Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Ievaa


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 29

#1
Ievaa

Ievaa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
Sveiki :) Esu Ieva, man 16 m.
Taigi nusprendžiau užsiregistruoti šiame forume, nes... mėgstu skaityti :) ir šis forumas atrodo labai tinkama vieta diskusijoms apie knygas :D be to, kai kurie mano draugai ar pažįstami labai nelinkę į skaitymą, tad nėra tiek daug žmonių, su kuriais galiu 'protingai pasišnekėti"
Apskritai ateitį sieju su rašymu arba vertimu. Kol kas neapsisprendžiau, ko tiksliai noriu, bet linkstu prie žurnalistikos.
Ką čia dar pasakius... :) Esu pakankamai draugiška, kandžiotis įpročio neturiu, todėl jei kas įdomu klauskit, teiraukitės, mielai atsakysiu :)
  • 0

#2
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Kokios knygos, kokie autoriai patinka ir kodėl būtent tokie? 8-)

P.S. Sveika atvykus.
  • 0

#3
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Sveika prisijungusi :)
Pritariu, kad kartasi sunku rasti zmogeliuka su kuriuo gali pasneket apie knygas :) cia manau surasi bendraminciu :D As ir ne perseniausiai suradau toki zmoguti su kuriuo galiu apie knygas pasneketi realiame pasaulyje :)
Ka dar megsti veikti be knygu skiatymo? :)
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#4
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:
Kodėl žurnalistika?
  • 0

#5
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Sveika, prisijungus prie bendraminčių būrio Labai įdomu, kad galvoji gyvenimą susieti su vertimu. Aš ir pati šiek tiek tuo užsiimu :$ Tačiau jau verčiau rinktis žurnalistiką, nei pavyzdžiui, anglų filologiją. Iš patirties sakau :) Geriau jau vertimas ne pagrindinis užsiėmimas, nes labai ilgą kelią reikia nueiti iki pripažinimo. Nors visur, turbūt, tas pats :D
  • 0

#6
Ievaa

Ievaa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:

Kokios knygos, kokie autoriai patinka ir kodėl būtent tokie? 8-)

P.S. Sveika atvykus.

Patinka tokie įdomesni detektyvai, kaip "Rožės vardas" arba Ellis Peters "Kedfaelio kronikų" serija, šiaip prieš skaitydama neturiu išankstinių nusistatymų, tai sudominti gali bet kas (išimtis būtų kai kurie lietuvių autoriai). Apskritai, mėgstu tokias jaukias knygas, labiau iš senų, bet ne klasikos :lol:
Kaip autorių galėčiau išskirti C.S. Lewis.
Ačiū už pasveikinimą ^^
  • 0

#7
Ievaa

Ievaa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:

Sveika prisijungusi :D
Pritariu, kad kartasi sunku rasti zmogeliuka su kuriuo gali pasneket apie knygas :) cia manau surasi bendraminciu :lol: As ir ne perseniausiai suradau toki zmoguti su kuriuo galiu apie knygas pasneketi realiame pasaulyje :D
Ka dar megsti veikti be knygu skiatymo? :)

Smagu, kad radai ^^ pas mane ir vienas toks yra, tačiau daugiau norisi, daugiauuuu :)
Mėgstu pabūti su mielais širdžiai žmonėmis, pakeliauti, kažkokių įspūdžių patirti (kelionės labai geras dalykas, tik pinigų reikia), šiaip dabar esu gana užsidegus savanoriaut, tik dar tokias anketėles reikia užpildyti, žiūrėsiu, kaip seksis :)
  • 0

#8
Ievaa

Ievaa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:

:hai:
Kodėl žurnalistika?


Sunkus klausimas iš tikrųjų, nes nelabai žinau, kur daugiau save realizuoti, o rašau gana pakenčiamai :lol:
O jei rimtai, norėčiau rašyti apie svarbius žmonėms dalykus, įkvėpti juos daryti kažką gera, nors žinau, kad tai labai sunku :)
  • 0

#9
Ievaa

Ievaa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:

Sveika, prisijungus prie bendraminčių būrio Labai įdomu, kad galvoji gyvenimą susieti su vertimu. Aš ir pati šiek tiek tuo užsiimu :$ Tačiau jau verčiau rinktis žurnalistiką, nei pavyzdžiui, anglų filologiją. Iš patirties sakau :) Geriau jau vertimas ne pagrindinis užsiėmimas, nes labai ilgą kelią reikia nueiti iki pripažinimo. Nors visur, turbūt, tas pats :lol:

sveika :)
Man tokia idėją pasakė - versti knygas ir aš tuo susidomėjau, nes kai pagalvoji, jog verti jas ne žodis žodin, tu turi pagauti knygos dvasią, autoriaus stilių ir pats rašydamas tam tikra prasme kuri :D
ačiū už patarimą, aš ir panašiai galvojau :D
  • 0

#10
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Sveika
Sveikinu prisijungus į šia bendruomenę ;]]
Ir minėjai kažką apie keliones tai vat norėčiau paklausti,kur labiausia patiko pabuvoti?
Daugiausia įspūdžių gavai? Ir norėtum atgal grįžti ;]
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#11
Ievaa

Ievaa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:

Sveika
Sveikinu prisijungus į šia bendruomenę ;]]
Ir minėjai kažką apie keliones tai vat norėčiau paklausti,kur labiausia patiko pabuvoti?
Daugiausia įspūdžių gavai? Ir norėtum atgal grįžti ;]

Labas :D
Labiausiai man patiko Anglijoje, tačiau norėčiau grįžt į Italiją :lol:
Tiesiog Italijoje aš buvau dar vaikas ir viską mačiau kitaip, mane ne itin domino jos grožis, o dabar, pavarčius nuotraukas, o kaip ten noriu, bet nėra kaip... :) be to, itališką maistą labai mėgstu :)
Anglija man šiaip labai patiko, kai ten buvau, tačiau dabar apsivertė mano norai, nors galimas daiktas ten studijuot važiuosiu :D
  • 0

#12
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Man irgi patinka italiskas maistas, iki kol nenuvaziavau i Italija, tai makaronu nevalgyvadau, o po keliones pradejau tik italiskai ir maitintis ypac lazanijom... Dievinu Italija, ypac pietu. O kur Italijoj buvai?
  • 0

#13
Ievaa

Ievaa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:

Man irgi patinka italiskas maistas, iki kol nenuvaziavau i Italija, tai makaronu nevalgyvadau, o po keliones pradejau tik italiskai ir maitintis ypac lazanijom... Dievinu Italija, ypac pietu. O kur Italijoj buvai?

Man ir patinka makaronai, taip pat pica, ledai ir kiti žinomi itališki patiekalai :D Bet kas italų maiste mane labiausiai žavi tai itališkos daržovės, pvz. saulėje džiovinti pomidorai, alyvuogių aliejus, žodžiu aš italų virtuvės mylėtoja :lol:
Iš tikrųjų daug kur buvau. Keliavom dvi savaites ir pagrinde po kalnus, gamta, įvairius vienuolynus. Buvau ir Romoje, Venecijoje, bet Roma ne tokia ir ypatinga, maži itališki miestukai kas kita :) Tik pavadinimų neatsimenu, tik tai, kad kopėm į tokį La Vernos kalną, manau ten toks ir miestukas buvo :)
  • 0

#14
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Aš irgi keliavau po Italija beveik mėnesi, tai irgi lankiausi Romoje, man tai patiko, mane apskritai zavi tokie miestai kaip Roma, Florencija, Neapolis, Urbinas, Venecija ( nors šioj siek tiek liudnoka), is esmes labiausiai tai man neaptiko Italijoj pietų salos pvz,, Kapris vajetau kaip ten liudna, tai ne tas zodis, nors visur rasoma, kad rojus zemeje, ten nebent ,,Nuobodumas zemeje"... Visai kas kita Strombolis ir Pompeja.
  • 0

#15
Ievaa

Ievaa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:

Aš irgi keliavau po Italija beveik mėnesi, tai irgi lankiausi Romoje, man tai patiko, mane apskritai zavi tokie miestai kaip Roma, Florencija, Neapolis, Urbinas, Venecija ( nors šioj siek tiek liudnoka), is esmes labiausiai tai man neaptiko Italijoj pietų salos pvz,, Kapris vajetau kaip ten liudna, tai ne tas zodis, nors visur rasoma, kad rojus zemeje, ten nebent ,,Nuobodumas zemeje"... Visai kas kita Strombolis ir Pompeja.

O kas ten taip liūdna? :)
  • 0

#16
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Nera ka veikt, ten tik gamta, uolos, plezas ir viskas...ir maziukas miesteliukai ( is viso 3)
  • 0

#17
Ievaa

Ievaa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:

Nera ka veikt, ten tik gamta, uolos, plezas ir viskas...ir maziukas miesteliukai ( is viso 3)

Aa. Tada man ten labai patiktų. :)
  • 0

#18
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
O Lewis? Tai Narnijos kronikos ar jo esė?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#19
Ievaa

Ievaa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:

O Lewis? Tai Narnijos kronikos ar jo esė?

Narnijos kronikos patinka, esė neskaičiau, skaičiau jo fantastikos šiek tiek, krikščioniškos literatūros, jis daug parašęs ir man bendrai kaip autorius labai patinka :)
  • 0

#20
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
O kas iš krikščioniškosios patiko?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0