Peršokti prie turinio

Nuotrauka

sekmadienė


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 36

#1
sekmadienė

sekmadienė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
šiandien Velykų sekmadienis, ir Jėzus prisikėlė, ir aš čia atsiradau
truputį visai netyčia, truputį visai tyčia.
mano vardas Gabrielė ir man 16, bet aš dar visai nesijaučiu šešiolikmetė, nes kai buvau mažesnė, įsivaizdavau, kad sulaukus tokio amžiaus vos ne atskirai gyvensiu nuo tėvų, lakstysiu su bernais ir su draugėm rengsim pižamų vakarėlius, ir viskas bus kaip tose saldžiose knygelėse apie paaugles.
bet taip nėra, oi ne, yra visai atvirkščiai:D
šiaip tai aš nemėgstu apie save kalbėti, bet kadangi šiandien yra kažkoks ultraįkvėpimas, tai galiu gi kažką ir sumakliavot
mėgstu gyvenimą - jis toks pilnas netikėtų dalykų, sąskambių, ir vaizdų
mėgstu mokytis - nuolat imuosi kažkokių projektų, kurie nugęsta po keletos savaičių, mėgstu nepabaigt darbų
mokausi groti gitara, tiesa, pirmus metelius ir šiaip nemėgstu to sureikšmint, nes nelabai kas dar gaunas. bet man patinka. labai.
dainuoju chore, netikėtai, nes šiaip aš neturiu klausos ir balso, tačiau smagu dainuot ir netgi manęs dar iš ten neišmetė(!)
knygos..nėra mano prioritetinis dalykas, bet aš visai norėčiau, kad būtų pvz., koks karantinas (arba aš gyvenčiau XVIII a. Anglijoj, turtingoj šeimoj ir nedirbčiau), kurio metu galėčiau skaityt ir skaityt ir skaityt. Skaitau bangomis:D
truputį fotografuoju
mėgstu žiūrėti filmus
taip pat mėgstu klausytis muzikos, bet nepavadinčiau savęs nei melomane, nei kinomane, nei filomane. aš visų tų dalykų mišinukas(ir ne tik tų, ir šiaip visko)
esu truputį serialų maniakė, ir tas mane gąsdina. lost, gossip girl, how i met your mother, friends, the office, it crowd, jie visi sukelia priklausomybę (tačiau man patinka būti priklausomai)
aš tikriausiai negaliu parašyt sakinio, nepavartodama žodžio bet:D
aš tikiu, kad jums jau atsibodo skaityt apie kažkokį žmogų, kurio nė nepažįstat
ir aš dievinu Vilnių
  • 0

#2
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Sveika, prisijungus... :)

O kodėl būtent XVIII a. Anglija, kodėl ne XVII a. Prancūzija ar X a. Turkija? Ką labiausiai skaityt mėgsti, kokius autorius, knygas ir pan...
  • 0

#3
sekmadienė

sekmadienė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
XVIII a. Anglija, nes kažkas tokio likę nuo Puikybės ir Prietarų, taip ir įsivaizduoju didelius rūmus su didžiule biblioteka, prikrauta knygų, po kurias norėčiau panaršyt:D
Mėgstu skaityti ..eee..:o sunkus klausimas. Kažko vieno negalėčiau išskirt, bet tikrai nesu iš tokių klasikos mėgėjų, mano protas ne visada įkerta. Tačiau smagu ir jose panardyt. Pasakysiu savo mėgstamiausias knygas - E. Loe "Naivus. Super", M. Alborn "Penki žmonės, laukiantys tavęs rojuje", M. Haddon "Tas keistas nutikimas šuniui naktį", C. Bronte "Džeinė Eir", R. Bach "Iliuzijos", J. Mekas "Laiškai iš niekur". Dar mėgstu senesnes S. Kingo ir A. Kristi knygas (:
  • 0

#4
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Idomus, ypač su ,,Puikybę ir prietarais" nes ten rašoma apie XVIII a. pab. - XIX a. prad. 8-) Bet man ši knyga irgi paliko įspudį, nes pvz., ,,Protas ir jausmai" tėra naivumo įsikūnijimas.
  • 0

#5
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Sveika,
O vat man atvirkščiai vis norėjosi apie tave skaityti
Tik dėja nebeliko ką skaityti ;D
Vat norėčiau paklausti kuri vieta arba vietos labiausia patinka Vilniuje? ;]
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#6
sekmadienė

sekmadienė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
:o
žinoma, Senamiestis! o jei dar tiksliau, tai mėgstu labai tą skverą, kur nuo ŠMC kylant į viršų, tik nežinau, kaip jis vadinas :( Dar man patinka Sereikiškių parkas, nors jis apšiuręs truputėlį, bet jauku ten, ir Rotušės aikštė, ir Katedros aikštė, ir ta gatvelė iš Pilies gatvės einant, kur įmūryti arbatinukai, ir Rūdninkų knygynas, ir pievelė prie Prezidentūros. Taip kaip ir gavos, kad visas Senamiestis :)
  • 0

#7
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

:o
žinoma, Senamiestis! o jei dar tiksliau, tai mėgstu labai tą skverą, kur nuo ŠMC kylant į viršų, tik nežinau, kaip jis vadinas :( Dar man patinka Sereikiškių parkas, nors jis apšiuręs truputėlį, bet jauku ten, ir Rotušės aikštė, ir Katedros aikštė, ir ta gatvelė iš Pilies gatvės einant, kur įmūryti arbatinukai, ir Rūdninkų knygynas, ir pievelė prie Prezidentūros. Taip kaip ir gavos, kad visas Senamiestis :)

Beveik panašu ;DD
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#8
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Ką tau(tavo gyvenime) reiškia žodžiai tyla ir vienatvė ?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#9
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:

aš neturiu klausos ir balso

ha. clicky video
Apytiksliai atsukam iki 05:13~ ir paklausom truputėlį, jis gan gerai pasakė apie tone deaf people.
O daugiau info apie ted čia

filomane

Cinephilia (The Dreamers), versk kaip nori

it crowd

Tell me more.

aš tikiu, kad jums jau atsibodo skaityt apie kažkokį žmogų

ha. Buvo įdomu. (patiko labiau negu Teodoro)

Ką tau(tavo gyvenime) reiškia žodžiai tyla ir vienatvė ?

Kas čia?
  • 0

#10
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
uz IT Crowd - restekpa; kad rasai ir vartoji bet - reiskia esi visai razumna pana, bo reiskia, kad nesi kategoriska. Labas :}
  • 0

#11
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Kas čia?

Kaip tai ,,kas čia" ?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#12
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Sveikute
Kaip ir visiem man labai patiko paskaityti apie tave :) O gal tu megsti skaityti knygas ir ziureti tokius filmus, kuire ir yra sukurti pagal tas knygas? (Tikiuosi supratai klausima :o )
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#13
sekmadienė

sekmadienė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Yoel, tyla ir vienatvė nėra man svetimi dalykai, bet stengiuosi jų išvengt. Kodėl? Nes per ilgai mąstydama prisigalvoju visokių problemų, sunkumų ir liūdesių, o tai man visai visai nepatinka. Nemoku be emocijų, nemoku tiesiog ramiai pasėdėt ir patylėt.

mermelade, ką ten norėjai pasakyt apie filomanus, cinephilią ir the dreamers? Tas Benjaminas Zanderis smagus žmogus! Bėgsiu dar apie jį pasiskaityt vėliau (: IT Crowd, tai toks britų serialas apie porą IT darbuotojų ir jų vadybininkę, kuri nenusimano apie kompiuterius išvis:D labai smagus serialas, įmetu vieną epizodą ... re=related

devilrun, smagu, kad yra dar kas mėgsta it crowd! Gėda klaust, bet kas yra razumna pana?:o

Inga, supratau :) Mėgstu, bet tik ne tas, kurios išleidžiamos Obuolio jau po filmų:( Kas įstrigo iš tokių komplektų, tai buvo Atonement, labai graži ir knyga, ir ekranizacija (gal patiko dėl to, kad buvo pakankamai tiksliai pastatytas filmas, nes dažnokai filmai pakeičia ir mintį, ir esmę).
  • 0

#14
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Taip pradėjai, sakyčiau, krikščioniškai.Ar esi tikinti? Praktikuojanti?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#15
sekmadienė

sekmadienė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Jei ir tikiu, tai kažkur giliai ir širdimi, o ne Bažnyčia ir išpažintimis. Nepraktikuoju. Pradėjau gal kiek krikščioniškai, nes sąžinė užgraužė, kad Velykų dieną aš tupiu prie kompiuterio:D
  • 0

#16
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Tai reikėjo eit į bažnyčią :o su šeima, jeigu ėjo, arba vienai.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#17
sekmadienė

sekmadienė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Ne, mano šeima nėjo, ir manęs pačios nelabai traukia tas masinis ėjimas į bažnyčias. Tikiu tiesioginiu ryšiu tarp žmogaus ir Dievo (:
  • 0

#18
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Tokiais atvejais turėtum paskaityti Hesse, skaitei ką nors jo?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#19
sekmadienė

sekmadienė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Vakar baigiau jo esė rinkinį "Atsitokėjimai". Dar skaičiau "Narcizą ir Auksaburnį", labai, hm, artima knyga. "Atsitokėjimai" sunkesni, kai kuriose vietose jam labai nepritariau, bet apskritai patiko.
  • 0

#20
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Man taip pat patiko ,,Narcizas ir Auksaburnis".O ,,Atsitokėjimų" neteko net rankose laikyti.
Ar praleidau ar nepaminėjai, ką planuoji/norėtum studijuoti?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0