Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Minerva


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 60

#41
Kristida

Kristida

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
Su rankdarbiais taip jau yra, kažkas užkabina, o kažkas praslysta pro šalį. Visų neįmanoma aprėpti, vien priemonių kiek reikia turėti ir laiko, žinoma :)

Farmakologijos truputukas pagal programą priklausė. Beje, o prof. Kušleikaitė pas jus dėsto? Kieta moteriškė :)

Prie to paties papaišysiu ir apie gėles :) Pasisekė su falenopsiu, kad taip gausiai žydi. Pas mane žiauriai sausa žiemą, virš 30 proc. drėgmės ore niekad nebūna, kad ir ką bedaryčiau, o nupurkšt orchytes dažnai pamirštu. Tad daugiau 10 žiedų iš karto nesu sulaukusi :) O sanpaulijos užkrečiantis dalykas ir kad vietos mažai užima, klysti. Jei patiks, jos taip išsiplės, kad ojojoj. Šiuo metu turiu "Frozen in time" - pateisina pavadinimą, apvalius metus žydi ir labai ilgai seni žiedeliai nevysta (balti su žaliu apvadu, nepilnaviduriai, lapai pamarginti). "Louisiana lullaby" - dideli, pusiau pilnaviduriai, violetiniai su baltu pakraščiuku žiedai. Turėjau, bet padovanojau "Polar bear" - balti, didžiuliai, pilnaviduriai žiedai, "Ode to beauty"- rausvi, gausūs žiedukai. Ir neveislinę turiu - pilnavidurė, rausva, nereikli.
Rojaus sodų forume yra subforumas apie sanpaulijas, ten turgelyje ir veislinių gali įsigyti :)
  • 0

#42
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
tai as jau tu rankdarbiu kur reikia labai specialiu priemoniu net nebandau (pvz. dekupazo), nes jei nepatiks, o tiek investuota :) na bent kol kas :)

faleonopsio ziedai nera labai dideli, tokie vidutiniai, panasiai kaip cia (sakyciau net tokia pati cia gele): http://www.google.lt... ... 80&bih=606 gal del to daugiau ir sukrauna. na lauksim sios partijos, nes ant senosios sakos kur sakeles isaugo jau pumpuruojas :)
tai su sanpaulijom tu labiau uzsiemus, as tik neveislines turiu paprastutes :) nors viena labai i ta Ode of beauty panasi. pas mane jos ir beveik apskritus metus zydi, kokius 2-3men vienus ziedus keicia kiti, po to pailsi menesiuka koki ir vel zydi :) o del uzimamos vietos cia aisku salyginis dalykas, jei rimtai uzsiemi daug vietos uzima, bet manau salyginai maziau (nes jos pacios mazesnes) nei tu paciu orchideju auginimas :)
  • 0

#43
Kristida

Kristida

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
Gražutė orchidėja
Sanpaulijas labai lengva iš lapuko dauginti. "Netyčia" kur nulauži ir turi gėlytę :$ Su veislinėmis sudėtingiau, parduotuvėj jų neįsigysi. Manjakės iš užsienio siunčiasi, o paskui Lietuvoj priauginusios paplatina. Nebelendu aš į tuos puslapius, bijau vėl užsikabinti Nors iš tikro gera gėlytė, žydi, galima sakyti, apvalius metus. Nė merkiamų nereik :)
  • 0

#44
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Gražutė orchidėja
Sanpaulijas labai lengva iš lapuko dauginti. "Netyčia" kur nulauži ir turi gėlytę :$ Su veislinėmis sudėtingiau, parduotuvėj jų neįsigysi. Manjakės iš užsienio siunčiasi, o paskui Lietuvoj priauginusios paplatina. Nebelendu aš į tuos puslapius, bijau vėl užsikabinti Nors iš tikro gera gėlytė, žydi, galima sakyti, apvalius metus. Nė merkiamų nereik :)


tai va as kol kas tik tokiu parduotuviniu ar nuo lapuku priaugintu ir teturiu (beje man cia vienas is sanpauliju pliusu, kad jos tokios vislios ir lengva dauginti) :) bet tikrai reikes isigyt ir veisline kokia, labai grazi ta Frozen in time, balta su zaliu krasteliu :) taip pat tokia kaip ir svajone (nors gal per drasu sakyti svajone, kai jos igyvendinimui tiek nedaug tereikia) isigyti gelyte is mimoziniu seimos :)
  • 0

#45
Kristida

Kristida

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
Frozen in time dar turiu vieną vaikiuką, jei iki vasaros nenumirios - galiu atsiųsti arba porą lapukų nulaužti ;)
  • 0

#46
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Frozen in time dar turiu vieną vaikiuką, jei iki vasaros nenumirios - galiu atsiųsti arba porą lapukų nulaužti ;)


o butu labai saunu :) o tai jos zymiai lepesnes uz pramonines geles? nes maniskes prieziuros beveik nereikalauja ir zydi pastoviai beveik :) o siaip turiu dar keleta geliu, kuriu pavadinimu nezinau :) vadinu savaip :)
  • 0

#47
Kristida

Kristida

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
Reik reguliariai laistyti, ką aš dažnai pamirštu :$ Tad pas mane išlieka stipriausios ;) Nepasakyčiau, kad itin lepios
Kai atšils atsiųsiu :)
O kaip knygos apie gėles? Ten nemažai nuotraukų, pagal jas gali susirasti, ką augini
  • 0

#48
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
na pati tokia knyga teturiu viena, o siaip knygynuose pavartau (daznai tik del pavadinimu). turiu 2 chlorofitus, 4 sanpaulijas, faleonopsi, ploksteni, kaktusa, klivija (mazyte), 2 dracenas (normalia plonais zaliais lapeliais su ruda juostele ir didesniais lapais,kurie krastuose balti http://www.google.lt... ... 80&bih=606), spatifili, sansevjeros kazkokia rusi ir mano taip vadinamas klevukas (nezinau pavadinimo) ir mociutes vadinama skyrybu gele. va ir visas mano gelynas ;)
  • 0

#49
Lyja

Lyja

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 174 Pranešimai:
Skyrybų gėlė - susidomėjau ;) Kas per gėlė, o gal galima nuotrauką?
  • 0

#50
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
na kad jau fotografavau, tai visas man neaiskias, gal netycia bus, kas zino pavadinimus ;)
tai stai ta skyrybu gele http://www.part.lt/i... ... 678127.jpg zydi smulkiais baltais ziedeliais, bet pas mane nezydi kazko :) atmaina didesniais tamsesniais lapais su plaukeliu zydi rausvais ziedeliais.
mano klevukas http://www.part.lt/i... ... 1b7219.jpg
manau dracena http://www.part.lt/i... ... 3a6146.jpg

na ir mano orchideja, kai fotografavau dar ne visi ziedai issiskleide buvo http://www.part.lt/i... ... c9f557.JPG
  • 0

#51
SakaiŽinai

SakaiŽinai

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 224 Pranešimai:
Kokie gražūs augalai. Labai malonu matyti, kaip moteris prižiūri gėles. Aš taip priklausau jūsų gėlių mylėtojų klubui, nes turiu kaktusą.;))
  • 0

#52
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Kokie gražūs augalai. Labai malonu matyti, kaip moteris prižiūri gėles. Aš taip priklausau jūsų gėlių mylėtojų klubui, nes turiu kaktusą.:))


dekui, nors cia pas mane tie augaliukai patys paprasciausi maziausiai prieziuros reikalaujantys :) kaktusai labai idomus augalai, saviski kur turiu buvau pasiruosus ismesti, nes tris metus stovejo toks koki pirkau be gyvybes zenklu, o paskui kaip atsigavo tai staigiai ugtelejo kaip reikalas :) gal tureciau ir daugiau ju, jei ju prieziura (persodinimas) nebutu toks skausmingas :)
  • 0

#53
Lyja

Lyja

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 174 Pranešimai:
Gal tradeskantė - pasirodė panaši į Tavo...
http://public.fotki.... ... f3447.html
  • 0

#54
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Gal tradeskantė - pasirodė panaši į Tavo...
http://public.fotki.... ... f3447.html


isties nuotraukoje tokia pati gele, tik dar neaisku ar tai tradeskante, nes ivedus i google, tai visai kitokios geles po siuo pavadinimu slepias, dauguma augancios lauke, zymiai aukstesnes ir ziedai zymiai didesni. nors zinoma gali buti, kad cia hibridas koks kambariniu geliu :) dekui uz varianta, reikes placiau ieskoti :)
  • 0

#55
SakaiŽinai

SakaiŽinai

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 224 Pranešimai:

Kokie gražūs augalai. Labai malonu matyti, kaip moteris prižiūri gėles. Aš taip priklausau jūsų gėlių mylėtojų klubui, nes turiu kaktusą.:))


dekui, nors cia pas mane tie augaliukai patys paprasciausi maziausiai prieziuros reikalaujantys :) kaktusai labai idomus augalai, saviski kur turiu buvau pasiruosus ismesti, nes tris metus stovejo toks koki pirkau be gyvybes zenklu, o paskui kaip atsigavo tai staigiai ugtelejo kaip reikalas :) gal tureciau ir daugiau ju, jei ju prieziura (persodinimas) nebutu toks skausmingas :)


Įdomiai, lygiai taip pat buvo ir su mano kaktusu. Labai greitai, po ilgo laiko tarpo, ėmė ir užaugo ir dar daug vaikų susilaukė.:)) Kiek žinau, gėlėms labai svarbu vieta. Vienoje vietoje gali neaugti, o perkėlus į kitą sužydėti visu gražumu. Dar esu girdėjęs, kad jei nori turėti gražias gėles, reikia su jomis kalbėtis. :)) Tikriausiai, pasikalbat Minerva, kad tokias gražias užauginot? :)
  • 0

#56
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Įdomiai, lygiai taip pat buvo ir su mano kaktusu. Labai greitai, po ilgo laiko tarpo, ėmė ir užaugo ir dar daug vaikų susilaukė.:)) Kiek žinau, gėlėms labai svarbu vieta. Vienoje vietoje gali neaugti, o perkėlus į kitą sužydėti visu gražumu. Dar esu girdėjęs, kad jei nori turėti gražias gėles, reikia su jomis kalbėtis. :)) Tikriausiai, pasikalbat Minerva, kad tokias gražias užauginot? :)


tiesa pasakius pasikalbu, laistydama :) toks kaip ir iprotis jau :) vistik gyvi organizmai ir geles :)
  • 0

#57
SakaiŽinai

SakaiŽinai

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 224 Pranešimai:


Įdomiai, lygiai taip pat buvo ir su mano kaktusu. Labai greitai, po ilgo laiko tarpo, ėmė ir užaugo ir dar daug vaikų susilaukė.:)) Kiek žinau, gėlėms labai svarbu vieta. Vienoje vietoje gali neaugti, o perkėlus į kitą sužydėti visu gražumu. Dar esu girdėjęs, kad jei nori turėti gražias gėles, reikia su jomis kalbėtis. :)) Tikriausiai, pasikalbat Minerva, kad tokias gražias užauginot? :)


tiesa pasakius pasikalbu, laistydama :) toks kaip ir iprotis jau :) vistik gyvi organizmai ir geles :)

Taip. Kažkada esu skaitęs keletą įdomių straipsnių apie augalus. Vieną jų suradau http://klaipeda.dien... ... sma-110831 . Galbūt jums bus įdomu paskaityti. Kiek juose tiesos, žinoma, reikia atsirinkti.
  • 0

#58
Kristida

Kristida

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
Nu visai nemažas gėlynas O klevukas - ar tik ne rombiškasis lamstas
  • 0

#59
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Nu visai nemažas gėlynas O klevukas - ar tik ne rombiškasis lamstas


didelis dekui, dabar zinosiu savo geliu pavadinimus :)
  • 0

#60
Kristida

Kristida

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
Sveika Prisiminiau tavo svajonę apie mimozą - gal gavai dovanų ar pati pasidovanojai švenčių proga :lol:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0