Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Gražiausios mintys/citatos apie meilę


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 9

#1
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Taigi, pasidalinkite gražiausiomis mintimis, kurias žinote, esate užsirašę, įsiminę, žodžiu, kurios jums patinka, apie meilę, romantišką draugystę, jausmus.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#2
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:
Aš tiek daug turiu, bet meilė jai viską prarija,
aš tiek daug turiu, o be jos viskas virsta nieku...
Gėtė, Verterio kančios

Ak, tie įsimylėję asilai,
Lyg niekur nieko, dėl jaunos merginos,
Turbūt supleškinų mielai
ir saulę, ir mėnulį, ir žvaigždynus! Lyg ir Šekspyras, Hamletas

Meilė - nuostabi katastrofa: žinoti, kad trenksiesi galva į sieną ir vis tiek didinti greitį, lėkti į pražūtį su šypsena, smalsiai laukti akimirkos, kai viskas išlėks į orą. Meilė yra vienintelis užprogramuotas nusivylimas, vienintelė nuspėjama nelaimė, kurios nuolat šaukiamės. F. Beigbeder, Meilė trunka trejus metus


Žmonės vieniši kaip medžiai. Medžiai liečiasi lapais, šakomis, bet kamienai visada stovi atskirai. Visada. Jurga Ivanauskaitė, Pakalnučių metai


Pagarbą prasimano žmonės, norėdami paslėpti tuščią vietą, kurioje turi būti meilė.

O čia iš vieno pošlo spektaklio:
Kartą norėjau pabučiuoti mergaitės lūpas, bet ji staiga suglaudė kojas ir sulaužė man akinius.
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#3
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
"Aš myliu tave ne už tai, koks tu , bet už tai kokia aš ,kai būnu su tavimi."
Berods Markeso čia ..Sena gera mintis..
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#4
free3dom

free3dom

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 25 Pranešimai:
Nuo meilės nėra kit vaisto kaip tik mylėti dar labiau.

Meilė - brangesnė už turtus: ji deimantas, kurio net karaliai negali nupirkti, ji visas pasaulis, nors ją galima apkabinti dviem rankom.

Himnas meilei,

Jei kalbėčiau žmonių ir angelų kalbomis,
Bet neturėčiau meilės,aš tebūčiau
Žvangantis varis ir skambantys cimbolai.
Ir jei tūrėčiau pranašystės dovaną
Ir pažinčiau visas paslaptis ir visą mokslą.
Je tūrėčiau visą tikėjimą, kad galėčiau net
kalnus kinoti, tačiau netūrėčiau meilės,
Aš būčiau niekas.
Ir jei išdalinčiau vargšams visą, ką turiu,
Jei atiduočiau savo kūną sudeginti,
Bet netūrėčiau meilės, - nieko nelaimėčiau.
Meilė kantri, meilė maloninga,
Meilė nesididžiuoja ir neišpuiksta.
Ji nesielgia netinkamai, neieško savo naudos,
Nepasiduoda savo piktumui, pamiršta, kas buvo bloga,
Nesidžiaugia neteisybe,
Su džiaugsmu pritaria tiesai.
Ji visa pakelia, visa tiki,
Viskuo viliasi i visą ištveria.
Meilė niekada nesibaigia.

(Iš biblijos)



i
  • 0
"Aš buvau liūdnas, nes netūrėjau batų, tik štai gatvėje sutikau žmogų - jis netūrėjo kojų.. Ir mano liūdesys išsisklaidė.."

#5
Supernova

Supernova

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 51 Pranešimai:
Čia gal ir nebus tokia lengvai pritaikoma citata, bet šiandien ryte skaičiau Anos Kareninos antrą dalį, ten apie Levino meilę Kiti, ten daug aprašyta, labai gražiai, ypač taiklūs keli skyriai, kur aptariamas jų medaus mėnuo. Taigi, citata tokia, ką Levinas suprato, t. y., "kad ji netik artima jam, bet kad jis dabar nežino, kur baigiasi ji ir prasideda jis. Suprato tai iš skaudaus jausmo, kurį patyrė šią akimirką, pasijutęs tarsi padalytas į dvi dalis. Levinas įsižeidė pirmąją akimirką, bet tučtuojau patyrė, kad Kiti negali jo įžeisti, kad jinai yra jis pats". Apskritai labai patiko tas aprašymas, net nežinau, kaip žodžiais išreikšti, tikriausiai net ir sunkiai suprantamai čia išvedžiojau ;)
  • 0

#6
Lapkričio saulė

Lapkričio saulė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 71 Pranešimai:
  • Miestas:Šiaurės vėjų pagairė
Tą kuriam meilė atsiduoda, ji nori išvaduoti nuo svetimumo jausmo, vadinasi, ji tikrai apsimetinėja ir taikstosi, ji nuolat apgaudinėja ir vaidina lygybę, kurios ištikrųjų nėra. Ir taip vyksta taip inkstinktyviai, kad mylinčios moterys to apsimetinėjimo ir nuolatinės švelniausios apgavystės nepripažįsta ir drasiai teigia, jog meilė sulygina ( kitaip sakant, daro stebuklą!). Tas procesas yra paprastas tada, kai vienas asmuo leidžiasi mylimas ir nemano, kad reikėtu apsimetinėti, veikiau šitai perleidžia kitam, mylinčiajam. Tačiau nepalyginti painesnė ir neskaidresnė vaidyba esti tada, kai abu apima stipri aistra vienas kitam, vadinasi, dauguma pasiduoda ir nori susilyginti, susivienodinti su kitu ir nė vienas galu gale nežino, ką turi pamėgdžioti, kodėl reikia apsimetinėti, ką vaizduoti. Graži šio vaidinimo beprotybė yra per puiki šiam pasauliui ir per daug subtili žmogaus akiai.
  • 0

#7
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
,,Meileje svarbu du komponentai: vyras - tramdantis savo moters geismus ir moteris - aklai atsiduodanti tokiam vyrui." (,,Fane Preis" garsusis XVIII a. erotinis - sadistinis romanas)
  • 0

#8
Supernova

Supernova

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 51 Pranešimai:

,,Meileje svarbu du komponentai: vyras - tramdantis savo moters geismus ir moteris - aklai atsiduodanti tokiam vyrui." (,,Fane Preis" garsusis XVIII a. erotinis - sadistinis romanas)


Teodorai, kokia čia knyga?
  • 0

#9
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

,,Meileje svarbu du komponentai: vyras - tramdantis savo moters geismus ir moteris - aklai atsiduodanti tokiam vyrui." (,,Fane Preis" garsusis XVIII a. erotinis - sadistinis romanas)


Teodorai, kokia čia knyga?


nugi parasiau pavadinima, ji dar nera isleista lietuviskai...
  • 0

#10
Supernova

Supernova

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 51 Pranešimai:

,,Meileje svarbu du komponentai: vyras - tramdantis savo moters geismus ir moteris - aklai atsiduodanti tokiam vyrui." (,,Fane Preis" garsusis XVIII a. erotinis - sadistinis romanas)


Teodorai, kokia čia knyga?


nugi parasiau pavadinima, ji dar nera isleista lietuviskai...


būtent pagal tokią užklausą nei google, nei yahoo neišmeta nieko tinkamo, tiesiog prašiau parašyt tiksliai arba su autoriumi, anyway, nesivargink, jei taip sunku :^)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0