
  • 0

#5
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
na man metai susitaupo, aisku ir papildomi vargai susije su bakalauru :)
  • 0

#6
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Laba.
Kokius klasikos kūrinius labiausiai mėgsti?
  • 0

#7
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Sveikutė, man ir buvo įdomu kaip tau su tom studijo :) bet šeip visai gerai, kai taip per tuos 5 metus ir bakalauras ir magistras :) o mums čia reikia tuos keturis metus vargti, o paskui dar plius du metai magistrui :)
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#8
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
Balzako kuriniai ir jo biografija.
is lietuviu tai V. Mykolaicio - Putino "Altoriu sesely" :)
dar labai patiko Dzono Steinbeko "Musu nerimo ziema" tik nezinau ar cia prie klasikos skaitos :)
  • 0

#9
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Sveikutė, man ir buvo įdomu kaip tau su tom studijo :) bet šeip visai gerai, kai taip per tuos 5 metus ir bakalauras ir magistras :) o mums čia reikia tuos keturis metus vargti, o paskui dar plius du metai magistrui :)


na tokio kaip bakalauro isvis nera pas mus :) na cia nuo specialybes priklauso :) pas mus uztai kruvis tikrai nemenkas :)
  • 0

#10
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
tas krūvis tai jaučiu visu yra, ypač kai turi gryną teoriją mokintis, kurios dar kartais nesupranti iki galo, tai vos ne mintinai iškali :)
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#11
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

tas krūvis tai jaučiu visu yra, ypač kai turi grįną teoriją mokintis, kurios dar kartais nesupranti iki galo, tai vos ne mintinai iškali :)

na as kaldavau nebent normas kokias ir lotyniskus augalu pavadinimus :) kaldavau nedaug :)
na man mano studijos ir patiko tuo,kad tai nera visai vien gryna teorija, nes laboratoriniai normalus buvo. daug cheminiu reakciju, siek tiek darbo su aparatura (zinoma galejo ir daugiau buti), mikroskopavimas ivairiu vaistu formu gamyba ir pan :) aisku buciau norejus ir daugiau praktikiniu darbu, bet gerai nors tiek kiek buvo :)
  • 0

#12
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Visai idomios tavo studijos :) kol aš dar nesimokinau chemijos mokykloje, tai senelis labai norėjo, kad ir aš stočiau į farmaciją, bet kai pradėjau mokintis chemiją, tai griežtai pasakiau, kad aš jos tikrai nesimokysiu, nes ji ne man :)
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#13
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
na man chemija pats megstamiausias dalykas mokykloj buvo, istojus jos taip pat labai daug ir man labai patinka :)
  • 0

#14
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
mokėjau aš tą chemija, bet ji manęs kažkaip nedomino, geriau jau būdavo matematika ar kokia fizika..
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#15
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
kiekvienam savo :) man fizika nelabai patiko :)
  • 0

#16
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

mokėjau aš tą chemija, bet ji manęs kažkaip nedomino, geriau jau būdavo matematika ar kokia fizika..


Ot laimingi jūs žmonės kai chemija mokat. Atsimenu, aš mokykloj tai visiškai nemokėjau chemijos, o kai darydavom labaratorinius, tai visiems gaudavosi mėlynas tirpalas, o man vienam kažkodėl rauonas arba apskritai kažkoks juodas... 8-)
  • 0

#17
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
laboratorinius darydavom poromis, tai dažniausiai mano suolo draugė juos ir padarydavo :) o dvyliktoje klasėje tai chemijos mokytoja man sakydavo kad mokinuosi penkiabalėje sistemoje, nes kitokio pažymio nei 5 negaudavau :) 8)
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#18
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Tai gerai kai būdavo su kuo sėdėt, aš per chemija visada vienas sėdėdavau, o per fiziką visi dėl manęs muždavosi, nes mano laborai, būdavo geriausi, nors kai vieną kartą su elektra apsideginau pirštus, tai paskui kitiems perleisdavau šitą malonumą...
  • 0

#19
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
per fizika ir man patikdavo tuos laidus pajunginėt, tokią žiauriai gerą mokytoją turėjom :) kažkaip nagų neteko nei kartą nudegti :D
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#20
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Džiaugis, nes laimė tai žinok neišpasakyta, man visko būdavo mokykloj, kartą per kažkokią ten pjaustymo pamoką ( darbai kažkokie bernams būdavo, prie staklių), tai aš vos peiliuko į delną nesusivariau, kitą kartą kartą nagus nudegiau ech man sekdavosi gyvenime... 8-)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0