Peršokti prie turinio

Nuotrauka

keliones


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 31

#1
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
na pastebejau kad nera (arba neradau) temos apie keliones :) tai pasipasakokim kas kur esam buve, kas patiko, kur rekomenduotumet nuvaziuoti kitiems ir kodel?

P.s. dar isskirt noreciau, gal esate kas nors buve Taize? kaip jums patiko? :)
  • 0

#2
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
As daug kur buvau: buvau visoje Italijoje (Venecijoj, Romoj, Urbine, Veronoj, Paduvoj, Milane ( Ferrari fabrike), kažkokam kaime dar buvau bet nepamenu pavadinimo, Florencijoj, Monte Kasine, Neapoly, Vatikane, Sorente, Kaprio saloje, Strombolyje, Pompejoje), buvau dar Vienoj, Drezdene, Berlyne, Miunchene, Prahoje, Budepeste, Maskvoje, Piteryje, Vladivostoke, Irkustke, Pekine ( ant vienos dienos ir buvau labai mazas, tai beveik nepamenu tas pats ir su Kambodža ir Indija, nieko nepamenu, bet buvau, net fotkiu neturiu...), Buvau Rumunijos miskuose medzius kirtau, Rygoj buvau, Minske, Lydoj, Jurlmaloj, Varsuvoj, Krokuvoj, Velyckose, Gdanske, Sopote ir berods viskas jeigu ko nepamirsau...
  • 0

#3
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
na tikrai labai daug kur buvai, o kur labiausiai patiko ir del ko? :)
  • 0

#4
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
labiausiai patiko Italija, nezinau net kodel, gal kad pirma karta vaziavau, bet siaip mane zavi dideli miestai, kur pilna zmoniu, didelis eismas visur grazus pastatai. O siaip Vienoj, tai as kazkodel kai nuvaziavau pirma karta, tai pasijutau kaip namie, net keista rodos viska zinau, kur eiti, kaip eiti, kur as yra kas uz kampo yra. Nu viska. Kauno taip nepazistu kaip Vienos. Tai kai vykau antra karta visai apeme jausmas, kad as namuose. Cia gal anam gyvenime gyvenau, nezinau. Bet keistas jausmas, dar niekada neivienam mieste nesu taip jautesis.
  • 0

#5
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Bandau prisiminti, kur man teko būti: Latvija, Rusija, Lenkija, Slovakija, Bulgarija, Vengrija, Graikija, Albanija, Serbija, Juodkalnija, Egiptas, Makedonija. Tiek spėju Patiko visur, nes lankiausi pirmą kartą :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#6
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

labiausiai patiko Italija, nezinau net kodel, gal kad pirma karta vaziavau, bet siaip mane zavi dideli miestai, kur pilna zmoniu, didelis eismas visur grazus pastatai. O siaip Vienoj, tai as kazkodel kai nuvaziavau pirma karta, tai pasijutau kaip namie, net keista rodos viska zinau, kur eiti, kaip eiti, kur as yra kas uz kampo yra. Nu viska. Kauno taip nepazistu kaip Vienos. Tai kai vykau antra karta visai apeme jausmas, kad as namuose. Cia gal anam gyvenime gyvenau, nezinau. Bet keistas jausmas, dar niekada neivienam mieste nesu taip jautesis.


matyt praeitam gyvenime ten gyvenai :)

as Vienoj buvau tris valandas (tokia tarpine stotele buvo), tai matyt cia beda ir buvo, nes man visko per daug buvo, daug izymiu namu, ant galo visi susipainiojo, reikia manau ten ilgeliau pabuti ir po truputi apziuret. savaime aisku katedra tai neisdildoma ispudi paliko :)
  • 0

#7
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Bandau prisiminti, kur man teko būti: Latvija, Rusija, Lenkija, Slovakija, Bulgarija, Vengrija, Graikija, Albanija, Serbija, Juodkalnija, Egiptas, Makedonija. Tiek spėju Patiko visur, nes lankiausi pirmą kartą :)


o kas palieka didesni ispudi miestai, architektura ar gamta? :) ar gal vienur tas, kitur tas? :)
  • 0

#8
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Aš tai negaliu pasigirt labai dideliu aplankytų šalių skaičiumi :) Standartiškai:Latvija, Estija, Rusija (prie to kalno kur Prometėjas buvo prikaltas:), Lenkija, Vokietija, Prancūzija, Belgija, Didžioji Britanija, Turkija. O šio mėnesio pabaigoje skrendu į Daniją, dar niekad nebuvau, tai labai įdomu bus pamatyt :)
  • 0

#9
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Aš tai negaliu pasigirt labai dideliu aplankytų šalių skaičiumi :) Standartiškai:Latvija, Estija, Rusija (prie to kalno kur Prometėjas buvo prikaltas:), Lenkija, Vokietija, Prancūzija, Belgija, Didžioji Britanija, Turkija. O šio mėnesio pabaigoje skrendu į Daniją, dar niekad nebuvau, tai labai įdomu bus pamatyt :)


as tai manau, kad cia visai nemazai :) va galesi mum papasakot kokie ispudziai po keliones bus :)
  • 0

#10
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
dar klausimas, o koks keliavimo budas jums labiausiai patinka, yra priimtinas? :)

man paciai geriausia autobusu (na kitaip ir nelabai bandzius esu), del to, kad pamatai ir tas salis, kurios yra pakeliui vaziuojant i tiksla :)

turiu drauge, kuri visa Europa yra ismaisius keliaudama is pradziu intereilu, po to autostopu, miega parkuose, papludimiuose :) na toks keliavimas su minimaliom islaidom ir daug ispudziu, kurie daznai ir ekstremalus :)
  • 0

#11
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Latvija, Estija, Lenkija, Turkija, Egiptas, JAV.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#12
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

dar klausimas, o koks keliavimo budas jums labiausiai patinka, yra priimtinas? :D

man paciai geriausia autobusu (na kitaip ir nelabai bandzius esu), del to, kad pamatai ir tas salis, kurios yra pakeliui vaziuojant i tiksla :D

turiu drauge, kuri visa Europa yra ismaisius keliaudama is pradziu intereilu, po to autostopu, miega parkuose, papludimiuose :) na toks keliavimas su minimaliom islaidom ir daug ispudziu, kurie daznai ir ekstremalus :)


Man tai teko keliauti su autobusu, lektuvu, laivu, fura, autostopu, pesciomis, dviraciu ir traukiniu.
  • 0

#13
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

dar klausimas, o koks keliavimo budas jums labiausiai patinka, yra priimtinas? :)

man paciai geriausia autobusu (na kitaip ir nelabai bandzius esu), del to, kad pamatai ir tas salis, kurios yra pakeliui vaziuojant i tiksla :)

turiu drauge, kuri visa Europa yra ismaisius keliaudama is pradziu intereilu, po to autostopu, miega parkuose, papludimiuose :) na toks keliavimas su minimaliom islaidom ir daug ispudziu, kurie daznai ir ekstremalus :)


Man tai teko keliauti su autobusu, lektuvu, laivu, fura, autostopu, pesciomis, dviraciu ir traukiniu.

gerai čia parašei :D teko ir man visus šiuos keliavimo būdus išbandyt,dar pridėčiau keliones su automobiliu (lengvuoju, nes autobusas ir fura juk irgi automobiliai :D )
  • 0

#14
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Bet su fura mazai kas keliauja.... cia isskirtinumas... bet antra karta nenoreciau... 8-)
  • 0

#15
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
man yra tekę ne tik su fūra, bet ir su autovežiu keliaut :D
O šiaip tai aš ir turiu draugų kurie autostopu ne tik visą Europą išmaišė, bet dabar jau ir po Afriką taip keliauja. Aš pati tai kažkaip nedrįstų prie jų jungtis, man labiau patinka komfortabilesnės kelionės. Dabar labai noriu į JAV, bet neatostogaut, o pagyvent :D
  • 0

#16
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

Bet su fura mazai kas keliauja.... cia isskirtinumas... bet antra karta nenoreciau... 8-)


Ir aš jau nenorėčiau... :D teko su 6 fūrom iš Anglijos per 2 paras grįšt.Su visokiausiais nuotykiais, kurie, ačiū Dievui, laimingai baigėsi, nors galėjo baigtis kur griovy...
  • 0

#17
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
O aš tai su furą važiavau į Milną paklydom, užkilom serpentinu o ten pasirodė kad fūrom apskritai važiuot negalima, nes nuolydis baisus.. tai paskui atbuliniu važiuot pilnos kelnės laimės buvo..
  • 0

#18
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

man yra tekę ne tik su fūra, bet ir su autovežiu keliaut :D
O šiaip tai aš ir turiu draugų kurie autostopu ne tik visą Europą išmaišė, bet dabar jau ir po Afriką taip keliauja. Aš pati tai kažkaip nedrįstų prie jų jungtis, man labiau patinka komfortabilesnės kelionės. Dabar labai noriu į JAV, bet neatostogaut, o pagyvent :)


as ir taip nedrisu ir net nenoreciau, manau cia daugiau streso, o ne poilsio butu :)

as manau pirma karta i sali geriausia vaziuot su ekskursija, gidais ir pan, o jau antra karta, kai isvaikscioti turistiniai takai gali leistis i gilesnius salies tyrinejimus :)
  • 0

#19
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Na kartais būna jau didelė prabanga keliaut į tą pačią šalį du kartus :D
Man tai atrodo geriausia keliaut į kitą šalį kai ten tavęs kas nors laukia ir gali parodyt miestą na iš neturistinės pusės, bet kartu tai yra ir saugu, nereikia pačiam nežinia kur klaidžioti.
Dar norėjau paklaust gal kam yra tekę keistis namais su kokiu užseeniečiu ? nes dabar tai labai populiaru kai tu važiuoji į kitą šalį ir apsigyveni internetu susirasto žmogaus namuose, o tas žmogus atvažiuoja gyvent į tavo namus.
  • 0

#20
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
kartais taip, bet jei ta salis patiko tai kodel gi ne :D (na as pati pabuvojus tik europos salyse tam tikrose, tai neatrodo taip neimanoma antra karta nuvaziuot :) ) du kartus esu buvus Slovakijoj (kai tai kaip tikslas buvo) ir dar kelis kartus pervaziavus. antra karta labai noreciau nuvaziuot i Kroatija, nuostabi salis ir zmones, vien geri ispudziai.

o tas kad pas kazka pazistama vaziuot, tai manau cia isvis idealiausias variantas, tik as pazistamu uzsieny nelabai turiu :)
o apie ta apsikeitima namais, na matyt as konservatyvi labai, bet nenoreciau, nes grizti ir nezinai ka gali rast :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0