Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Griūk_negyvas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 22

#21
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
holy smokes, El Maquinista! Sitas filmas savo laiku man buvo geriausias dalykas pasaulyje, vietomis mintinai moku, ir ant Beilo uzkibau sitaip [tiesa, kai paaugau, supratau, kad jis ir gyvenime nesveikas, sitaip su savim issidirbinet]. Geras :} restekpa. ~*who are you*~

tai va, kas del Beilo, tai be American Psycho siulau Nolano The Prestige, labai labai - jo veikejas ten irgi stipriai nesveikas, ir pats filmas tikrai puikus. Ir Equilibrium! Nors tas mane ne tiek veza, kiek auksciau minetieji. Ir Velvet Goldmine! Nors visai kitoks, bet labai grazus ir ikvepiantis.
  • 0

#22
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:

Medicina, meno kritika, aplinkosauga.
Tačiau pirmąjai nesijaučiu pakankamai protinga, antroje savęs nerealizuosiu, o aplinkosauga neperspektyvu ir nebe taip žavi, kaip anksčiau.


sveika prisijungus, kodel manai kad aplinkosauga neperspektyvu? pvz as manau kad tai su kiekviena diena vis labiau aktualus klausimas, nes vystantis technologijoms tokia begale visokiu nauju medziagu sukuriama, vis labiau gyvunai isstumiami is ju gyvenamuju vietu, kad tikrai reikes zmoniu, kurie uzsiims aplinkosauga :) na jei nezavi, tai jau kitas klausimas :)


Na, gal ir tavo tiesa. :) Šiaip aš gamtos vaikas, viskas, kas susiję su gamtos mokslais, mane veža Perspektyvu nebent užsieny, šiaip jei pavyks, tai skuosiu iš čia.
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#23
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:

holy smokes, El Maquinista! Sitas filmas savo laiku man buvo geriausias dalykas pasaulyje, vietomis mintinai moku, ir ant Beilo uzkibau sitaip [tiesa, kai paaugau, supratau, kad jis ir gyvenime nesveikas, sitaip su savim issidirbinet]. Geras :} restekpa. ~*who are you*~

tai va, kas del Beilo, tai be American Psycho siulau Nolano The Prestige, labai labai - jo veikejas ten irgi stipriai nesveikas, ir pats filmas tikrai puikus. Ir Equilibrium! Nors tas mane ne tiek veza, kiek auksciau minetieji. Ir Velvet Goldmine! Nors visai kitoks, bet labai grazus ir ikvepiantis.


The Machinist žiūrėjau bent tris kartus, tai kaskart žiūrėdama vis atrasdavau dalykų, kurių anksčiau nepastebėdavau. Beilas tai išvis fantastiškas buvo O Prestižą taipogi teko matyt, irgi labai labai. O kitus dar teks pažiūrėt.
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0