Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Griūk_negyvas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 22

#1
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:
Prieš daugiau nei septyniolika metų, ankstų rytą, kuomet medžiai dar tebealsavo gniuždomi žiemos šerkšno, kuomet dar daugelis pagiriojosi po Kalėdų ir desperatiškai bandė surast savo namus, kuomet ant puraus sniego tebesimėtė iššautų fejerverkų liekanos, gimė mergaitė X. Deja, istorija nutyli, kokį vardą gimdytojai jai suteikė.
Augo ši mergaitė gana nerūpestingai, priemiesty, kuriam visi visus pažįsta, kur žolė žalesnė, o vasaros naktim, kai šviečia mėnesiena, ji tampa sidabrinė. Ji su nostalgija prisimena dienas, kuomet jai nerūpėjo ateitis, tiesiog mėgavosi šia diena: su rajono vaikėzais stebėdavo perkūno šėlsmą, visai šalia blyksinčius žaibus,o po to klykdami bėgdavo namo. Tačiau nesibodėjo ir chuliganiškų poelgių: kipšelis tyliai pakuždėdavo prisiskint kaimyno braškių, įspaust savo rankos inicialus į minkštą cementą, pradingt iš namų ir taip sukelt visuotinę paniką ir panašiai... Gyveno tol, kol nepradėjo žvelgt į ateitį ir galvot, kuo ji bus, tad ėmėsi darbo: ilgus metus lankė šokius,sportavo, piešė, dainavo, deklamavo, vedė renginius, net vaidino... Tačiau su kiekviena diena jos entuziazmas blėso, kaip skrendančių į dichlofoso rūkelį musių skaičius.. Ji tiesiog nusprendė kaip negyva žuvis plaukti pasroviui ir sutelkė savo dvejones ties 3 svajonių profesijomis, kurios šiuo momentu jai atrodo nemielos, netgi atgrasios.
Tiesa, romantiška prigimtis iššaukia įvairias gyvenimiškas peripetijas, tačiau su jomis susidorot padeda didžiuuulis užsispyrimas, noras tobulėt, dvilypumas. Ji nemato prasmės pastarąją ydą slėpt, tačiau gaila, kad kažkam tai būna panašu į veidmainiavimą, kuris jai yra visiškai svetimas.
Ką ji mėgsta? Ji yra priklausoma nuo arbatos, nuo šokolado, nuo psichiatrinių knygų(ne, ne psichologinių), nuo gerų filmų(pats pačiausias - The Machinist), nuo įdomių pašnekovų. Jai patinka dargana, kai mikroskopiniai lietaus lašeliai kutena skruostus, ją svaigina kavos aromatas, žavi kelionės, jos pomėgį skaniai pavalgyt realizuoja mėgimas pasisukiot virtuvėje, patinka vasarą matyti brėkštantį rytą ir tik tada dėl malonaus nuovargio griūti į lovą...

Iš didelio mieguistumo ji netikrins savo blevyzgos gramatinių klaidų, tad atleiskit iškart, jei kas ne taip. Jūsų Griūk_negyva. : )) Tikiuosi, priimsit į savo knygų mėgėjų luomą.
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#2
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:
o kokios yra tos 3 profesijos?
  • 0

#3
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:
Medicina, meno kritika, aplinkosauga.
Tačiau pirmąjai nesijaučiu pakankamai protinga, antroje savęs nerealizuosiu, o aplinkosauga neperspektyvu ir nebe taip žavi, kaip anksčiau.
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#4
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:

The Machinist


Christian Bale, what does one think of him?
Nuotrauka
  • 0

#5
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:

:hai:

The Machinist


Christian Bale, what does one think of him?


I think that this skinny fellow is very talented and charming person. His role in this film was very realistic and there were many places where i thought that he is a real psycho.
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#6
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:

:hai:

The Machinist


Christian Bale, what does one think of him?


I think that this skinny fellow is very talented and charming person. His role in this film was very realistic and there were many places where i thought that he is a real psycho.

And he indeed was. How about American Psycho, how was that?
  • 0

#7
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Kokios psichiatrinės knygos patiko labiausiai? :D
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#8
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Sveika prisijungusi prie bendruomenės. :D


tad ėmėsi darbo: ilgus metus lankė šokius,sportavo, piešė, dainavo, deklamavo, vedė renginius, net vaidino... Tačiau su kiekviena diena jos entuziazmas blėso, kaip skrendančių į dichlofoso rūkelį musių skaičius..


Kodėl blėso entuziazmas? Neradai mylimo užsiėmimo ar tiesiog darei labiau iš reikalo, nei iš noro?

Ji tiesiog nusprendė kaip negyva žuvis plaukti pasroviui ir sutelkė savo dvejones ties 3 svajonių profesijomis, kurios šiuo momentu jai atrodo nemielos, netgi atgrasios.


Medicina, meno kritika, aplinkosauga.
Tačiau pirmąjai nesijaučiu pakankamai protinga, antroje savęs nerealizuosiu, o aplinkosauga neperspektyvu ir nebe taip žavi, kaip anksčiau.


Stok ten, kur ne daugiausiai uždirbsi, bet kur tau labiausiai patinka, kuo labiausiai domiesi. Ateityje tikrai nežinai kas vis dar bus perspektyvu, išskyrus mediciną :D.


P.s. Tikrai įspūdingas ir įdomus prisistatymas.
  • 0

#9
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Sveika :D Gal esi kuriantis žmogeliukas, nes tavo prisitatymas toks tikrai išsiskiriantis :D
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#10
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:

And he indeed was. How about American Psycho, how was that?


Gaila, bet šito nesu mačiusi. :) O ar verta?
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#11
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Kur mėgsti keliauti? Gal jau kur nors buvai nuvykus.. o ką skaitai be to jog domiesi psichiatrija?
  • 0

#12
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:

Kokios psichiatrinės knygos patiko labiausiai? :)


Na, ten ne grožinė litaratūra, o mokslinė. Daug teorijos, gyvenimiški šokiruojantys pavyzdžiai ir analizės. :) O patinka, nes man tai įdomu, ir kažkada norėjau stot į psichoterapiją, bet atkalbėjo. Aišku, teko skaityt ir iš grožinės tokių 'stipriai paveikiančių knygų', kaip kad Dievo namai, Pamišėlio istorija, bet tai nebuvo taip įdomu.
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#13
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:

Kodėl blėso entuziazmas? Neradai mylimo užsiėmimo ar tiesiog darei labiau iš reikalo, nei iš noro?

Entuziazmas blėso, nes paieškos nedavė tokių rezultatų, kokių tikėjausi. Tiesiog norėjau viską išbandyt ir susirast nišą, kurioj galėčiau geriausiai save realizuot. Nors dabar manau, kad tiesiog reikėjo apsistot ties vienu užsiėmimu ir jo nepaleist. :) Be to, esu perfekcionistė, tad noriu studijuot profesiją, kurioj būčiau geriausia tiek, kiek sugebu tokia būt. Nenoriu būt antrarūše daktare, žinodama, kad tai ne mano pašaukimas.
Na, taip, nežinau, kas bus perspektyvu, kas ne, tačiau nebe laikas dvejot ir mėtytis. :)
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#14
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:

Sveika :) Gal esi kuriantis žmogeliukas, nes tavo prisitatymas toks tikrai išsiskiriantis :)


Labas. :) Na, ne, nelabai. :)
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#15
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:
Esi susidūrus su psichiniais ligoniais?

Aš, kai svarsčiau, kokią medicinos sritį rinktis, galvojau apie psichiatriją, galvojau, kad labai įdomu, galima susidurti su įdomiais žmonėmis ir pažinti jų "sielos gelmes". Bet tai po to supratau, kad atvirkščiai, tokie ligoniai yra kaip reta nuobodūs žmonės. Jie arba skundžiasi, kad nebeturi noro nieko veikti, arba juos ten skausmai visokie kankina, arba tam tikri elgesio stereotipai būna, kurie juos suvienodina. O ką tu ten įdomaus randi?
  • 0

#16
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:

Kur mėgsti keliauti? Gal jau kur nors buvai nuvykus.. o ką skaitai be to jog domiesi psichiatrija?


Tik Europos užkampiuose buvau paviešėjusi: Latvija, Estija, Lenkija, Čekija. O kraštai, kurie mane vilioja, tai Tailandas, Graikija(vien dėl senovinio paveldo), Prancūzija, Brazilija. Kai sulauksiu pilnametystės, visai norėčiau pasirašyt savanoriavimui Afrikoje, tik klausimas, ar gyva iš ten grįžčiau. :)
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#17
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:

Esi susidūrus su psichiniais ligoniais?

Aš, kai svarsčiau, kokią medicinos sritį rinktis, galvojau apie psichiatriją, galvojau, kad labai įdomu, galima susidurti su įdomiais žmonėmis ir pažinti jų "sielos gelmes". Bet tai po to supratau, kad atvirkščiai, tokie ligoniai yra kaip reta nuobodūs žmonės. Jie arba skundžiasi, kad nebeturi noro nieko veikti, arba juos ten skausmai visokie kankina, arba tam tikri elgesio stereotipai būna, kurie juos suvienodina. O ką tu ten įdomaus randi?


Na, kaip anksčiau ir minėjau, kad šios pakraipos studijas išmečiau iš galvos. Patiko tai, kad psichiatrija, tai mokslas, balansuojantis tarp gamtos ir humanitairnių mokslų ir siejasi su daugeliu gretimų discilpinų, kaip kad psichologija, sociologija, filologija, etc. Taip, ten sunkūs ligoniai, tu jiems rodysi penkis obuolius, jie sakys, kad čia trys obuoliai ir tu nesugebėsi jiems kitaip įrodyti. Iš to išplaukia tai, kad tu po 5-erių metų negalėsi savo buvusiam pacientui, sirgusiam Alzhaimerio liga, paspaust rankos, nes jis paprasčiausiai bus miręs. Ta noras gimė turbūt iš to, kad svarsčiau ir apie psichologės karjerą, tačiau man su matematika nepakeliui, be to, pavargstu nuo intensyvaus bendravimo ir beprasmio draugų bliovimo. :)
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#18
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Kur mėgsti keliauti? Gal jau kur nors buvai nuvykus.. o ką skaitai be to jog domiesi psichiatrija?


Tik Europos užkampiuose buvau paviešėjusi: Latvija, Estija, Lenkija, Čekija. O kraštai, kurie mane vilioja, tai Tailandas, Graikija(vien dėl senovinio paveldo), Prancūzija, Brazilija. Kai sulauksiu pilnametystės, visai norėčiau pasirašyt savanoriavimui Afrikoje, tik klausimas, ar gyva iš ten grįžčiau. :)


O kodėl manai, jog negrįžtum gyva? Jeigu esi norėtum misioneriauti, vadinasi sieki skleisti tikėjimą? ar tik kaip socialinė misionierė norėtum vykti? Į kokias būtent šalis Afrikoje viliotų?
  • 0

#19
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:


And he indeed was. How about American Psycho, how was that?


Gaila, bet šito nesu mačiusi. :) O ar verta?

Jeigu patiko machinist, patiks ir psycho :)
Nuotrauka
  • 0

#20
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Medicina, meno kritika, aplinkosauga.
Tačiau pirmąjai nesijaučiu pakankamai protinga, antroje savęs nerealizuosiu, o aplinkosauga neperspektyvu ir nebe taip žavi, kaip anksčiau.


sveika prisijungus, kodel manai kad aplinkosauga neperspektyvu? pvz as manau kad tai su kiekviena diena vis labiau aktualus klausimas, nes vystantis technologijoms tokia begale visokiu nauju medziagu sukuriama, vis labiau gyvunai isstumiami is ju gyvenamuju vietu, kad tikrai reikes zmoniu, kurie uzsiims aplinkosauga :) na jei nezavi, tai jau kitas klausimas :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0