Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Darom 2010


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 40

#1
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Dalyvavote šioje rengiamoje akcijoje?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#2
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Gėda, bet šiemet ne :D
  • 0

#3
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Taip dalyvavau.
Labai patiko.Tiesiog smagu kai susirenka žmonės kurie nori sutvarkyti gamtą.
Tik labai ne smagu kai po keliu dienų nueini į tą pačia vietą,o ten vėl kažkas panašaus darosi.
Bet ką padarysi retas pamąsto,kad netinkama vietą pasirinko šiuklėm.
Kažkada grauš save.Dėl tokių darbų.
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#4
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Aš tai niekad nedalyvauju... :D
  • 0

#5
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:

Aš tai niekad nedalyvauju... :D

Kodėl?
Nedalyvavau, bet šiukšles rinkau „be akcijos“.
O Yoel dalyvavo šioje akcijoje?
  • 0

#6
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Nejaučiu malonumo rinkdamas šiukšles...
  • 0

#7
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Nedalyvavo :D
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#8
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:

Nedalyvavo :D

Kodėl?
Tau irgi šiukšlių rinkimas neteikia malonumo? :D
  • 0

#9
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:
aš dalyvavau 2008 metais, buvo tikrai smagu. Dar niekada tokia nuobodi veikla nesuteikė tiek gerų emocijų :D
  • 0

#10
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Rinkai šiūkšles su žavesiu? Įsivaizduoju pamatai šiūkšlę ir ,,šauki": vajetau, vajetau, šiukšlytė, žmonės pasižiūrėkit šiukšlytė... na, kas pakels, niekas, tai gerai aš tada.... :D :D :D
  • 0

#11
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

Aš tai niekad nedalyvauju... :D


Pasigyrei tai jau .....

Nejaučiu malonumo rinkdamas šiukšles...


Vajai...
O gyvendamas gražioje, tvarkingoje aplinkoje gyvendamas jauti malonumą? Ar toliau nosies nematai?

Rinkai šiūkšles su žavesiu? Įsivaizduoju pamatai šiūkšlę ir ,,šauki": vajetau, vajetau, šiukšlytė, žmonės pasižiūrėkit šiukšlytė... na, kas pakels, niekas, tai gerai aš tada.... :D :D :D


Negi niekada nesi dirbęs kompanijoje? Labai smagu gali būti rinkti šiukšles su juokais ir draugais. Linkiu kada nors pamėginti =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#12
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
O tai kam man rinkti šiūkšles jeigu ant to yra valytojai? Jiems už tai pinigus moka, vat kai man mokės pinigus ir aš pradėsiu rinkti, iki tol ačiū, užtenka malonumų ir be to, o kompanijojoje esu daug kartų dirbęs, bet tik ne kiemsargio darbus.
  • 0

#13
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Man labai patinka rinkt šiukšles gamtoj, kuo tų šiukšlių daugiau, tuo didesnis malonumas :D
Bet šiemet gaila neteko toj akcijoje dalyvaut, nes ligoninėje tą dieną praleidau :D
  • 0

#14
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Nedalyvavo :D

Kodėl?
Tau irgi šiukšlių rinkimas neteikia malonumo? :D

Taip jau išėjo- pats kaltas aš :D
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#15
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:
Aš tiesiog negaliu apkęst žmonių, kurie šiukšlina... Man šlykštu, kai tenka braidyt po šiukšles, visur pridaužyta butelių, primėtyta nuorūkų, siemkių... Per tiek metų taip ir nesugebėjo kiti išmokt kultūros. Būtų mano valia, tai įstatymą paskelbčiau, kad už numestą šiukšlę 10000lt baudą užmesčiau. Arba liepčiau su liežuviu tas siemkes nuo žemės surinkt. |( Per daug myliu gamtą.
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#16
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Aš tiesiog negaliu apkęst žmonių, kurie šiukšlina... Man šlykštu, kai tenka braidyt po šiukšles, visur pridaužyta butelių, primėtyta nuorūkų, siemkių... Per tiek metų taip ir nesugebėjo kiti išmokt kultūros. Būtų mano valia, tai įstatymą paskelbčiau, kad už numestą šiukšlę 10000lt baudą užmesčiau. Arba liepčiau su liežuviu tas siemkes nuo žemės surinkt. |( Per daug myliu gamtą.


Tai geriau daryk kaip Singapūre už nusispjovimą gatvėje skiriama nuo penkių iki septynių kirčių rimbu.
  • 0

#17
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:
nu, gerai atsakė Mergiotė
  • 0

#18
Hasisas

Hasisas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 146 Pranešimai:
Gaila, bet neteko. :-(
  • 0

#19
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

O tai kam man rinkti šiūkšles jeigu ant to yra valytojai? Jiems už tai pinigus moka, vat kai man mokės pinigus ir aš pradėsiu rinkti, iki tol ačiū, užtenka malonumų ir be to, o kompanijojoje esu daug kartų dirbęs, bet tik ne kiemsargio darbus.


Dabar pagalvok. Logiškai. Jei valytojai spėtų, jie, neabejoju, surinktų tas šiukšles. Bet jie taip pat žmonės =) Ir dar, jei (1.) žmonės nešiukšlintų, tie darbuotojai galėtų puoselėti kad ir gėlynus, ar šluoti gatves, na, darbo rastų. (2.) jei žmonės dar aktyviau prisijungtų prie tokių akcijų, o geriausia, dirbtų ir be akcijų, valytojams būtų mažiau šio darbo ir jei galėtų užsiimti tuo, ką anksčiau minėjau, o mums patiems TIKRAI maloniau būtų gražioje ir tvarkingoje gamtoje =)

Beje, Teodorai, atsargiai, kad karūna nenukristų =) vajai, jei tik teks svetimą šiukšlę paimti =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#20
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:

Aš tiesiog negaliu apkęst žmonių, kurie šiukšlina... Man šlykštu, kai tenka braidyt po šiukšles, visur pridaužyta butelių, primėtyta nuorūkų, siemkių... Per tiek metų taip ir nesugebėjo kiti išmokt kultūros. Būtų mano valia, tai įstatymą paskelbčiau, kad už numestą šiukšlę 10000lt baudą užmesčiau. Arba liepčiau su liežuviu tas siemkes nuo žemės surinkt. |( Per daug myliu gamtą.


Tai geriau daryk kaip Singapūre už nusispjovimą gatvėje skiriama nuo penkių iki septynių kirčių rimbu.


tai visai normaliai, aš dar padidinčiau kirčių skaičių, jei kas duotų valdžią
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0